Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Aiškiaregė suimta teismo salėje – dabar galės raganauti moterų kalėjime (5)

Penktadienį Kauno apylinkės teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Ala Naruševičienė ir Giedrius Visockas buvo traukiami baudžiamojon atsakomybėn už sukčiavimą, įmonės dokumentų klastojimą bei jų naudojimą ir apgaulingą įmonės apskaitos tvarkymą.

Skaudvilės kebabinėje protezu sužalota moteris (7)

Tauragės r. policija gavo pareiškimą dėl rugpjūčio 28-osios įvykių Skaudvilėje (Tauragės r.).

Iš Slovakijos atsibastęs sukčius žadėjo asfaltą (4)

Rugsėjo 3 d., 16.15 val., į Kazlų Rūdos policiją kreipėsi 45 metų vyras, kuris pareiškė, kad rugsėjo 1 d., apie 16 val., Kazlų Rūdos sav., Selemos kaime, į jo sodybą atvyko nepažįstami, angliškai kalbantys, asmenys, kurie pasiūlė pakloti asfalto dangą.

Jauną policininkę pražudė šešis kartus baustas girtas vilkiko vairuotojas (1284)

Kraupus eismo įvykis nutiko Radviliškyje penktadienio naktį. Neblaivus vilkiko vairuotojas partrenkė ir apie kilometrą vilko sumaitotą jaunos policininkės kūną.

Šilutės r. iš suknežinto automobilio ugniagesiai vadavo moterį (3)

Ketvirtadienį, 18 val. 23 min., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės r., Šilutės sen., Pagrynių kaime, po eismo įvykio automobilyje liko prispaustas žmogus.