Sankt Peterburge nužudytas dar vienas verslininkas

Sankt Peterburge trečiadienį vėlai vakare nužudytas 27 metų verslininkas Antonas Krivojus.
Kaip pranešė Sankt Peterburgo ir Leningrado srities vyriausiosios vidaus reikalų valdybos budėtojų dalis, negyvą A. Krivojų rado kaimynai prie namo, kuriame jis gyveno, durų.

Milicijos duomenimis, verslininkas dirbo "Šiaurės vakarų kompanijoje", kuri vertėsi vyno, daugiausiai iš Moldovos, tiekimu į Rusijos šiaurės vakarų regioną.

Kaip mano Sankt Peterburgo Frunzės rajono milicijos skyriaus darbuotojai, galimas dalykas, tai užsakyta žmogžudystė, nes iš šešių šovinių, kuriuos paleido nežinomi nusikaltėliai, du buvo "kontroliniai" - į galvą.

Ginklo nusikaltimo vietoje nerasta. Frunzės rajono prokuratūra dėl nužudymo iškėlė baudžiamąją bylą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (4)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (9)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (109)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.

Gavaltuvos kaime apsilankė darbštūs vagys – išsinešė 100 kg mėsos (4)

Ankstų rytą į mėsos rūkymo patalpą užsukusi moteris nustėro - vagys išsinešė didžiulį kiekį mėsos.