Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose

 (26)
Šeštadienį viena mirtinai sušalusi moteris rasta šalia kelio Trakų rajone. Pranešama, kad tai 44 metų vilnietė. Tą pačią dieną Alytaus ligoninėje mirė išvakarėse iš Lazdijų ligoninės atvežta 91 metų sušalusi senutė.
Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose
© DELFI (A.Sarcevičiaus nuotr.)

Sekmadienį į Alytaus ligoninę buvo atvežtas 77 metų S. Z., gyvenęs Alytaus rajono Punios seniūnijoje. Senolis sušalo savo namuose. Jam nustatytas viso kūno atšalimas. 23.43 val. S. Z. reanimacijos skyriuje mirė.

Tą pačią dieną Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Žibakių kaimo pradžioje, ant kelio rastas sušalusio 51 metų J. B. lavonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Telšių rajone garaže sprogusi padanga nusinešė vyro gyvybę (74)

Pirmadienio vakaras tragiškai baigėsi jaunam vyrui, meistravusiam Telšių rajono Janapolės kaimo garaže.

Moterį partrenkęs vairuotojas spruko, policija ieško bėglio (2)

Pirmadienio vakarą Vilniuje, Dzūkų gatvėje, į eismo įvykį iškviesti pareigūnai atvykę rado tik nukentėjusią moterį. Kas moterį partrenkė neaišku.

Vilniuje sunkvežimis įstrigo po viaduku (39)

Vilniuje netoli prekybos centro „Ikea“ po viaduku įstrigo sunkvežimis, kai atsitrenkė į vieną atitvarų. Nors policijai apie pranešta prieš kelias valandas, sunkvežimis apie 18.30 val. dar nebuvo patrauktas.

Anglijoje dingusio lietuvio paieškoje siūlomas 10 tūkstančių svarų atlygis (4)

Visbičo mieste gyvenusio lietuvio Ričardo Puišio dingimas britų pareigūnams užminė daug mįslių. Ligi šiol vyro nerandantys policijos pareigūnai kreipiasi į visuomenę dėl bet kokios su R. Puišio dingimu Anglijoje susijusios informacijos.

Vienas kelių erelis demonstravo nepamatuotą drąsą, kitas – jautrumą (3)

Praėjusią savaitę, rugsėjo 19-25 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu patruliuojant iš viso nustatyti 157 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai