Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose

 (26)
Šeštadienį viena mirtinai sušalusi moteris rasta šalia kelio Trakų rajone. Pranešama, kad tai 44 metų vilnietė. Tą pačią dieną Alytaus ligoninėje mirė išvakarėse iš Lazdijų ligoninės atvežta 91 metų sušalusi senutė.
Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose
© DELFI (A.Sarcevičiaus nuotr.)

Sekmadienį į Alytaus ligoninę buvo atvežtas 77 metų S. Z., gyvenęs Alytaus rajono Punios seniūnijoje. Senolis sušalo savo namuose. Jam nustatytas viso kūno atšalimas. 23.43 val. S. Z. reanimacijos skyriuje mirė.

Tą pačią dieną Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Žibakių kaimo pradžioje, ant kelio rastas sušalusio 51 metų J. B. lavonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniaus senamiestyje - gaisras, pasak kaimynų, trumpalaikių pasimatymų bute (6)

Sekmadienio vakarą, apie 22 val., Vilniaus senamiestyje užsiliepsnojo pastatas. Išvyko didelės ugniagesių pajėgos.

Siaubinga avarija prie Plungės: žuvo mama su dukryte, vyras mirė ligoninėje   (593)

Sekmadienį, apie 18.50 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad, kelyje Šiauliai–Palanga, ties Plunge, įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė du lengvieji automobiliai. Yra nukentėjusių žmonių.

Šiaulietis verslininkas per parą nuo nusikaltėlių nukentėjo du kartus (5)

Šiauliuose, vadinamo „Elnio“ teritorijoje sandėliavimo patalpas ir garažą turintis verslininkas Stanislovas Paulauskas nuo piktadarių per parą nukentėjo du kartus - garažas naktį buvo apvogtas, o sekmadienio popietę dar ir padegtas.

Metų seklys: prostitutės viešnamiams, kupiškėnų kelionės į Pietų Ameriką, pilni skrandžiai kokaino (17)

DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia tradicinį pasakojimų ciklą „Metų seklys“, kuriame atskleidžiama, kaip šalies kriminalistai tyrė garsiausias bylas. Šįkart - pasakojimas apie įspūdingą Šiaulių Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos tyrimą.

Petrašiūnuose kaktomuša susidūrė du automobiliai (16)

Sekmadienį, apie 14.30 val., Kaune, Petrašiūnuose, susidūrė du lengvieji automobiliai. Laimei, sužeistų nėra, tačiau abi transporto priemonės smarkiai sudaužytos.