Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas

 (53)
Klaipėdos r. Macuičių gyvenvietėje sekmadienį apie 12 val. kilo gaisras mediniame gyvenamajame name. Sodybą priklauso žinomam vietos verslininkui, įmonės „Tik jums“ savininkui Valdui Ilginiui.
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
© DELFI

Vyriškis gaisro metu buvo išvykęs į užsienį. Sodyboje buvo likusios jo dukros ir žmona.

Gargždų ugniagesiai gavę pranešimą apie degantį namą ir jame galinčius būti vaikus išlėkė strimgalviais.

Po kelių minučių po pranešimo komandos buvo vietoje ir į namą žvalgybai išskubėjo dvi grandys su kvėpavimo aparatais, bet laimei name buvusias dukras jau buvo spėjusi išsivežti motina.

Dėl degančio nendrinio stogo buvo iškviestos dar trys autocisternos. Dvi jų iš Klaipėdos.

Gaisro gesinimas ir baigiamieji darbai užtruko kone devynias valandas.

„Degantis nendrinis stogas, tikras ugniagesio košmaras,- teigė Gargždų PGT viršininkas Stanislovas Petrikas. - Gali vandens pilti kiek nori, o ugnis vis tiek dega. Gaisras užgesinamas kai sudega arba neplėšiamos nendrės“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Paini meilės istorija: klaipėdietė Milane kaltinama nužudžiusi sugyventinį (9)

Milane (Italija) naktinio klubo šokėja dirbanti Oksana, kilusi iš Klaipėdos, savaitgalį su dukrelė atsidūrė areštinėje. Jauna moteris kaltinama per kivirčą nudūrusi sugyventinį. Peiliu smogta tiesiai į širdį.

23 metų šiaulietis jau „užsitarnavo“ nepataisomo plėšiko etiketę (1)

Sausio 29 d. apie 20 val., Šiauliuose, Vytauto g. esančio namo laiptinės koridoriuje buvo užpultas ir sumuštas vyras, iš jo atimtas mobilaus ryšio telefonas. Išgirdę pagalbos šauksmą, policijos pajėgas iškvietė namo gyventojai, tačiau buvo per vėlu, trys užpuolikai spėjo pasišalinti.

Ieškoma, kam prisireikė brangių ausinių (5)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. (dėl vagystės).

Saviečių tragedija neišmokė: pranešusi apie smurtą, namuose su girtu tėvu paliko vaiką (18)

Visą Lietuvą sukrėtusi vadinama Saviečių tragedija, kai po šeimyninio konflikto buvo į šulinį įmesti du vaikai, panašu, kad pasiekė ne visų motinų širdis.

Pareigūnai ieško dviejų vyrų, kurie galbūt kažką žino apie padirbtus pinigus (6)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 213 str. 1 d. (dėl netikrų pinigų ar vertybinių popierių pagaminimo, laikymo arba realizavimo).