Protestuodama prieš priverstinę santuoką susidegino 18-metė nigerietė

18-metė mergina iš Nigerijos susidegino taip protestuodama prieš tėvų jai primestą santuoką su nemylimu žmogumi, trečiadienį pranešė vietinė radijo stotis
Binta Gambo pirmadienį iš nevilties dėl priverstinės prieš kelius mėnesius įvykusios santuokos pasmerkė save pražūčiai ugnyje.

Mergina iš šiaurinės Nigerijos provincijos prieš tai tėvui sakė norinti išsiskirti su savo vyru, kuriam niekada nejautė jokių jausmų. Beje, jos vyras taip pat prisipažino tėvui, kad iš šios santuokos greičiausiai nieko nebus ir paprašė sutikti su jų išsiskyrimu, tačiau merginos tėvas nenorėjo nieko girdėti.

Kaimynai girdėjo degančios merginos klyksmus, tačiau išgelbėti jos jau nebepavyko. Pirmadienį mergina mirė vietinėje ligoninėje. Nigerijoje dar ir dabar yra gana plačiai paplitusios priverstinės santuokos, kai merginos privalo ištekėti už jų tėvo parinkto jaunikio.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune spec. tarnybos išgelbėjo merginą nuo jos pačios (7)

Kauniečiai sunerimo, sekmadienio dieną prie daugiabučio išvydę gausias spec. tarnybų pajėgas. Paaiškėjo, kad pareigūnai į Geležinio vilko gatvę skubėjo gelbėti merginos.

Eišiškėse - dar vienas vandalizmo išpuolis (11)

Sekmadienį ryte Eišiškių gyventojus papiktino nupjautas krikščionybės simbolis - kryžius. Panašus vandalizmo aktas užfiksuotas ir prieš dvi savaites, prieš pirmąjį rinkimų turą, bei 2015-ais.

Šiaulių r. gauja sumušė girtą oro gynybos eilinį (11)

Šeštadienį į Šiaulių ligoninę pristatytas sužalotas neblaivus Radviliškio oro gynybos bataliono ryšininkas, jaunesnysis eilinis.

Kario pasivažinėjimas su girtu draugu baigėsi smūgiu į medį (6)

Šeštadienį Varėnos r. neblaivus vyras nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į pakelės medžius ir susižalojo. Taip pat nukentėjo kartu važiavęs „Geležinio vilko“ brigados eilinis.

Vyras susikišo į burną narkotikų ir įkando pareigūnui (12)

Penktadienio vakarą kelyje Vilnius-Klaipėda patikrintas vyras į burną susikišo galimai narkotines medžiagas ir tyčia įkando jas išimti bandžiusiam pareigūnui į pirštą.