Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
© DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Už trijų medikų pražudymą nuteistas girtas policininkas savaitgalius leisdavo namuose, ten ir numirė (205)

Šeštadienio pavakarę Elektrėnuose, savo namuose, mirė buvęs Trakų r. policininkas Sigitas Šostakas. Jis Lietuvoje išgarsėjo po to, kai 2011-ųjų vasarį kelyje Vilnius-Kaunas sukėlė avariją, kurios metu žuvo tris medikai: sutuoktiniai Žukai ir Audronė Golubovienė. Policininkas buvo girtas.

Kaune nigeriečiui peiliu smogta į kaklą (87)

Ankstų lapkričio 28-osios rytą, apie 5 val., Kaune, Vilniaus g., automobilių stovėjimo aikštelėje, vyriškis peiliu sužalojo 26-erių metų Nigerijos pilietį.

Girtas emigrantas su BMW daužė mašinas, tarp jų – ir Ukrainos ambasados pirmojo sekretoriaus (329)

Sekmadienio naktį, apie 1 val., Vilniuje, V. Pietario gatvės gyventojas, išgirdęs trenksmą, puolė prie lango ir pamatė didžiuliu greičiu nuvažiuojantį BMW (iš padangų net rūko dūmai). BMW sudaužė keturis stovėjusius automobilius.

Reido naktį Vilniuje siautėjęs vairuotojas užmigo policijos automobilyje (47)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniuje Kelių policija vėl surengė reidą. Šįkart girtų vairuotojų buvo nedaug, bet įkliuvo įdomių žmonių.

Prienų r. įmonės automobilis įlėkė į upelį, stipriai sužalotas vairuotojas (3)

Lapkričio 28 d. Prienų r. policijoje gautas pranešimas, kad apie 9.30 val. kelio Kaunas-Prienai-Alytus 22 kilometre, Išlaužo kaime, klaipėdietis E. P. (gim. 1970 m.), vairuodamas UAB "Masė" priklausantį automobilį "Peugeot 406", nepasirinko saugaus greičio, posūkyje nuvažiavo nuo kelio ir įvažiavo į "Šventupės" upelį, kur atsitrenkė į upelio šlaitą.