Pravieniškių kolonijoje karys persišovė koją

Pravieniškių bendrojo režimo pataisos darbų kolonijoje tarnybos metu šūviu iš automato susižalojo VRM vidaus tarnybos I pulko eilinis.
Sargybos bokštelyje apie 23 val. 45 min. ketvirtadienį budėjęs būtinosios karo tarnybos eilinis 19-metis Mantas Tursa iššovė iš tarnybinio automato AKS ir sužalojo sau koją.

Pradėjęs tarnybą ketvirtadieni vakarą, pagal įprastą tvarką, karys nuolat pranešdavo apie padėtį. Prieš vidurnaktį jis pranešė, kad susižalojo koją.

VRM I pulko vadovybė tiria, ar karys iššovė netyčia, ar tai padarę sąmoningai, norėdamas susižaloti. Tiriamos įvairios įvykio versijos - nenoras tęsti tarnybą, asmeninės problemos.

Gali būti, kad karys susižalojo tyčia, nes automato laikymo padėtis rankose leidžia manyti, kad karys į koją iššovė tyčia.

Netrukus po įvykio M. Tursa buvo nuvežtas į Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninę. Medikai jam diagnozavo atvirą kojos lūžį.

Pasak VRM I pulko vadovybės, Iš Anykščių kilęs M. Tursa tarnybą pradėjo pernai lapkritį. Karys buvo linksmas, turėjo draugų, tarnyba jam sekėsi.

Sekmadienio naktį Vilniaus griežto režimo pataisos darbų kolonijos sargybos bokšte šūviu automato nusišovė 19-metis eilinis šaulys Mindaugas Matukaitis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą. Lengvojo automobilio vairuotojas atsidūrė ligoninėje. Laimei, pirminiais duomenimis, rimtesnių traumų jis išvengė.

Darbu užsienyje suvilioję vargingai gyvenančius vyrus pavertė vergais (3)

Keturi panevėžiečiai ir kėdainiškis pripažinti kaltais dėl prekybos žmonėmis bei kitų nusikaltimų. Jų įkalbėti vyrai Vokietijoje buvo priversti talkinti telefoniniams sukčiams ir rinkti pinigus iš patiklių gyventojų.

Žiema užklupo netikėtai: pirmojo sniego auka spruko nuo policijos? (29)

Ilgai laukti netruko – jau pirmąją sniego dieną sunkios eismo sąlygos pareikalavo maksimalaus susikaupimo. Dėl prasto matomumo ir slidžios kelio dangos Kauno rajone, šalia Domeikavos, apvirto automobilis.

Po vyro mirties iš jo banko sąskaitos iškeliavo 15 tūkst. Eurų (9)

Kauno rajone gyvenanti moteris nustėro, kai išvydo ištuštintą velionio tėvo sąskaitą.