Šiaulietis motiną nuo pareigūnų gynė peiliu

Patikrinti pranešimo dėl naminės degtinės laikymo į butą atvykęs policininkas buvo sužalotas peiliu.
Užvakar Šiaulių Lieporių policijos nuovados pareigūnai gavo pranešimą, kad Aukštabalio gatvės 8-ojo namo bute laikoma naminė degtinė. Patikrinti pranešimo išvyko du šios nuovados policininkai.

Bute, be 54 metų šeimininkės Irenos Bučienės, pareigūnai rado dar keturis girtus asmenis. Kambaryje buvo rasti ir du pusės litro talpos buteliai naminės degtinės.

Protokolą rašiusį pareigūną buto savininkė I.Bučienė ėmė užgaulioti, po to skėlė antausį. Patyčių nepakentę policininkai agresyviai nusiteikusią moterį išsivedė į komisariatą. Pamatęs, kad pareigūnai išsiveda jo motiną, 32 metų Virginijus Bučys stvėrė peilį ir puolė iš paskos.

Pasivijęs policininkus V.Bučys vienam jų bandė smogti peiliu į nugarą. Tai pastebėjęs pareigūno porininkas susigrūmė su užpuoliku. Per grumtynes užpuolikas peiliu sužalojo policininkui kelis rankos pirštus.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune prieš BMW išniro „Volkswagen“, po smūgio vienai moteriai prireikė medikų (4)

Trečiadienio vakarą Kauno gatvėse neapsieita be skaudžių įvykių. Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, Utenos gatvėje įvykęs eismo įvykis atrodo gana rimtai, automobiliai apgadinti stipriai.

Alytaus apskr. policija ieško ištroškusio įtariamojo (12)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės.

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą (25)

Šiaulių apskrities pareigūnai per reidą išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.

Gimnazistų žiaurumas: reketavo, mušė ir į ranką gesino smilkstančią cigaretę (50)

Antradienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis dviem Kauno gimnazijos moksleiviams, kaltintiems tuo, kad būdami nepilnamečiai, neturėdami teisėto pagrindo, panaudodami fizinį smurtą, atvirai savo naudai vertė kitą asmenį perduoti turtą.

Šiaulių policija ieško degalinėje šeimininkavusių kaukėtų vyrų (8)

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.