Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kuriozine virtusi gelbėjimo operacija: panarinę automobilį melioracijos griovyje, vyrai miegojo (1)

Alytaus policijos budėtojas pirmadienio naktį gavo pranešimą, kad į tvenkinį įvažiavo mikroautobusas. Policija pagalbos kreipėsi į ugniagesius, tačiau atvykus paaiškėjo, kad transporto priemonė priekiniais ratais įvažiavusi į melioracijos griovį, o joje miega du vyrai.

Po SEL koncerto sumuštas vyras: gyvas likau, nes buvau blaivus (83)

Po SEL koncerto nuo gaujos įkaušusių jaunuolių nukentėjęs vienas iš renginio organizatorių vilnietis 34 metų Garis Serbulas beveik dvejus metus kovojo, kad jo automobilį sudaužę, jį patį sumušę ir tris merginas išgąsdinę klaipėdiečiai atsidurtų teisiamųjų suole. Panašu, kad bylos nagrinėjimas taip pat užtruks, nes pirmadienį jau antrą kartą teko atidėti posėdį.

Nelogiškai pasirinkęs kelionės maršrutą vokietis sužinojo, kaip dirba muitininkai (4)

Nelogišką kelionės maršrutą pasirinkusį Vokietijos pilietį patikrinę Kauno teritorinės muitinės Kybartų kelio posto pareigūnai jo automobilyje aptiko daugiau nei 10 tūkst. pakelių rusiškų kontrabandinių cigarečių. Apie 27 tūkst. eurų vertės nelegalūs rūkalai buvo sukimšti į mikroautobuso sienelėje įrengtą slėptuvę.

Po dailininkės nužudymo išsigando laisvės: palikite mane Lukiškėse (10)

Dailininkės Agnės Každailytės nužudymu įtariamas jau aštuonis kartus teistas Mindaugas Lozaraitis net nebesvarsto galimybės išeiti į laisvę ir teismo nuosprendžio laukti laisvėje.

Moters pagalbos šauksmas: į namus įsibrovę jaunuoliai girtavo, po to ją mušė ir žagino (19)

Liepos 23 d., apie 21 val., Kelmės r., Kelmės apyl. sen., į moters, gimusios 1968 m., namus, išlaužę durų staktą ir metalinį kablį, įsibrovė trys nepažįstami jaunuoliai, kurie vartojo alkoholinius gėrimus.