Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas

 (53)
Klaipėdos r. Macuičių gyvenvietėje sekmadienį apie 12 val. kilo gaisras mediniame gyvenamajame name. Sodybą priklauso žinomam vietos verslininkui, įmonės „Tik jums“ savininkui Valdui Ilginiui.
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
© DELFI

Vyriškis gaisro metu buvo išvykęs į užsienį. Sodyboje buvo likusios jo dukros ir žmona.

Gargždų ugniagesiai gavę pranešimą apie degantį namą ir jame galinčius būti vaikus išlėkė strimgalviais.

Po kelių minučių po pranešimo komandos buvo vietoje ir į namą žvalgybai išskubėjo dvi grandys su kvėpavimo aparatais, bet laimei name buvusias dukras jau buvo spėjusi išsivežti motina.

Dėl degančio nendrinio stogo buvo iškviestos dar trys autocisternos. Dvi jų iš Klaipėdos.

Gaisro gesinimas ir baigiamieji darbai užtruko kone devynias valandas.

„Degantis nendrinis stogas, tikras ugniagesio košmaras,- teigė Gargždų PGT viršininkas Stanislovas Petrikas. - Gali vandens pilti kiek nori, o ugnis vis tiek dega. Gaisras užgesinamas kai sudega arba neplėšiamos nendrės“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Išžaginta 13-metė namuose patyrė pragarą: tėvai kaltino, kad ji pati „užlipo“ prabilo apie „neįmanomą pozą“ (70)

Viename nedideliame Žemaitijos miestelyje gyvenanti trylikametė mergaitė, kurią per tėvų išgertuves išžagino pas juos pasisvečiuoti užėjęs vyras, iš namiškių sulaukė ne atjautos, o patyčių. Maža to, tėvai pareikalavo, kad nepilnametė niekam apie patirtą prievartą nepasakotų, vertė meluoti ir net uždraudė kreiptis į policijos pareigūnus.

Metų seklys: neprognozuojamą ginkluotą žudiką Klaipėdos kriminalistai sučiupo per dvi paras (31)

DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia tradicinį pasakojimų ciklą „Metų seklys“, kuriame atskleidžiama, kaip šalies kriminalistai tyrė garsiausias bylas. Šįkart - pasakojimas apie tai, kaip Klaipėdoje buvo ieškomas verslininko žudikas.

Per avariją pavojingoje sankryžoje sumaitoti du automobiliai, aukų išvengta (1)

Ketvirtadienio vakarą Kalvarijoje per avariją žmones nuo sužalojimų išgelbėjo saugos pagalvės. Lietuvos automobilininkų sąjungos specialistų užfiksuotas eismo įvykis, anot vietinių, įvyko pavojingoje sankryžoje.

Pareigūnai sumanė praturtėjimo planą: per slaptą sekimą paaiškėjo, kaip nusižiūrėdavo aukas (18)

Buvę kelių policijos patruliai išgirdo nuosprendį dėl kyšininkavimo. Nuo keliolikos iki keliasdešimt eurų iš Kelių eismo taisykles pažeidusių trijų vairuotojų paėmęs pareigūnas A. M. buvo nubaustas beveik 4-ių tūkstančių eurų bauda, o pareigūnas D. K., paėmęs nuo keliasdešimt iki beveik šimto eurų iš Kelių eismo taisykles pažeidusių penkių vairuotojų, nubaustas kiek daugiau nei 6-ių tūkstančių eurų bauda.

Į paskutinę kelionę išlydėta žuvusi ugniagesio šeima, išgyvenusi dukra dar nežino apie tragediją (87)

Ketvirtadienį Radviliškyje susirinko ugniagesiai gelbėtojai iš Šiaulių, Tauragės apskričių: pareigūnai atvyko atsisveikinti su savaitgalį tragiškoje avarijoje žuvusiu kolega Radviliškio PGT ugniagesiu Ramūnu Dargužu, jo žmona ir trejų dukrele.