Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas

 (53)
Klaipėdos r. Macuičių gyvenvietėje sekmadienį apie 12 val. kilo gaisras mediniame gyvenamajame name. Sodybą priklauso žinomam vietos verslininkui, įmonės „Tik jums“ savininkui Valdui Ilginiui.
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
© DELFI

Vyriškis gaisro metu buvo išvykęs į užsienį. Sodyboje buvo likusios jo dukros ir žmona.

Gargždų ugniagesiai gavę pranešimą apie degantį namą ir jame galinčius būti vaikus išlėkė strimgalviais.

Po kelių minučių po pranešimo komandos buvo vietoje ir į namą žvalgybai išskubėjo dvi grandys su kvėpavimo aparatais, bet laimei name buvusias dukras jau buvo spėjusi išsivežti motina.

Dėl degančio nendrinio stogo buvo iškviestos dar trys autocisternos. Dvi jų iš Klaipėdos.

Gaisro gesinimas ir baigiamieji darbai užtruko kone devynias valandas.

„Degantis nendrinis stogas, tikras ugniagesio košmaras,- teigė Gargždų PGT viršininkas Stanislovas Petrikas. - Gali vandens pilti kiek nori, o ugnis vis tiek dega. Gaisras užgesinamas kai sudega arba neplėšiamos nendrės“.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Norėdamas išbandyti dovanų gautą peilį radviliškietis nudūrė žmoną (1)

Šiaulių apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jūratė Tamašauskienė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje nužudymu kaltinamas 53 metų radviliškietis.

Šiauliuose nukentėjo motociklininkas – atviri lūžiai (6)

Gegužės 5 d., apie 16.55 val., Šiauliuose, Lakūnų g., automobilis „Opel Astra“, vairuojamas ne tarnybos metu neuniformuoto blaivaus VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Štabo Logistikos skyriaus vyresniojo specialisto N. Š. (g. 1975 m.), apsisukdamas nepraleido pagrindine gatve važiuojančio motociklo „Malaguti“, kurį vairavo vyras (g. 1978 m.).

Pasivažinėjo: neteks ir vairuotojo pažymėjimo, ir darbo (3)

Penktadienį paryčiais, apie 4.44 val., Raseinių r., Viduklės miestelyje, sustabdytas automobilis „Audi A3“ kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (1,38 prom.) VSAT Pagėgių rinktinės Rokiškio užkardos vyresnysis pasienietis G. P. (g. 1990 m.).

Vilniuje mirtinai sužalotas per gatvę ėjęs žmogus (51)

Vilniuje apie 21.30 val. bendruoju pagalbos telefonu pranešta apie tragišką vyro žūtį.

Vaiko pardavimu kaltinamas vyras teisme rėžė kalbą apie korumpuotą Lietuvą (56)

Vaikų globos namų auklėtinis, tik pasiskundęs įstaigos direktoriui, jog iš matymo pažįstami vyrai jį nori išvežti į užsienį vagiliauti, išvengė tokio žiauraus likimo. Trys nepilnametį į Škotiją vergauti bandę išvežti šilutiškiai jau nuteisti, o dar du, tarp kurių esą yra ir gaujos vadeiva, Klaipėdos apygardos teisme sakė baigiamąsias kalbas. Jose skambėjo žodžiai: „debilas“, „marazmas“, „korupcija“.