Šeimininkei insultas, o namas pavirto pelenais

 (75)
Dviguba nelaimė užgulė garbaus amžiaus Meškinės kaimo (Šilutės r.) gyventoją. 78 metų moterį ištiko insultas, ji ligoninėje, ir, tarsi to būtų maža, supleškėjo jos gyvenamas namas.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
Gaisras Meškinės kaime, Šilutės r.
© DELFI

Pasiligojusią mamą ūkyje pavaduojanti dukra neslėpė ašarų. Moteris mamai padėti atvažiavo iš gretimos savivaldybės ir tuo metu šėrėsi gyvulius tvarte, kai išgirdo poškant šiferį. Pažvelgusi į namą, išsigando ne juokais. Ugnis veržėsi per duris.

Pastebėję gaisrą, kibirais nešini atbėgo kaimynai, bet nebuvo iš kur semti vandens. Kai atvyko ugniagesiai, visas namas jau skendėjo liepsnose.

Sakoma, kad vagis bent sienas palieka, o ugnis pasiima viską. Taip ir šiuo atveju, liepsnos pasiglemžė ir turtą ir namą.

Į gaisravietę buvo išsiųstos keturios ugniagesių komandos. Deja, išgelbėti jau nebebuvo ko...

Sielvarto palaužtą šeimininkės dukrą pravirkdė į tvartą įpuolęs kaimynų šuo ir perkandęs mažą triušiuką.

Spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Iš Slovakijos atsibastęs sukčius žadėjo asfaltą (2)

Rugsėjo 3 d., 16.15 val., į Kazlų Rūdos policiją kreipėsi 45 metų vyras, kuris pareiškė, kad rugsėjo 1 d., apie 16 val., Kazlų Rūdos sav., Selemos kaime, į jo sodybą atvyko nepažįstami, angliškai kalbantys, asmenys, kurie pasiūlė pakloti asfalto dangą.

Jauną policininkę pražudė girtas vilkiko vairuotojas (888)

Kraupus eismo įvykis nutiko Radviliškyje penktadienio naktį. Neblaivus vilkiko vairuotojas partrenkė ir apie kilometrą vilko sumaitotą jaunos policininkės kūną.

Šilutės r. iš suknežinto automobilio ugniagesiai vadavo moterį (3)

Ketvirtadienį, 18 val. 23 min., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės r., Šilutės sen., Pagrynių kaime, po eismo įvykio automobilyje liko prispaustas žmogus.

Avarija prie Vilniaus: trys žmonės sužaloti, vilkiko vairuotojas visiškai girtas (84)

Ketvirtadienio pavakarę, apie 17.20 val., kelyje Vilnius-Kalveliai, ties posūkiu į Veliučionis, susidūrė "Audi" ir vilkikas.

Alytaus apskrities policija prašo pagalbos ieškant dingusių vyro ir moters (4)

Lazdijų rajono policija ieško Jolitos Krokininkaitės, kuri rugsėjo 3 dieną, apie 9 val., iš namų, esančių Lazdijų r., Rudaminoje, išvyko automobiliu „Renault Laguna“.