Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
 
19
Registruoti (0) Anonimiški (19)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kuo mažiau langų pastatuose, tuo didesnis nusikalstamumas gatvėse (5)

2015 sausio mėn. 25 d. 20:59
Lietuvoje atliktas tyrimas, kaip miestų planavimas ir dizainas įtakoja nusikalstamumą. Buvo ištirtos kelios teritorijos Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje.

Dėl keisto pranešimo Kretingoje įvestas planas „Skydas“ (13)

2015 sausio mėn. 25 d. 18:34
Kretingos M. Valančiaus viešoji biblioteka       kretingosenciklopedija.lt nuotr.
Sekmadienio pavakarę Kretingoje įvestas planas "Skydas". Tai padaryta po anonimo skambučio į Bendrąjį pagalbos centrą.

Kamuoliniai Berlyne koordinavo prabangių parduotuvių plėšikų veiksmus (139)

2015 sausio mėn. 25 d. 18:07
Panašu, kad kelerius metus Lietuvoje ir užsienyje siautėję Kauno „Kamuolinių“ gaujos nariai ilgam sės už grotų. Kaip DELFI jau pranešė, gruodžio mėnesį Berlyne buvo sulaikyti šios gaujos lyderiais laikomi Giedrius Janonis, pravarde Kamuolys, ir Gruzino pravarde išgarsėjęs Andrius Juodis.

Reidas: moteris, tris kartus bandžiusi gauti vairuotojo pažymėjimą, įkliuvo policijai (91)

2015 sausio mėn. 25 d. 13:56
Sekmadienio rytą sostinės pakraštyje, Eišiškių plente, Vilniaus kelių policija surengė reidą. Jo metu baudas užsidirbo ir vairuotojai, ir pėstieji.

Girtas 18-metis policininkams siūlė 1000 eurų (33)

2015 sausio mėn. 25 d. 11:42
Girtas 18-metis policininkams siūlė 1000 eurų
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 0.05 val., Utenoje, Pievų g., 18-metis jaunuolis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo neblaivus (1,59 prom.), Kelių policijos skyriaus pareigūnams siūlė 1 tūkst. eurų kyšį.