Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
© DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (75)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Išprievartavimu įtariamas ugniagesys: apšmeižti labai lengva (6)

Ar galėjo aukštas pareigas užimantis Jurbarko priešgaisrinės tarnybos (PGT) pareigūnas apsvaiginti ir miške išprievartauti moterį? Tokią galimai nukentėjusios jurbarkietės pateiktą versiją tiria Marijampolės pareigūnai, o pats ugniagesys kilus skandalui išėjo iš darbo.

Panevėžio rajono policija ieško sveikatos sutrikimų turinčios moters kartu gali būti dingęs ir vyras

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariatas ieško dingusios be žinios Jolantos Okunevienės, gimusios 1963 m., gyvenančios Panevėžyje, Utenos g.

Linkuviškiai prabilo: kai buvo nužudytas sargas, Š. Žemaitis parėjo kruvinas (126)

Nešini baltomis gėlėmis linkuviškiai antradienio popietę grupelėmis traukė į nedidelę šarvojimo salę, iš kur Samanta Rakauskaitė trečiadienį bus palydėta amžino poilsio.

Ukmergės rajone jaunas arklys sunkiai sužalojo vyrą (10)

Nelaime baigėsi arklio pravažinėjimas Daumantiškių kaime Pabaisko seniūnijoje, Ukmergės rajone. Pirmadienį, balandžio 20-ąją, Ukmergės rajono policija gavo pranešimą apie sunkiai sužalotą vyrą.

Žinomas verslininkas teisiamas dėl tragiškos avarijos: nekaltų čia nėra (61)

Specializuoto automobilių „Peugeot“ ir „Citroen“ autoserviso „Žibintas“ generalinis direktorius Vytautas Judzentavičius stojo prieš teismą – prokurorai jam pateikė kaltinimus dėl Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimo, kai žuvo žmogus.