Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
 
19
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Alytuje vyriškis nužudytas peilio smūgiu į akį

2014 gruodžio mėn. 21 d. 13:10
Gruodžio 20 d., apie 23.45 val., Alytuje, Kalniškės g., bute, rastas vyro V. M. (gimusio 1965 m.) kūnas su peilio durtine žaizda akyje.

Dar viena mirtis gatvėje - Klaipėdoje užmuštas pėsčiasis (13)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 12:56
Dar viena mirtis gatvėje - Klaipėdoje užmuštas pėsčiasis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Sekmadienį, apie 12.15 val., Klaipėdoje, Kauno gatvėje, žuvo pėsčiasis. Pagyvenęs vyras ėjo nereguliuojama pėsčiųjų perėja.

Dar viena tragiška avarija – šįkart kelyje „Via Baltica“ (70)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 11:15
Asociatyvi nuotr.
Marijampolės apsk. VPK nuotr.
Sekmadienį, 10.44 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Marijampolės r., kelyje "Via Baltika", susidūrė du lengvieji automobiliai, yra prispaustų žmonių .

Apsaugininkus mušė gumine lazda, atėmė ginklą ir apipurškė jų pačių dujomis (34)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 11:02
Šeštadienį, apie 19.45 val., Marijampolėje, J. Basanavičiaus a. 1, picerijoje „Arena pica“, kilo konfliktas tarp nemažiau kaip aštuonių lankytojų ir bendrovės „Algos saugos tarnyba“ apsaugos darbuotojų.

Rytas Panevėžyje: neblaivus vairuotojas kliudė girtą pėsčiąjį (11)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 10:39
Rytas Panevėžyje: neblaivus vairuotojas kliudė girtą pėsčiąjį
Policijos departamento nuotr.
Gruodžio 20 d., 8.57 val., Panevėžyje, automobilių stovėjimo aikštelėje, vyras (gimęs 1950 m.), vairuodamas automobilį „Volvo V40“, kliudė pėsčiąjį (gimusį 1983 m.).