Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose

 (26)
Šeštadienį viena mirtinai sušalusi moteris rasta šalia kelio Trakų rajone. Pranešama, kad tai 44 metų vilnietė. Tą pačią dieną Alytaus ligoninėje mirė išvakarėse iš Lazdijų ligoninės atvežta 91 metų sušalusi senutė.
Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose
© DELFI (A.Sarcevičiaus nuotr.)

Sekmadienį į Alytaus ligoninę buvo atvežtas 77 metų S. Z., gyvenęs Alytaus rajono Punios seniūnijoje. Senolis sušalo savo namuose. Jam nustatytas viso kūno atšalimas. 23.43 val. S. Z. reanimacijos skyriuje mirė.

Tą pačią dieną Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Žibakių kaimo pradžioje, ant kelio rastas sušalusio 51 metų J. B. lavonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Nemalonus nuotykis Kauno prekybos centre: vedėsi anūkę į kiną, o liko be automobilio (2)

Rugpjūčio 20 – osios rytą į prekybos ir pramogų centrą Kauno „Akropolis“ atvykusi kaunietė su anūke planavo pažiūrėti animacinį filmą, todėl trumpam buvo prisėdusios ant minkštasuolio prie kino salės.

Pataisos namuose užsimezgusi vyriška draugystė laisvėje baigėsi didele tragedija (21)

Įkalinimo įstaigoje užsimezgusi dviejų vyriškių draugystė baigėsi didele tragedija: vienas vėl pakliuvo už grotų, o kitas – iškeliavo anapilin.

Norėjo įsigyt „Iphone“, o gavo pigią kinišką kopiją (11)

Rugpjūčio 20 d. 19.50 val. Šiaulių geležinkelio stoties perone 26-erių Radviliškio rajono gyventojas nepažįstamam asmeniui už mobilaus ryšio telefoną APPLE IPHONE 6 atidavė savo mobilaus ryšio telefoną LG G3 D855 ir keturis komplektus meškerių.

Šalia Kauno – didelė avarija: susidarė milžiniškos spūstys (70)

Šalia Kauno, ties miesto ženklu, susidūrė du sunkvežimiai. Avarijos metu nukentėjo du žmonės - vienas jų sužalotas stipriai. Dėl incidento kelyje susidarė didelės automobilių spūstys.

Kraupus radinys: ardamas lauką aptiko žmogaus kaulus (9)

Marijampolietis ardamas lauką aptiko širpų radinį - žmogaus kaulus.