Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Į Juodšilius nuvykę pareigūnai žaibiškai puolė gelbėti sąmonę praradusią mergytę (69)

Trečiadienį į vieną iškvietimą nuvykę pareigūnai netrukus skubėjo padėti 2014 metais gimusiai mažylei - mergytės mama, pamačiusi pareigūnus, atbėgo prašyti pagalbos, nes dukrytė nebekvėpavo.

Brangius vogtus dviračius vežęs kaunietis bandė išsisukti pasiteisinimais ir pinigais (9)

Vasario 10 d. apie 10.10 val. kelyje Kaunas-Žeimiai, ties posūkiu link Jonavos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai sustabdė automobilį „VW LT 35“, kurį vairavo Kauno miesto gyventojas (gimęs 1983 m.). Pareigūnams paprašius parodyti, kas vežama transporto priemonėje, bagažo skyriuje buvo rasta apie 30 įvairių modelių ir markių dviračių su vokiškomis etiketėmis.

Vidury dienos nepilnametę partrenkusi vairuotoja jau buvo spėjusi „prisivaišinti“ (6)

Vasario 10-ąją 14.52 val. Raseiniuose, Stonų ir Dubysos gatvių sankryžoje, automobilis „Opel Vectra“, vairuojamas 33 metų raseiniškės, partrenkė, pirminiais duomenimis, per pėsčiųjų perėją ėjusią šešiolikmetę.

Vilkiko vairuotojo pasirinkta mirtis išjudino policiją ir valdininkus (21)

Vilkiko vairuotojui pasitraukus iš gyvenimo, sujudo Klaipėdos policijos pareigūnai. Antradienį jie dalyvavo pasitarime, kaip išspręsti vilkikų eilių prie Jūrų perkėlos terminalo problemą.

Dvi savaites kūdikį šaldiklyje laikiusi motina: jis gimė negyvas (79)

Plungės rajono gyventoja negali paaiškinti, kodėl po gimdymo kūdikį įdėjo į polietileninį maišelį ir dvi savaites laikė šaldiklyje, tačiau tikina, kad šis gimė negyvas. O ar iš tikrųjų taip ir buvo, nepavyko nustatyti – kūdikio lavonėlio nepavyko surasti.