Šaukštas deguto "Pet Shop Boys" koncertui

 (29)
Ketvirtadienio naktį į Vilniaus policiją kreipėsi "Respublikos" dienraščio fotografas Renatas Neverbickas, tvirtindamas, kad jį "Pet Shop Boys" koncerte sumušė grupės apsaugos darbuotojai.
Tuo tarpu koncerto rengėjai tvirtina, kad jis nesilaikė instrukcijų, buvo neblaivus ir incidentą traktuoja kaip renginį rėmusio dienraščio konkurentų norą sugadinti įspūdį apie koncertą.

Vilniaus miesto 1-jo policijos komisariato vyresnysis komisaras Kazimieras Tracevskis BNS sakė, kad R. Neverbicko pareiškimas tiriamas, baudžiamosios bylos policija kol kas nekelia.

R. Neverbickas BNS korespondentui sakė, jog per koncertą fotografuoti buvo leista, kol buvo atliktos trys pirmos dainos. Kai jis pabandė fotografuoti pasibaigus paskirtam fotografavimo laikui, pasak jo, grupės apsaugos darbuotojas jam trenkė, o pribėgę kiti ėmė spardyti parkritusį fotografą. Vėliau apsaugos darbuotojai jį išvedė iš koncerto teritorijos.

Koncertinės agentūros FBI koncertų vadybininkas Vaidas Stackevičius, organizavęs Vilniuje "Pet Shop Boys" koncertą, tvirtina, kad apsaugos darbuotojai fotografo nemušė, o išvedė iš koncerto, nes jis buvo užkulisiuose tuo metu, kai nebuvo leidžiama. "Nuotykiu ieškantį nedrausmingąjį fotografą teko atskirai už parankiu išvesti už stadiono", - sakė jis.

Pasak p. Stackevičiaus, apsaugos darbuotoju jis nebuvo mušamas ir jo aparatūra nebuvo sugadinta. Apsaugiečių teigimu, fotografas elgėsi ižuliai ir buvo apsisvaiginęs alkoholiniais gėrimais. "Renato Neverbicko atvejį galbūt galima būtų traktuoti kaip paprasčiausią mūsų koncertą rėmusio dienraščio konkurentų norą sugadinti įspudį apie renginį arba norą išgarsėti keistomis priemonėmis", - sakė p. Stackevičius.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (116)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (11)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (14)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (136)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.