Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas

 (19)
Rugsėjo 18 d. nuo 6 iki 12 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje vyko bendros specialiosios taktikos pratybos, kuriose dalyvavo šios įkalinimo įstaigos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Pratybų pagrindinis tikslas – pareigūnų bendrų veiksmų koordinavimas, gavus pranešimą apie laisvės atėmimo vietoje susidariusią ypatingą situaciją.
Pravieniškėse pusantro šimto pareigūnų darė kratas
© DELFI

Pratybose dalyvavo 90 Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, 65 Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-osios valdybos pareigūnai bei Kalėjimų departamento ministerijos atstovai.

Pratybų metu buvo atliktos nuteistųjų ir gyvenamųjų patalpų kratos, kuriomis buvo siekiama užtikrinti, kad nuteistųjų turimų asmeninių daiktų svoris neviršytų teisės aktuose nustatyto maksimalaus 30 kilogramų svorio, bei rasti ir paimti nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Kaip praneša Kalėjimų departamentas, šios prevencinės priemonės metu buvo rasta ir paimta 6 mobiliojo ryšio telefonai, 9 SIM kortelės, 3 savadarbiai mobiliojo ryšio telefono krovikliai, 11 savadarbių vandens šildytuvų, 7 savadarbės antenos, 5 metaliniai strypai, įvairūs laidai ir radijo detalės. Gyvenamosiose patalpose surinkta net 15 maišų daiktų, kurių savininkų nustatyti nepavyko.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojoje valdyboje 2012 m. rugsėjo 18 d. duomenimis bausmę atlieka 769 pilnamečiai vyrai, nuteisti pirmą kartą laisvės atėmimu už tyčinius nesunkius ir apysunkius nusikaltimus, taip pat už nusikaltimus, padarytus dėl neatsargumo, kuriems teismas nustatė atlikti bausmę pataisos namuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Gelbėtojams nepavyko nukelti Kirgizijos kalnuose žuvusios lietuvės kūno (46)

Griūtį Tianšanio kalnuose patyrusi septynių Lietuvos alpinistų grupė saugiai nusileido nuo kalnų ir pasiekė Arašano miestelį netoli Kirgizijos sostinės Biškeko, gelbėtojams kol kas nepavyksta nukelti žuvusios grupės narės kūno.

„Maximoje“ vagis iš apsaugininko atėmė dujas ir pripurškė jų parduotuvėje (82)

Ketvirtadienį, apie 16.35 val., Vilniuje, Žirmūnų g. esančioje parduotuvėje „Maxima“ apsaugininkui grumiantis su vagimi, buvo panaudotos ašarinės dujos.

Garbaus amžiaus porą iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai (1)

Liepos 29 d., 10.10 val., Naujojoje Akmenėje 1960 m. gimęs vyras, blaivus vairuodamas sunkvežimį „Mercedes Benz“ ir išvažiuodamas iš įrenginėjamo pėsčiųjų tako į pagrindinę V. Kudirkos gatvę, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Chrysler Voyager“, vairuojamo 1938 m. gimusio vyro.

Tabore vienas po kito miršta narkomanai: pasikeitė narkotikų sudėtis (180)

Liepos 29 dienos pavakarę, už Vilniaus romų taboro esančiame miškelyje, buvo rastas negyvas vyras. Pirminiais duomenimis, jo mirties priežastis - narkotikų perdozavimas.

Milijardų vagystėmis įtariamas kazachas gyveno Užsieniečių registracijos centre Pabradėje (35)

Ketvirtadienį Vilniuje į teismą atvežtas kazachas Syrymas Shalabayevas (gim. 1969 m.) - prokuratūra kreipėsi į teismą prašydama trims mėnesiams suimti šį „Interpolo“ daugiau kaip dvejus metus ieškotą užsienietį, įtariamą didelės vertės turto pasisavinimu ir iššvaistymu. Teismas prašymą patenkino - S. Shalabayevas suimtas 3 mėnesiams.