Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
© DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Į kraupią avariją Kaune sulėkė visos tarnybos bus papildyta (16)

Pirmadienį vakare Kaune į Marvelės gatvę iškviesti policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai. Po avarijos liudininkai abejojo, ar metalo nuolaužos neprispaudė žmonių.

Policijos reidai virto nesėkmingais girtų vairuotojų nuotykiais

Savaitgalį, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai vykdė eismo dalyvių kontrolę, kurios metu įkliuvo net 28 pažeidėjai. Eismo dalyviai viršijo leistiną važiavimo greitį, vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės ir būdami neblaivūs.

Kinijoje stipriai sužalotas eskalatoriuje užstrigęs žmogus

Pietvakarių Kinijoje esančiame Čongčingo mieste daugybines traumas patyrė eskalatoriuje užstrigęs remonto meistras. Nutikimas įvyko šio miesto Beibei rajone, šalia prekybos centro.

Girta vairavusi policijos tyrėja nuo teisingumo neišsisuko

Girta avariją sukėlusi policijos tyrėja iš Alytaus sulaukė teismo verdikto. Už policijos pareigūno vardo pažeminimą iš pareigų atleistai Sandrai Struckaitei teks ne tik patuštinti piniginę, bet ir trejiems metams atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu. Buvusi tyrėja teismo sprendimo išklausyti neatvyko.

Jonavos policija operatyviai sulaikytė nužudymu įtariamą vyrą (3)

Pirmadienio naktį apie 3.12 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Panerių g., bute rastas vyro (gimusio 1975 m.) lavonas su durtine-pjautine žaizdoja krūtinės srityje. Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate nedelsiant buvo pradėtas tyrimas dėl nužudymo.