Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
 
19
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Siaubinga avarija Kauno r. - keturi jaunuoliai žuvo vietoje, vienas sužalotas (269)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 17:14
Šeštadienį, 14.40 val., Kauno apskrities policijai pranešta, kad netoli Pažėrų (apie 20 km nuo Kauno) į medį rėžėsi automobilis "Rover 416", gali būti prispaustų žmonių.

Britanijoje iš pilies pagrobti neįkainojami šarvai ir paveikslas rasti pas lietuvius (111)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 15:40
Britanijoje iš pilies pagrobti neįkainojami šarvai ir paveikslas rasti pas lietuvius
AP/Scanpix
Labdarai atiduodamų daiktų vagių ieškantys Didžiosios Britanijos policijos pareigūnai pas lietuvius surado kur kas daugiau, nei tikėjosi.

Su pareigūnais susisprogdinti ketinęs kanapių augintojas paleistas už užstatą (11)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 14:59
Saulius Karosevičius
Jono Markevičiaus nuotr.
Kovine granata Antanašėje (Obelių sen., Rokiškio r.) grasinęs susisprogdinti Saulius Karosevičius (gim. 1967 m.) už piniginį užstatą paleistas į laisvę. Prokurorai po dviejų mėnesių jo bylą tikisi perduoti į teismą. 

Kelyje Vilnius-Alytus du automobiliai nulėkė nuo kelio į mišką (12)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 11:11
Kelyje Vilnius-Alytus du automobiliai nulėkė nuo kelio į mišką
DELFI (R.Lukaitytės nuotr.)
Šeštadienį, apie 9.40 val., Varėnos rajone, kelio Vilnius-Alytus 48-ame kilometre, įvyko avarija, kurios metu du automobiliai nulėkė nuo plento į mišką.

Namuose Jurbarko r. ir Naujojoje Akmenėje rasti du mirę kūdikiai (28)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 09:24
Namuose Jurbarko r. ir Naujojoje Akmenėje rasti du mirę kūdikiai
A.Stackevič nuotr.
Penktadienį Jurbarko r. ir Naujojoje Akmenėje staiga mirė du kūdikiai. Abi mergytės buvo beveik vienodo amžiaus.