Šiaurės Kanadoje 5-etė mergaitė nušovė dvejų metukų berniuką

Nelaimė įvyko ketvirtadienio vakarą, kai du vyrai iš Krijaus kaimo, į rytus nuo Džeimso įlankos, sniegomobiliais grįžo iš žąsų medžioklės.

"Medžiotojai padėjo savo šautuvus prie namelio durų, o vaikai tuo metu žaidė viduje. Vyrai grįžo prie sniegomobilių atsinešti laimikį. Tada jie išgirdo šūvį", sakė Kvebeko policijos atstovė spaudai Isabelle Gendron (Izabelė Žandron).

I. Gendron teigimu, atbėgę į namelį medžiotojai rado ant grindų gulintį berniuką su šautine žaizda galvoje, o mergaitė stovėjo, rankose laikydama šautuvą. Penktadienį berniuko palaikai buvo išvežti sraigtasparniu.

Įvykį tirianti policija kol kas atsisakė skelbti pavardes. Pasak policijos atstovės spaudai, vaikai buvo giminaičiai, tačiau ne brolis ir sesuo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune susidūrę du automobiliai trenkėsi į policininkės mašiną

Trečiadienį vakare Kaune susidūrė du automobiliai nuo smūgio dar kliudė ir trečią. Per avariją sužalota jauna moteris. Po įvykio paaiškėjo, kad vienu automobiliu važiavo policijos pareigūnė.

Per avariją „Škoda“ nulėkė nuo šlaito lyg kaskadininkas (15)

Ketvirtadienio rytą į Vilniaus pakraštyje esančią S. Batoro gatvę skubėjo medikai ir policija. Pranešta, kad įvyko avarija, per kurią sužalotas žmogus.

Kaune prieš BMW išniro „Volkswagen“, po smūgio vienai moteriai prireikė medikų (5)

Trečiadienio vakarą Kauno gatvėse neapsieita be skaudžių įvykių. Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, Utenos gatvėje įvykęs eismo įvykis atrodo gana rimtai, automobiliai apgadinti stipriai.

Alytaus apskr. policija ieško ištroškusio įtariamojo (15)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės.

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą (27)

Šiaulių apskrities pareigūnai per reidą išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.