Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas

 (53)
Klaipėdos r. Macuičių gyvenvietėje sekmadienį apie 12 val. kilo gaisras mediniame gyvenamajame name. Sodybą priklauso žinomam vietos verslininkui, įmonės „Tik jums“ savininkui Valdui Ilginiui.
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
Šalia Gargždų degė žinomo verslininko namas
© DELFI

Vyriškis gaisro metu buvo išvykęs į užsienį. Sodyboje buvo likusios jo dukros ir žmona.

Gargždų ugniagesiai gavę pranešimą apie degantį namą ir jame galinčius būti vaikus išlėkė strimgalviais.

Po kelių minučių po pranešimo komandos buvo vietoje ir į namą žvalgybai išskubėjo dvi grandys su kvėpavimo aparatais, bet laimei name buvusias dukras jau buvo spėjusi išsivežti motina.

Dėl degančio nendrinio stogo buvo iškviestos dar trys autocisternos. Dvi jų iš Klaipėdos.

Gaisro gesinimas ir baigiamieji darbai užtruko kone devynias valandas.

„Degantis nendrinis stogas, tikras ugniagesio košmaras,- teigė Gargždų PGT viršininkas Stanislovas Petrikas. - Gali vandens pilti kiek nori, o ugnis vis tiek dega. Gaisras užgesinamas kai sudega arba neplėšiamos nendrės“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (53)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Policija prašo atpažinti įtariamąjį

Vilniaus miesto trečiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, pareigūnams reikia visuomenės pagalbos.

Per pusę Lietuvos slėpti nužudytos merginos kūną vežusiam budeliui teismas paliko galimybę grįžti į laisvę pildoma

Devyniolika metų už grotų. Tokį teismo sprendimą penktadienį išgirdo Mantas Šerpenskas, kuris pripažintas kaltu už nužudymą, išžaginimą ir siekį nuslėpti nusikaltimą - pagal tokius kaltinimus gresia iki gyvos galvos.

Karštis jau pareikalavo aukos: Lampėdžio ežeras pasiglemžė vaikino gyvybę (6)

Ketvirtadienio vakarą į Lampėdžius skubėjo Kauno ugniagesiai gelbėtojai, kurie bandė išgelbėti jauno vaikino gyvybę. Deja, jų pastangos buvo bevaisės ir sutemus paieška nutraukta, kuri atnaujinama penktadienio rytą.

Aistros šachmatų turnyre Seime (14)

Liepos 2 d., apie 16.20 val., Vilniuje, Gedimino pr., Seimo patalpose vykusių Lietuvos ir Ukrainos komandų šachmatų varžybų metu, 44 metų vyras dėl to, kad žaisdamas pralaimėjo jo sūnus, apgadino šachmatų lentą.

Girtas vairuotojas policininkui siūlė valtį iš Danijos (6)

Liepos 2 d., apie 12 val., buvo gautas pranešimas apie eismo įvykį Vytauto gatvėje, Ukmergėje. Policijos patruliai nuskubėjo į įvykio vietą. Paaiškėjo, kad "VW Golf" vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nesilaikė tinkamo atstumo ir įvažiavo į "Audi 80" galinę dalį.