Seimūnui nepavyko pamokyti kapinių prižiūrėtojo

Administracinis teismas panaikino šių metų gegužės 3 dienos Panevėžio apylinkės teismo nutartį, kuria žinomas Velžio seniūnijos gyventojų teisių gynėjas Rimantas Velička, šiuo metu dirbantis kaimo kapinių prižiūrėtoju, už neva necenzūrinius žodžius ir chuliganiškus veiksmus, trukdžiusius Seimo nariui Antanui Matului atlikti savo pareigas, buvo nubaustas pinigine bauda.
Šimto litų valstybei kapinių prižiūrėtojas nebemokės.

Incidentas tarp R.Veličkos ir Seimo nario įvyko šių metų kovo 17 dieną, kai A.Matulas Panevėžio rajono savivaldybėje priiminėjo savo rinkėjus asmeniniais klausimais, tačiau tiesos ieškotojo priimti nenorėjo.

R.Velička laukė iki pat priėmimo pabaigos, tačiau ir tada A.Matulas priimti jo nepanoro. Velžio gyventojas buvo atkaklus, bet Seimo narys atstūmė jo rankas nuo durų staktos ir duris uždarė.

Tada R.Velička, girdint liudininkams, pareiškė, kad taip dera elgtis gyvuliui, bet ne Seimo nariui.

A.Matului ši pastaba nepatiko, ir jis R.Veličkos veiksmus apskundė Panevėžio apylinkės teismui. Teismas kapinių prižiūrėtoją nubaudė 100 litų bauda.

Administracinis teismas konflikte įžvelgė ne R.Veličkos chuliganizmą, o asmeninius jo ir Seimo nario nesutarimus dėl politinių ir gyvenimiškų aktualijų.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Gimnazistų žiaurumas: reketavo, mušė ir į ranką gesino smilkstančią cigaretę (22)

Antradienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis dviem Kauno gimnazijos moksleiviams, kaltintiems tuo, kad būdami nepilnamečiai, neturėdami teisėto pagrindo, panaudodami fizinį smurtą, atvirai savo naudai vertė kitą asmenį perduoti turtą.

Šiaulių policija ieško degalinėje šeimininkavusių kaukėtų vyrų (4)

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

Nužudęs moterį ir jos sūnų pareiškė: nenoriu prisiminti tos dienos (12)

Trečiadienį Kauno apygardos teisme 21 metų marijampolietis Neimantas Šarkauskas išgirdo teismo nuosprendį. Vyras kaltintas itin žiauriu nusikaltimu, kuomet išgertuvių metu peiliu nužudė du bejėgiškos būklės žmones.

„Aras“ išminuotojus ant kojų sukėlęs paauglys „privirė košės“ ir sau, ir tėvams (7)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai tą pačią dieną nustatė asmenis, kurie melagingai pranešė apie Ievos Simonaitytės mokykloje padėtą sprogmenį.

Ugniagesiai suskubo į AB „Achema“, užsidegė išsiliejęs tepalas (7)

2016-10-26 d. 11 val. 58 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Jonavos r., Ruklos sen., Jonalaukio k., AB „Achema“ vidinėse patalpose kilo gaisras.