Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
© DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Į areštinę uždarytam vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė ir automobilio konfiskavimas

Naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 1.45 val., Vilniaus r., Rukainių kaime, Senojo Minsko pl., 36 metų vyras, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (automobilį vairavo neblaivus pakartotinai per metus, atsisakė pasitikrinti girtumą), Kelių policijos valdybos pareigūnams siūlė 200 eurų kyšį.

Vilniuje dingo neįgalus vyras

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariate paskelbta Franco Davlidovičiaus (gimusio 1949 m.) paieška.

Tragiškos avarijos Plungėje tyrimo detalės: kaltųjų paieškos – labai painios (9)

Per ketverius metus neatsargus kitos transporto priemonės lenkimo manevras jau pražudė 187 žmones, per 1700 buvo sužeista. Neatmetama, kad būtent šis manevras sukėlė šiurpią avariją ir Plungės rajone. Kokios priežastys dažniausiai sėja mirtį Lietuvos keliuose?

91 metų vyras mirė iškritęs iš medžio (5)

Spalio 5 d. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje mirė 1924 m. gimęs klaipėdiškis, kuris rugsėjo 30 d. Klaipėdos r., Radailių soduose iškrito iš medžio.

Reidas prie Gargždų: ugniagesys įkliuvo girtas (16)

Ankstų pirmadienio rytą, tvyrant rūkui, jungtinės Klaipėdos, Klaipėdos rajono ir Palangos policijos pareigūnų pajėgos surengė reidą prie Gargždų, vadinamoje Macuičių sankryžoje.