Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniaus centre į upę įkrito žmogus, jo gyvybės išgelbėti nepavyko (39)

Vilniaus ugniagesiai, medikai ir policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad į Neries upę įkritęs žmogus šaukiasi pagalbos.

Vilniuje žuvęs vyras neturėjo dokumentų: praneškite, jei dingo artimas žmogus (18)

Vėlų ketvirtadienio vakarą Vilniuje per avariją žuvęs vyras - mįslė pareigūnams. Žmogus tragiško eismo įvykio metu neturėjo su savimi asmens tapatybės dokumento.

Apkartusi emigracija: lietuvis ėmėsi ginklo ir bandė pralobti plėšdamas tautiečių parduotuves (28)

Per savaitę kelias tautiečių parduotuves Londono Dagenhamo rajone apiplėšęs lietuvis nuteistas kalėti dešimt metų, skelbia laikraštis „The Enquirer“.

Nesėkmingas rytas vairuotojams Vilniuje, Jonažolių g. (6)

Penktadienį, 8.19 val., Vilniaus policijai pranešta apie avariją Jonažolių g., ties 8 namu. Automobilis sudaužė tris stovinčias mašinas.

Nelegalų ieškoję pasieniečiai vėl aptiko iš Latvijos atvežtos falsifikuotos degtinės (4)

Pakruojo rajone nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės priemonę vykdę pasieniečiai sulaikė du jonaviškius, kurie gabeno daugiau kaip pusantro tūkstančio litrų degtinės su užrašais „Smirnoff“. Įtariama, kad iš Latvijos gabentas alkoholis yra padirbtas.