Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose

 (26)
Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose
© DELFI (A.Sarcevičiaus nuotr.)

Šeštadienį viena mirtinai sušalusi moteris rasta šalia kelio Trakų rajone. Pranešama, kad tai 44 metų vilnietė. Tą pačią dieną Alytaus ligoninėje mirė išvakarėse iš Lazdijų ligoninės atvežta 91 metų sušalusi senutė.

Sekmadienį į Alytaus ligoninę buvo atvežtas 77 metų S. Z., gyvenęs Alytaus rajono Punios seniūnijoje. Senolis sušalo savo namuose. Jam nustatytas viso kūno atšalimas. 23.43 val. S. Z. reanimacijos skyriuje mirė.

Tą pačią dieną Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Žibakių kaimo pradžioje, ant kelio rastas sušalusio 51 metų J. B. lavonas.

www.DELFI.lt
 
26
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Prabangių BMW kontrabanda: įžūlus Kauno policijos pareigūnas bandė nutildyti kolegas (23)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 11:42
Prabangių BMW kontrabanda: įžūlus Kauno policijos pareigūnas bandė nutildyti kolegas
Lietuvos kelių policijos tarnybos nuotr.
Sėkmingo Lietuvos kriminalinės policijos biuro (toliau – LKPB) pareigūnų tyrimo dėl organizuotos grupės, vykdžiusios gausybės prabangių automobilių gabenimą iš Europos į Baltarusiją metu, į teisėsaugos akiratį pateko dabar jau buvęs Kauno apskrities vyriausioji policijos komisariato pareigūnas Arijus Janušis, kuris pripažintas kaltu dėl nusikalstamu būdu gauto didelės vertės turto įgijimo ir pastarojo naudojimo bei valstybės tarnautojo papirkimo.

Panevėžietis pranešė, kad pažintis su vilniete kainavo 6 tūkst. Lt (10)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:49
Panevėžio policijos pareigūnai gavo jauno vyro pranešimą, kad po nepažįstamosios apsilankymo jo automobilyje dingo nemaža pinigų suma.

Kretingoje po staigaus posūkio iš automobilio liko nuolaužų krūva (13)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:32
Kretingoje po staigaus posūkio iš automobilio liko nuolaužų krūva
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Antradienį ryte Kretingos policija gavo pranešimą, kad mieste, Šiaulių ir Darbėnų plentų sankryžoje, susidūrė du automobiliai, yra prispaustų žmonių.

Po „Land Rover“ skrydžio į griovį, policija aiškinasi, kas jį vairavo (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:12
Panevėžio rajone po avarijos ugniagesių iš automobilio ištraukto girto vyro pasakojimas pareigūnams užminę mįslę – kiek iš tiesų žmonių buvo automobilyje ir ar žmogus nemeluoja, sakydamas, kad iš tiesų vairavęs ne jis.

Išvykęs aplankyti draugo, vyras dingo be žinios prašoma visuomenės pagalbos (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 09:56
Zigmas Adomėnas
Panevėžio apskr. VPK nuotr.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Zigmo Adomėno, gimusio 1952 m., gyv. Biržų r., Germaniškio k.