Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas

 (53)
Klaipėdos r. Macuičių gyvenvietėje sekmadienį apie 12 val. kilo gaisras mediniame gyvenamajame name. Sodybą priklauso žinomam vietos verslininkui, įmonės „Tik jums“ savininkui Valdui Ilginiui.
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
© DELFI

Vyriškis gaisro metu buvo išvykęs į užsienį. Sodyboje buvo likusios jo dukros ir žmona.

Gargždų ugniagesiai gavę pranešimą apie degantį namą ir jame galinčius būti vaikus išlėkė strimgalviais.

Po kelių minučių po pranešimo komandos buvo vietoje ir į namą žvalgybai išskubėjo dvi grandys su kvėpavimo aparatais, bet laimei name buvusias dukras jau buvo spėjusi išsivežti motina.

Dėl degančio nendrinio stogo buvo iškviestos dar trys autocisternos. Dvi jų iš Klaipėdos.

Gaisro gesinimas ir baigiamieji darbai užtruko kone devynias valandas.

„Degantis nendrinis stogas, tikras ugniagesio košmaras,- teigė Gargždų PGT viršininkas Stanislovas Petrikas. - Gali vandens pilti kiek nori, o ugnis vis tiek dega. Gaisras užgesinamas kai sudega arba neplėšiamos nendrės“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

į šulinį įkrito du žmonės (1)

Spalio 1 d., 20.20 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šiaulių r. Kairių sen., Mikailaičių kaime į šulinį įkrito du žmonės.

Žuvusio Kauno „daktarinio“ palikimas – namas su mįslingais požemiais (70)

Su gyvenamuoju namu sujungtas požeminis ginklų ir šaudmenų sandėlis prestižiniame Kauno Vičiūnų rajone. Šiame išskirtiniame objekte dienas leido neseniai mįslingomis aplinkybėmis žuvęs, ko gero, savo valia iš gyvenimo pasitraukęs, su Daktarų gauja sietas kaunietis Nikolajus Archipovas.

14-metis Kuršėnuose peiliu subadė savo močiutę (27)

Rugsėjo 30 d., apie 13.30 val., Šiaulių r., Kuršėnuose, namuose, keturiolikmetis peiliu sužalojo močiutę (gim. 1953 m.), kuri dėl durtinių žaizdų nugaroje gydoma ambulatoriškai.

Avarija prie Kauno: trys žmonės sužaloti, 17-metis vairuotojas reanimacijoje (104)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį prie Kauno, kelyje iš Vaišvydavos į Kadagių slėnį, susidūrė automobiliai BMW ir „Mitsubishi Carisma“. Policijai apie šį įvykį pranešta 23.24 val.

Panevėžio r. pavogti grynaveisliai žirgai (15)

Panevėžio r. gyvenanti moteris (gim. 1976 m.) policijai pranešė, kad rugsėjo 30 d., apie 7.30 val., prie sodybos esančiame aptvare pasigedo keturių grynaveislių žirgų, kurių bendra vertė 14 000 eurų.