Sibiro miesteliuose degė ištisos gatvės

15 butų 11 gyvenamųjų namų sunaikino didelis gaisras, gegužės 1 dieną kilęs Sibire, Buriatijoje, Zaigrajevskio rajono Onochojaus miestelyje. Aukų nėra.
Kaip pranešė Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos budėtojas, gaisras kilo pirmadienį vidudienį buvusio medžio apdirbimo kombinato teritorijoje. Giedrą, karštą dieną, pučiant stipriam vėjui ugnis labai greitai sunaikino ištisą miestelio gatvę, 76 žmonės liko be pastogės. Vieni jų prisiglaudė pas gimines, kiti apgyvendinti vietos mokykloje.

Antrą dieną tęsiasi gaisras Čitos srities Novajos miestelyje, kur jau sudegė 30 gyvenamųjų namų. Ugnis lokalizuota, bet stoties sandėlyje tebedega 12 vagonų medienos.

Kaip jau pranešta, gaisras kilo medienos sandėlyje. Vėliau ugnis persimetė į 20 namų, kurie sudegė iki pamatų. Be pastogės liko apie 200 žmonių.

Nepaprastųjų situacijų ministerijos budinčiojo karininko žiniomis, abu gaisrai kilo tikriausiai dėl gyventojų nerūpestingumo, paprasčiausių priešgaisrinio saugumo taisyklių nepaisymo.

"Matyt, gerai atšventė Gegužės 1-ąją", pabrėžė pašnekovas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (9)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (2)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.