Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas

 (53)
Klaipėdos r. Macuičių gyvenvietėje sekmadienį apie 12 val. kilo gaisras mediniame gyvenamajame name. Sodybą priklauso žinomam vietos verslininkui, įmonės „Tik jums“ savininkui Valdui Ilginiui.
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
© DELFI

Vyriškis gaisro metu buvo išvykęs į užsienį. Sodyboje buvo likusios jo dukros ir žmona.

Gargždų ugniagesiai gavę pranešimą apie degantį namą ir jame galinčius būti vaikus išlėkė strimgalviais.

Po kelių minučių po pranešimo komandos buvo vietoje ir į namą žvalgybai išskubėjo dvi grandys su kvėpavimo aparatais, bet laimei name buvusias dukras jau buvo spėjusi išsivežti motina.

Dėl degančio nendrinio stogo buvo iškviestos dar trys autocisternos. Dvi jų iš Klaipėdos.

Gaisro gesinimas ir baigiamieji darbai užtruko kone devynias valandas.

„Degantis nendrinis stogas, tikras ugniagesio košmaras,- teigė Gargždų PGT viršininkas Stanislovas Petrikas. - Gali vandens pilti kiek nori, o ugnis vis tiek dega. Gaisras užgesinamas kai sudega arba neplėšiamos nendrės“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

17-mečio BMW išlėkė į priešpriešinę juostą, sudaužė policijos mašiną ir sužalojo du pareigūnus (70)

Trečiadienio vakarą, apie 19 val., Vilniuje, S. Konarskio gatvėje, sužaloti du į iškvietimą važiavę sostinės policijos Patrulių rinktinės pareigūnai.

Vilniuje, šalia ryte sudegusio namo, vakare įtartinai užsiliepsnojo sandėliukas (16)

Trečiadienį vakare, apie 19.30 val., Vilniuje, Rinktinės gatvėje, užsiliepsnojo greta ryte sudegusio seno medinio namo buvęs sandėliukas. Šioje vietoje numatytos naujų pastatų statybos.

Naktį magistralėse siautėjo vandalai, nė nesuprantantys, ką niokoją (28)

Naktį iš rugsėjo 1-osios į 2-ąją, tarp 1 val. ir 2 val., organizuotai veikę nusikaltėliai suniokojo 4 eismo stebėjimo įrenginius Kauno rajone: 2 magistraliniame kelyje A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai ir 2 magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda. Padaryta žala siekia daugiau kaip 70 tūkst. eurų, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Įžūlūs apiplėšimai, kurie išgarsino naujos kartos Vilniaus mafiją sudomino N. Bunkė ir K. Ivanova (32)

Prie Vilniaus geležinkelio stoties esančios valiutos keityklos, įtariama, nelegaliai pinigus keitęs verslininkas sudomino naujos kartos Vilniaus mafiją – šie vyrą stebėjo net pusantro mėnesio, kol galop iki smulkmenų suplanavo jo apiplėšimą. Valiutos keitėjas nuo tos pačios grupuotės narių nukentėjo net du kartus.

Iki gyvos galvos įkalinto Dembavos monstro brolis taip pat nuteistas už žmogžudystę (22)

Panevėžyje nuteistas 37 metų Vidas Jakubaitis, kuriam Panevėžio apygardos prokuratūra pareiškė kaltinimus dėl tyčinio nužudymo iš chuliganiškų paskatų. Tai jau antras tos pačios šeimos atstovas, į teisiamųjų suolą sėdęs dėl žmogžudystės.