Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose

 (26)
Šeštadienį viena mirtinai sušalusi moteris rasta šalia kelio Trakų rajone. Pranešama, kad tai 44 metų vilnietė. Tą pačią dieną Alytaus ligoninėje mirė išvakarėse iš Lazdijų ligoninės atvežta 91 metų sušalusi senutė.
Savaitgalį Lietuvoje sušalę mirė 4 žmonės, vienas iš jų sušalo savo namuose
Foto: DELFI (A.Sarcevičiaus nuotr.)

Sekmadienį į Alytaus ligoninę buvo atvežtas 77 metų S. Z., gyvenęs Alytaus rajono Punios seniūnijoje. Senolis sušalo savo namuose. Jam nustatytas viso kūno atšalimas. 23.43 val. S. Z. reanimacijos skyriuje mirė.

Tą pačią dieną Ignalinos rajone, Rimšės seniūnijoje, Žibakių kaimo pradžioje, ant kelio rastas sušalusio 51 metų J. B. lavonas.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (26)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Policininkė ne tarnybos metu persekiojo vos pastovinčią, bet vairuojančią moterį

Policijos pareigūnė ne tarnybos metu sutrukdė neblaivios vairuotojos „polėkiui“. Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas didžiuojasi, kad Kelių policijos skyriuje dirba principingi ir pilietiški pareigūnai, suvokiantys, kad jie visur ir visada turi būti ištikimi duotai priesaikai.

Senukai pasikalbėjo kabėdami aukštyn kojomis (1)

Penktadienį, apie 12.10 val., Klaipėdos rajone, kelyje Šernai-Dovilai, Stučių kaimo ribose, staigiame posūkyje nesuvaldytas automobilis „VW Golf“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto aukštyn ratais.

Vilniuje dingo trylikos metų mergaitė (6)

Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas nepilnametės Aleksandros Sachalinskytės (gimusios 2001 m.) buvimo vietai nustatyti.

Vilniaus oro uoste įkliuvo „labai ligotų“ rusų pora (11)

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus oro uoste muitininkai sulaikė Rusijos piliečių porą, gabenusią pilnus lagaminus nedeklaruotų įvairiausių rūšių vaistų. Keleiviai tikino, kad tokį vaistų kiekį vartos patys.

Per pusantros savaitės Jonavoje ir Kėdainiuose pedofilai užpuolė tris mergaites (50)

Vieną mergaitę pasikėsinta išžaginti. Kitais atvejais viena mažametė išprievartauta, o nepilnametė išžaginta. Visus tris iškrypėlius policija surado ir uždarė už grotų.