Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
© DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Persivertęs per BMW motociklininkas kūnu sudaužė galinį automobilio stiklą (41)

Pirmadienio pavakare Kaune nelaimingas eismo įvykis užfiksuotas prie geležinkelio stoties. Po automobilio ir motociklo susidūrimo motociklininkui prireikė medikų pagalbos. Vyras išvežtas į ligoninę.

Kraupus vaizdo įrašas: prekybos centre eskalatorius „praryja“ moterį (33)

Kinijos Hubei provincijoje prekybos centre sekmadienio, liepos 26-osios, rytą į eskalatorių įkrito ir žuvo moteris. Moteris pastūmė berniuką į priekį ir šalia eskalatoriaus stovėjęs prekybos centro darbuotojas čiupo jį ir išgelbėjo. Pati kinė dingo eskalatoriuje. Gelbėtojai moters kūną iš jo ištraukė apie antrą valandą.Vietos valdžia šiuo metu tiria nelaimingą atsitikimą.

Nufilmuotos įspūdingos girto „kelių gaidžio“ gaudynės (145)

Sekmadienio vakarą, 20.40 val., netoli Vilniaus oro uosto, A. Gustaičio g., policijos pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį. Pamatęs stabdančius pareigūnus, jo vairuotojas nepakluso, padidino greitį, nuvažiavo Žirnių g. link, vėliau pasuko į Liepkalnio g. ir dideliu greičiu važiavo toliau, Jašiūnų link.

Ieškomas iš ligoninės pabėgęs vyras (5)

Vilniaus rajono policijos komisariatas ieško be žinios dingusio Marijano Adamovičiaus, gim. 1962 m.

Vilniaus senamiestyje siautėjusius turkus iš Norvegijos rinktinės sučiupo patruliai (26)

Visą praėjusią savaitę Vilniuje vyko žolės riedulio Europos IV diviziono čempionatas. Jame labiausiai nepasisekė Norvegijos rinktinei - ji užėmė paskutinę vietą, o keli jos nariai atsidūrė policijoje ir buvo nubausti už chuliganizmą.