Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Naktį Vilniaus pakraštyje žuvo per kelią tamsoje ėjęs pėsčiasis

Vėlų rugsėjo 26-osios vakarą, apie 23.50 val., Vilniuje, Minsko pl., automobilis „Mercedes Benz Sprinter", vairuojamas Baltarusijos piliečio (g. 1982 m.), partrenkė nenustatytos tapatybės apie 40 metų amžiaus vyriškį.

Įtariant žmogžudyste į areštinę uždaryti du nepilnamečiai

Rugsėjo 26 d., apie 16.15 val., Švenčionyse, A. Rymo skg., savo bute, rastas vyro (g. 1980 m.) lavonas sumuštu kūnu.

Panevėžietė policijai apie išžaginimą pranešė ne iškart (4)

Patikslinus duomenis, Panevėžio policijoje pradėtas tyrimas dėl išžaginimo.

Iš buvusios prostitutės lūpų – apie tamsiausias Vilniaus viešnamių paslaptis (15)

„Parduoti savo kūną – pats lengviausias būdas greitai gauti pinigų“, – sako 30 metų vilnietė Aistė P., ne vienerius metus dirbusi prostitute. Šiandien moteris nebenori nieko bendro turėti su savo praeitimi, nors puikiai suvokia, jog to, kas buvo, iš atminties negalės ištrinti.

Telšių rajone garaže sprogusi padanga nusinešė vyro gyvybę (70)

Pirmadienio vakaras tragiškai baigėsi jaunam vyrui, meistravusiam Telšių rajono Janapolės kaimo garaže.