Šaudymas zoologijos sode: suimtas įtariamasis

JAV policija antradienį suėmė 16-metį jaunuolį, įtariamą susijus su šaudymu Nacionaliniame zoologijos sode, per kurį šūviais buvo sužeisti septyni vaikai.
Prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas) apibūdino šį nusikaltimą kaip "siaubingą smurto aktą".

Vašingtono policijos viršininkas Charlesas Ramsey (Čarlzas Ramzis) pranešė, kad įtariamojo "medžioklė" truko 24 valandas. Antradienį jis be incidentų buvo suimtas savo namuose šiaurės rytų Vašingtone. Jam pateikti kaltinimai ginkluotu užpuolimu siekiant nužudyti.

Nusikaltimas pirmadienį įvyko Nacionaliniame zoologijos sode, kuris yra gausiai lankomas turistų. Kaltinimai įtariamajam Antoine Jonesui (Antuanui Džonsui) bus pateikti kaip suaugusiam.

Trečiadienį kaltinimai turi būti pateikti ir įtariamojo atsakymas išklausytas Kolumbijos apygardos aukštesnės instancijos teisme, sakė JAV prokuratūros atstovas spaudai.

Pasak jo, jeigu vienas sužeistųjų mirs, kaltinimas A. Jonesui gali būti pakeistas kaltinimu dėl antrojo laipsnio žmogžudystės. 11-mečio berniuko, kuris buvo sužeistas į galvą, būklė tebėra kritiška.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje mergaitę automobiliu partrenkusi moteris nuvažiavo, jos ieško policija (1)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje tiriamas eismo įvykis, kai spalio 25 d. apie 7 val. 15 min. ties Laisvės pr. 79-tu pastatu, Vilniuje, nenustatytas automobilis, vairuojamas nenustatyto asmens (moters), nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė bei sužalojo dvylikametę mergaitę.

Degalinėje „Toyota“ pakibo tarp dujų talpyklos ir kolonėlės

Ketvirtadienį ugniagesiai sulaukė gana neįprasto prašymo.

Tragiška avarija Škotijoje: žuvo 14-metė lietuvė, dar trys mergaitės sunkiai sužalotos (14)

Jungtinėje Karalystėje, Škotijoje automobilio avarijoje žuvo 14-metė lietuvė. Avarija įvyko kelyje iš Kito į Bakį, susidūrus automobiliui „Vauxhall Corsa“ (jame važiavo lietuvė) ir automobiliui „Nissan Terrano“, nukentėjo net kelios paauglės.

Šiaulių pareigūnai ieško pro svetimą piniginę ramiai praeiti negalėjusio vyro (6)

Šiaulių apskrities policijos .Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Moki-veži“ Šiauliuose.

Sumaištis judrioje Vilniaus gatvėje: policija buvo užtvėrusi kelią ties Edukologijos žiedu (48)

Penktadienį vienoje judriausių sostinės gatvių kilo sujudimas. Policija užtvėrė kelią ties Edukologijos universiteto žiedine sankryža, atvyko ugniagesiai ir medikai. Įtariama, kad viso to priežastis - vienas žmogus.