Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
© DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Rytų europiečius išprievartavimu melagingai apkaltinusi britė kalės 6 mėnesius

Rytų europiečius išprievartavimu melagingai apkaltinusi britė už grotų praleis šešis mėnesius po to, kai buvo išsiaiškinta, jog ji melavo, nes norėjo gauti 6000 svarų draudimo išmoką.

Nepilnametės tragedija: apsigyveno su išrinktuoju, o jis su draugais pardavė į prostituciją (4)

Lietuvos apeliacinis teismas ketvirtadienį paskelbė, kad pripažįsta anksčiau išteisintus Dainių Česnaką, Donatą Nevidomskį ir Vilių Mikėną kaltais dėl vaiko pardavimo.

Vilniuje lengvasis automobilis susidūrė su autobusu, sužalota moteris

Ketvirtadienį, 13.34 val., Vilniuje, Viršuliškių g., netoli prekybos centro „Mada“, susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis „Fiat“.

Pasieniečiams dėl radinio Rusijos pasienyje teko kviesti kariškius

Šakių rajone žemę dirbęs ir sprogmenį aptikęs ūkininkas apie tai pranešė pasieniečiams, o pastarieji apie tai informavo kariškius ir ėmėsi apsaugoti vietovę. Pavojų kėlusį radinį išminuotojai sunaikino vietoje.

Girta avariją Alytuje sukėlusi policijos tyrėja teisme nepasirodė: pakirto liga (8)

Alytaus rajono apylinkės teisme ketvirtadienį turėjo būti nagrinėjama neblaivios prie vairo sėdusios ir avariją sukėlusios alytiškės policijos tyrėjos administracinė byla, tačiau pastaruoju metu Lazdijų Kriminalinės policijos skyriuje dirbusi 35 metų Sandra Struckaitė paprašė teismo posėdį atidėti, nes susirgo.