Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose

 (26)
Šeštadienį viena mirtinai sušalusi moteris rasta šalia kelio Trakų rajone. Pranešama, kad tai 44 metų vilnietė. Tą pačią dieną Alytaus ligoninėje mirė išvakarėse iš Lazdijų ligoninės atvežta 91 metų sušalusi senutė.
Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose
© DELFI (A.Sarcevičiaus nuotr.)

Sekmadienį į Alytaus ligoninę buvo atvežtas 77 metų S. Z., gyvenęs Alytaus rajono Punios seniūnijoje. Senolis sušalo savo namuose. Jam nustatytas viso kūno atšalimas. 23.43 val. S. Z. reanimacijos skyriuje mirė.

Tą pačią dieną Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Žibakių kaimo pradžioje, ant kelio rastas sušalusio 51 metų J. B. lavonas.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Šiaulių policija originaliai palietė jautrią temą

Gegužės pradžioje tradiciškai prasidėjo motociklininkų sezonas. Deja, statistika iškalbinga: kiekvienais metais į eismo įvykius patenka dešimtys motociklų vairuotojų. Vos prasidėjus sezonui per pirmąją savaitę buvo užfiksuoti 4 eismo įvykiai, kuriuose dalyvavo motociklininkai, 1 žmogus žuvo.

Teismas leido italui mokėti alimentus picomis

Išsiskyręs vyras, mokėjęs alimentus vaikui picomis, buvo išteisintas nuo visų jam pateiktų kaltinimų.

Čekijos policija išaiškino lietuviškus dokumentus padirbinėjusį tarptautinį nusikaltėlių tinklą (17)

Čekijos policija antradienį pranešė, kad išaiškino ir išardė tarptautinį nusikaltėlių tinklą, kuris gamino ir platino padirbtus lietuviškus dokumentus migrantams Europos Sąjungos šalyse.

Filmuoti vaizdai: gelbėdami traumą patyrusį vaiką pareigūnai lėkė per 130 km/val. greičiu (47)

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams, savaitgalį dirbusiems Marijampolėje, teko vykdyti neeilinę užduotį - į ligoninę nuvežti 2 metų berniuką su mama.

Nusikaltėlių pabėgimui paruoštame „Audi“ dūminis užtaisas nepadėjo: bėgliai rėžėsi į medį (6)

Įspūdingai sprukimui paruoštas automobilis „Audi A6“, kontrabanda ir vadinamasis „šucheris“ - mergina. Be to įtariamieji buvo ginkluoti ir apsirūpinę stebėjimo įranga iš oro. Tačiau net ir geras pasiruošimas sprukti nuo policijos kontrabandininkams nepadėjo išlikti laisvėje.