Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Foto: DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (75)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Buvęs policijos viršininkas išteisintas dėl gudriai įsigyto motorolerio ir automobilio

Piktnaudžiavimu tarnyba, sukčiavimu ir dokumentų klastojimu kaltintas buvęs Rietavo policijos komisariato viršininkas Aloyzas Vaičiulis antradienį galėjo lengviau atsikvėpti – Klaipėdos apygardos teismas paskelbė išteisinamąjį nuosprendį.

Netikėto reido Raudondvaryje rezultatai nustebino pareigūnus

Ankstų antradienio rytą Kauno kelių policija surengė netikėtą reidą Kauno rajono Raudondvario gyvenvietėje. Apie dvi valandas trukusios priemonės metu buvo tikrinami vairuotojų dokumentai, blaivumas bei tikrinama ar nevežama kontrabandinių prekių.

Sunkvežimis sutraiškė „Opel“, žuvo jaunas vyras bus papildyta (4)

Antradienį Kėdainiuose tragiškoje avarijoje žuvo jaunas vyras.

Draugą nužudęs klaipėdietis neišsisuko net su tėvo pagalba (5)

Klaipėdos apygardos teismas už jaunuolio nužudymą 12 metų laisvės atėmimo bausme nuteisė vidurinio išsilavinimo, nedirbantį, anksčiau teistą devyniolikmetį Viktorą Eirošių.

Vairuotoja nepraleido mopedo: sužaloti du nepilnamečiai (10)

Kovo 30 d., 18 val., Alytuje, Savanorių bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryžoje, automobilis „Nissan Primera“, kurį vairavo 1973 m. gimusi moteris, sukdama iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio mopedo „Aprilia RS50“, kurį vairavo nepilnametis vaikinas.