Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose

 (26)
Šeštadienį viena mirtinai sušalusi moteris rasta šalia kelio Trakų rajone. Pranešama, kad tai 44 metų vilnietė. Tą pačią dieną Alytaus ligoninėje mirė išvakarėse iš Lazdijų ligoninės atvežta 91 metų sušalusi senutė.
Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose
© DELFI (A.Sarcevičiaus nuotr.)

Sekmadienį į Alytaus ligoninę buvo atvežtas 77 metų S. Z., gyvenęs Alytaus rajono Punios seniūnijoje. Senolis sušalo savo namuose. Jam nustatytas viso kūno atšalimas. 23.43 val. S. Z. reanimacijos skyriuje mirė.

Tą pačią dieną Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Žibakių kaimo pradžioje, ant kelio rastas sušalusio 51 metų J. B. lavonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Jaunuoliai sužvėrėjo: taksistas buvo žiauriai kankinamas, pasmaugtas ir numestas pamiškėje (131)

Žudikas taip koja spaudė ant žemės parkritusios aukos gerklę, kad išsigelbėti bandęs užpultas vyras besispardydamas išrausė net pusės metro gylio duobę. Tačiau mirties išvengti jam nepavyko, o prieš teismą stojo trys sužvėrėję jaunuoliai. Nė vienas jų nepripažįsta atlikę lemtingą veiksmą, kuris ir lėmė 57 metų Kazio Besevičiaus mirtį.

Avarija Panevėžio r.: traktorininkas be teisių, „Audi“ vairuotojas girtas (6)

Šeštadienį, 18.09 val., Panevėžio r., Krekenavos sen., Linkaučių kaime, susidūrė automobilis „Audi 80“, vairuojamas girto (2,07 prom.) vyro, gimusio 1988 m., gyvenančio Panevėžio r., ir traktorius „John Deere 6320“, kurį vairavo blaivus, neturintis teisės vairuoti ratinį traktorių vyras, gimęs 1957 m., gyvenantis Panevėžio r.

Prieš BMW išbėgęs pėsčiasis atsidūrė reanimacijoje (13)

Vasario 13 d., 14.03 val., Panevėžyje, Rožių ir Radastų gatvių nereguliuojamoje sankryžoje, automobilis "BMW 523", kurį vairavo blaivus 20-metis, kliudė jam iš dešinės pusės staiga į važiuojamąją dalį išbėgusį pėsčiąjį (gim. 1968 m.).

Vilniuje stipriai sužalotas per gatvę bėgęs paauglys (31)

Šeštadienio vakarą, apie 18.20 val., Vilniuje, Ozo gatvėje, sunkiai nukentėjo 14 metų berniukas. Nelaimė įvyko, kai iš autobusų stotelės jis bėgo per plačią gatvę.

Šiauliuose sumuštas ir pagrobtas ukrainietis išvaduotas Lenkijos pasienyje (37)

Vasario 12-osios popietę iš Bendrojo pagalbos centro Šiaulių apskrities policijos budėtojai gavo pranešimą, kad vienoje Šiaulių miesto įmonės teritorijoje, užsiimančioje krovinių pervežimu, sumuštas 46 metų vyras. Jis rusų kalba informavo, kad buvo sumuštas bendradarbių, o vėliau uždarytas į puspriekabę–šaldytuvą.