Psichiškai nesveikas žudikas - nepakaltinamas

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį atleido nuo baudžiamosios atsakomybės dviejų žmonių žudiką Viktorą Koiro, nes pripažino jį nepakaltinamu.
Vilniaus rajono Bendorių kaimo gyventojas V. Koiro 1998 metų balandžio 8 dieną nužudė savo kaimynus - 64 metų Arsenijų Leontjevą ir jo 62 metų žmoną Frasiniją.

Psichiatrams nustačius, kad 38 metų V. Koiro serga silpnaprotyste bei šizofrenija ir negali suprasti savo veiksmų, Vilniaus apygardos teismas nusprendė jį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės ir nusiųsti į psichiatrinę ligoninę gydyti griežto stebėjimo sąlygomis.

V. Koiro greičiausiai bus nusiųstas į Rokiškio psichiatrinę ligoninę, kur gydomi sunkius nusikaltimus padarę nepakaltinami asmenys.

Sutuoktinius Leontjevus, gyvenusius to paties namo kitame gale, V. Koiro užmušė metaliniu strypu į galvas.

Liudytojais teisme apklausti kaimynai pasakojo, kad V. Koiro ir drauge su juo gyvenęs brolis Vladimiras dažnai pykdavosi su nužudytaisiais. Tai patvirtino ir nužudytųjų dukra.

Pasak liudytojų, broliai Koiros grasino nužudysią senukus.

V. Koiro nuolat girtavo, laikė alkoholinius gėrimus. Apie tai buvo pranešta policijai.

Po nužudymo jo avilyje pareigūnai rado butelį su 87 proc. stiprumo nedenatūruoto etilo alkoholio. Be senukų nužudymo, byloje jam taip pat buvo pareikštas dėl neteisėto nedenatūruoto etilo alkoholio laikymo.

Per kratą V. Koiro namuose buvo rasti du neteisėtai laikyti savadarbiai pistoletai. Teismas nustatė, kad prokuratūra neįrodė, kad ginklai priklausė V. Koiro.

V. Koiro yra laikomas suimtas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Žiema užklupo netikėtai: pirmojo sniego auka spruko nuo policijos? (8)

Ilgai laukti netruko – jau pirmąją sniego dieną sunkios eismo sąlygos pareikalavo maksimalaus susikaupimo. Dėl prasto matomumo ir slidžios kelio dangos Kauno rajone, šalia Domeikavos, apvirto automobilis.

Po vyro mirties iš jo banko sąskaitos iškeliavo 15 tūkst. Eurų (4)

Kauno rajone gyvenanti moteris nustėro, kai išvydo ištuštintą velionio tėvo sąskaitą.

Naktį pranešimą apie motinos ir sūnaus darbelius gavę pareigūnai išravėjo jų šiltnamį (9)

Spalio 18 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė motiną ir sūnų, kurie, kaip įtariama, augino kanapes.

Policija su šiuo vyru nori pasikalbėti apie kvepalus prašoma visuomenės pagalbos (8)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 4 d. (dėl vagystės).

Kaune sunkiai sužalotas perėja ėjęs vyras (15)

Penktadienį, apie 9 val. ryto, Kaune, A. Juozapavičiaus prospekte, buvo partrenktas per perėją žingsniavęs pėsčiasis.