Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
 
19
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Mušeika „apsišovė“ - išsišoko prieš galiūną (12)

2014 liepos mėn. 24 d. 12:31
Liepos 23 d vakarą į Rokiškio rajono policijos komisariato areštinę uždarytas aršus asmuo, pakėlęs ranką prieš savo draugę ir pasipriešinęs policijos pareigūnui.

Nuo pastolių nukrito darbininkai, vienas jų - reanimacijoje (5)

2014 liepos mėn. 24 d. 11:52
Liepos 23 d., apie 12 val., į Marijampolės ligoninę kreipėsi UAB „Kegisa“ darbuotojai J. K., gimęs 1962 m., ir V. A., gimęs 1951 m., kurie darbo metu nukrito nuo pastolių remontuojamame objekte – bendruomenės namuose, esančiuose Kalvarijos sav., Akmenynų kaime.

Moterų kompanija sumušė dvidešimtmetį (15)

2014 liepos mėn. 24 d. 11:43
Trečiadienį į policiją kreipėsi J. K. (gimęs 1994 m.). Jis pranešė, kad liepos 22 d., apie 23 val., jį sumušė moterų kompanija.

Vilnietė apsivogė Palangoje - jai prireikė vyriškų batų (2)

2014 liepos mėn. 24 d. 11:29
Liepos 23 d., po pietų, Palangoje, Senojo turgaus gatvėje, iš parduotuvės pavogti 200 litų kainuojantys vyriški batai.

Jaunieji vagys grobį dalijosi prie policijos viršininko namų (2)

2014 liepos mėn. 24 d. 11:06
Atsirado dar du pretendentai žiopliausių nusikaltėlių gretas - tai du marijampoliečiai penkiolikmečiai, kurie naktį iš daugiabučio sandėliukų pavogė kompiuterį, muzikos centrą ir sugalvojo visą šį gėrį pasislėpti prie Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko namų.