Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
© DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniaus savivaldybėje nelaimė – iš balkono iškrito vaikas

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad antradienį, apie 13 val., savivaldybės Interesantų aptarnavimo skyriaus patalpose įvyko nelaimingas atsitikimas – iš antro aukšto persisvėręs per balkono turėklus iškrito mažametis vaikas.

Kelmės r. policija prašo atpažinti į parduotuvę įsilaužusius vagis

Kelmės r. policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Liepos 15 d., 8.10 val. buvo pastebėta, kad Kelmės r., Šaukėnų miestelyje, Prekybos g., sugadinus signalizaciją ir išlaužus medines lauko duris, buvo įsibrauta į parduotuvę.

Įtariama, kad socialinių paslaugų centro darbuotoja apvogė 96 metų senolį

Šiaulių apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą įtarus, kad tarp birželio 2 d. ir birželio 6 d. Raseinių socialinių paslaugų centro darbuotoja, gimusi 1958 m., galimai neteisėtai pasinaudojo raseiniškio, gimusio 1920 m., banko mokėjimo kortele ir iš sąskaitos paėmė 4000 eurų.

Alytaus policija prašo pagalbos – dingo moteris ir 17-metis (5)

Alytaus policija prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusios moters ir septyniolikmečio vaikino.

Vilniuje dingo moteris (3)

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios Česlavos Belonickajos (gimusios 1951 m.). Rugpjūčio 28 d. apie 10 val. moteris išėjo iš namų Bajorų sodų g., Vilniuje, ir iki šiol negrįžo. Paskutinį kartą moteris pastebėta rugpjūčio 28 d., kai važiavo 50 maršruto autobusu iš stotelės „Bajorų sodai“ ir išlipo stotelėje „Jeruzalė“.