Rusijoje paauglys nušovė 5 šeimos narius

 (6)
Rusijos Saratovo srityje 16-metis Usmanas I. iššaudė visą savo šeimą - pamotę, tėvą, dėdę ir du septynerių bei dešimties metų brolius.
Kaip pranešė interneto naujienų agentūra regions.ru, tragedija įvyko viename Atkarsko rajono kaime. Medžiokliniu šautuvu ginkluotas paauglys pirmiausia nušovė pamotę ir brolius, o tėvo ir dėdės neišeidamas iš namų kantriai laukė 5 valandas.

Vietos milicininkas nesipriešinusį paauglį sulaikė nusikaltimo vietoje. Iš pradžių Usmanas bandė suversti kaltę nepažįstamam vyrui, neva įsiveržusiam į namus, bet per pirmąją apklausą prisipažino įvykdęs nusikaltimą.

Savo poelgį 16-metis, kuriam paskirta psichiatrijos ekspertizė, paaiškino tuo, kad tėvas su juo elgęsis žiauriai ir neteisingai.

Į Saratovo sritį Usmano šeima atsikraustė prieš 20 metų.

Nusikaltimo įvykdymo laiko minėta interneto agentūra nenurodė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (5)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (18)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.

Vilniuje mergaitę automobiliu partrenkusi moteris nuvažiavo, jos ieško policija (9)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje tiriamas eismo įvykis, kai spalio 25 d. apie 7 val. 15 min. ties Laisvės pr. 79-tu pastatu, Vilniuje, nenustatytas automobilis, vairuojamas nenustatyto asmens (moters), nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė bei sužalojo dvylikametę mergaitę.

Degalinėje „Toyota“ pakibo tarp dujų talpyklos ir kolonėlės (2)

Ketvirtadienį ugniagesiai sulaukė gana neįprasto prašymo.