Prokuratūros akiratyje - žagintojų gauja

 (12)
Vilkaviškio rajono apylinkės prokuratūra tiria rajono gyventojos pareiškimą, kuriame ji teigia prieš mėnesį buvusi išžaginta keliolikos jaunuolių.
Pirmadienį į Vilkaviškio rajono apylinkės prokuratūrą kreipėsi 23 metų R. ir pareiškė, kad balandžio 23-24 dienomis įvairiose Vilkaviškio rajono vietose, grasindami ir panaudodami fizinį smurtą, ją išžagino 16 vaikinų.

Ji teigia žagintojų nepažįstanti.

Pasak Vilkaviškio rajono apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro Raimondo Bračiulio, mergina teigia nesikreipusi anksčiau, nes bijojo žagintojų, kurie jai grasino.

Šį mėnesį prokuratūra jau buvo gavusi R. pareiškimą apie išžaginimą, tačiau jame neužsiminta apie didelę žagintojų gaują.

Tada dėl išžaginimo prokurorai baudžiamosios bylos nekėlė, nes neturėjo objektyvių duomenų.

Prokuratūra gavo duomenų, kad kai R. žagintojai vežėsi automobiliu ir juos sustabdė policijos pareigūnai, mergina jiems nesiskundė, kad jai atimta laisvė.

Įvykis tiriamas. Baudžiamoji byla kol kas neiškelta, įtariamieji nenustatyti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Po problemų šeimoje nutarė gėdingai atsipalaiduoti: tai – mano gyvenimo tragedija (69)

Žalingų įpročių neturintis ir sveiką gyvenseną propaguojantis 39 metų vilnietis Artūras Čivilis po šeimoje kilusių problemų nutarė atsipalaiduoti, tačiau vyras pasirinko tokį būdą, kuris kitus turėtų mažų mažiausiai šokiruoti.

Vilniuje prieš eismą išvažiavęs girtas vairuotojas sukėlė avariją (28)

Antradienio vakarą į Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas neblaivus.

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (13)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (20)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (11)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.