Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose

 (26)
Šeštadienį viena mirtinai sušalusi moteris rasta šalia kelio Trakų rajone. Pranešama, kad tai 44 metų vilnietė. Tą pačią dieną Alytaus ligoninėje mirė išvakarėse iš Lazdijų ligoninės atvežta 91 metų sušalusi senutė.
Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose
© DELFI (A.Sarcevičiaus nuotr.)

Sekmadienį į Alytaus ligoninę buvo atvežtas 77 metų S. Z., gyvenęs Alytaus rajono Punios seniūnijoje. Senolis sušalo savo namuose. Jam nustatytas viso kūno atšalimas. 23.43 val. S. Z. reanimacijos skyriuje mirė.

Tą pačią dieną Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Žibakių kaimo pradžioje, ant kelio rastas sušalusio 51 metų J. B. lavonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Pelkėje paklydusią senolę savadarbiais neštuvais policininkai nešė 3 kilometrus (13)

Antradienio vakarą ant kojų buvo sukeltos nemažos Šiaulių apskrities pareigūnų pajėgos - teko ieškoti miške pasiklydusios senolės.

Penkiolikmetis su mopedu rėžėsi į policijos mašiną – vaikas sunkiai susižalojo (11)

Rugpjūčio 23 d., apie 19 val., Kaune, S. Lozoraičio ir Gaižiūnų gatvių sankryžoje, į važiuojantį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybinį automobilį „Mitsubishi Pajero Sport“, vairuojamą tarnybos metu uniformuoto blaivaus Žaliakalnio PK Viešosios policijos skyriaus tyrėjo R. R. (gim. 1986 m.), atsitrenkė mopedas „Zondshen“ vairuojamas penkiolikmečio.

Lukiškių kalėjime kalinys nusprendė nebegyventi (22)

Rugpjūčio 23 d., apie 19.06 min., Vilniuje, Lukiškių skg., Lukiškių tardymo izoliatoriuje–kalėjime, kameroje, rastas pasikorusio nuteistojo (gim. 1970 m.) pagal LR BK 135 str. 2 d. lavonas.

Sulaikytasis kaklą persipjovė teismo tualete (8)

Antradienį, apie 16.20 val., Vilniuje, Laisvės pr., Vilniaus miesto apylinkės teismo tualete, Vilniaus m. 1 policijos komisariato pareigūnų konvojuotas į teismo posėdį dėl kardomosios priemonės skyrimo vyras (gim. 1973 m.) plastiko nuolauža tyčia susižalojo kaklą.

Krekenavoje apvogta bazilika (5)

Iš Panevėžio rajono Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilikos antradienio popietę buvo pavogti net 6 senoviniai gintariniai karoliai ir vienas medalionas. Šių vertybių nuostolis siekia daugiau nei 8 tūkst. eurų. Kaip naujienų portalui JP sakė bažnyčios klebonas Gediminas Jankūnas, greitai sureagavus ir pranešus policijai, įtariamieji jau yra sulaikyti.