Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
 
19
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Londone JAV laivyno būstinės griuvėsiuose žuvo dviejų vaikų tėvas iš Lietuvos

2014 balandžio mėn. 16 d. 10:04
Londone centre esančioje statybvietėje žuvęs lietuvis įvardytas kaip dviejų vaikų tėvas Dainius Rupšys, skelbia BBC.

Su moterimi bendravęs vyras, jos sugyventinį mirtinai sumušė puodais ir keptuvėmis (2)

2014 balandžio mėn. 16 d. 09:30
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo biuro Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai išaiškino ir baigė ikiteisminį tyrimą dėl grasinimo nužudyti, viešosios tvarkos pažeidimo bei nužudymo.

Pasirūpinti nuteistuoju norėjusi moteris pati atsidūrė už grotų

2014 balandžio mėn. 16 d. 09:04
Pasirūpinti nuteistuoju norėjusi moteris pati atsidūrė už grotų
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Į Vilniaus pataisos namų teritoriją permesti mažą siuntinuką bandžiusi moteris atsidūrė areštinėje.

Su žmona susipykęs vyras atsuko dujas ir sukėlė gaisrą (1)

2014 balandžio mėn. 16 d. 08:34
Kupiškio rajono policijos pareigūnams teko siautėjusį vyrą išvežti į areštinę, kad šis nesusprogdintų namų.

Tėvo automobilį paauglys patikėjo įkaušusiam draugui: septyni žuvo vietoje, du sužaloti (23)

2014 balandžio mėn. 15 d. 21:53
Lenkija negali užmiršti iki šiol šalyje neregėtos nelaimės: naktį iš šeštadienio į sekmadienį devyni paaugliai nuo 13 iki 17 metų važiuodami lengvuoju automobiliu maždaug 150 kilometrų per valandą greičiu, posūkyje Klamry vietovėje netoli Chelmno miesto Kujavų pamario vaivadijoje Lenkijoje trenkėsi į medį.