Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
 
19
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Kaune gimdymo namuose – gaisras (2)

2014 rugsėjo mėn. 24 d. 07:06
Trečiadienį 6 val. ryte Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kauno mieste, Trakų g. 29 Krikščioniškų gimdymo namuose kilo gaisras.

Vilniuje partrenktas pėsčiasis galva sudaužė automobilio stiklą, tačiau netrukus dingo (37)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 21:33
Vilniuje partrenktas pėsčiasis galva sudaužė automobilio stiklą, tačiau netrukus dingo
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Antradienį vakare, 21.13 val. Vilniaus policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Savanorių prospekte sužalotas žmogus.

Ispanijoje išeiviai iš Latvijos ir Lietuvos sumanė puikų praturtėjimo planą (7)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 20:10
Ispanijoje išeiviai iš Latvijos ir Lietuvos sumanė puikų praturtėjimo planą
VSAT
Ispanijos Mokesčių inspekcijos darbuotojai su Muitinės kontrolės tarnyba atliko operaciją „Vienaragis“ Alavoje ir aptiko nelegalų cigarečių fabriką.

Sukvežimis su priekaba nuo kelio nušlavė antikvarinę „Volgą“ (64)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 20:06
Sukvežimis su priekaba nuo kelio nušlavė antikvarinę „Volgą“
Kauno aps. VPK
Ryte į Kauną gerai išlaikytu senutėliu „GAZ 21“ („Volga“) automobiliu važiavusią garbaus amžiaus porą sunkvežimis tiesiog nušlavė nuo kelio. Porą medikai išvežė į ligoninę. Į avariją patekęs antikvarinis automobilis gerokai apgadintas.

Čilėje ugniagesiai vadavo arbatinuke įstrigusią mergaitę (5)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 18:49
Čilėje ugniagesiai vadavo arbatinuke įstrigusią mergaitę
Savo namuose Čilėje žaidusi pusantrų metukų mergaitė įkišo galvą į arbatinuką ir įstrigo – mažametei padėjo ugniagesiai ir medikai. Nelaimė įvyko šeštadienį apie vidurdienį Čepikos mieste. Mergaitės mama Daniela Lopez nubėgo prie skambančio telefono – per kelias sekundes jos dukra rado tuščią arbatinuką ir užsimovė jį ant galvos.