„Pramogų banke“ siautėjusiam nuogam vyrui teko surakinti ne tik rankas, bet ir kojas

 (544)
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniaus centre esančiame „Nesė pramogų banke“ buvo neramu: pradžioje kilo nemenkos muštynės, o kiek vėliau čia ėmė siautėti visiškai nuogas jaunas vyras.
„Pramogų banke“ siautėjusiam nuogam vyrui teko surakinti ne tik rankas, bet ir kojas
© DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)

Po vidurnakčio į „Nesė pramogų banką“ suvažiavo net šeši policijos patrulių ekipažai, nes čia kilo nemažos muštynės. Patruliai į komisariatą išvežė 4 mušeikas. Pasak pareigūnų, ten tuo metu vyko rusų grupės „Ruki Vverch“, šeštadienio vakarą koncertavusios Vilniuje, vakarėlis, vadinamasis „after party“, kitoje pastato dalyje tuo pačiu metu vyko techno muzikos vakarėlis - karnavalas.

O apie 2.30 val. „Nesė pramogų banke“, kurio šūkis - „Kitokios pramogos visą parą!“, ėmė siautėti nuogas jaunas vyras (iš drabužių ant jo buvo likę tik kojinės). Pasilinksminimo įstaigos apsauga policijai pranešė, kad čia siautėja agresyvus, neadekvatus vyras, įtariama, apsvaigęs nuo narkotikų. Jis puldinėjo „Pramogų banko“ lankytojus.

Policininkai jį surakino, apdengė užuolaida ar pan. ir šaukiantį išvedė. Vedamas nuogalius priešinosi, be perstojo šaukė: „Vyrai, neužmuškit!“.

Į policijos automobilį jis niekaip nenorėjo sėsti, jį teko įgrūsti. Mašinoje jis spardėsi, rėkavo, vardino kažkokių žmonių vardus, plūdo policininkus ir nuolat prašė jo neužmušti. Greitosios pagalbos mediko paklaustas, ką vartojo, šaukė, kad vartojo „viską“: kokainą, LSD, ekstazį.

Policijos automobilyje jis taip spardėsi, kad vos pradėjus važiuoti išspyrė langą. Teko sustoti, perkelti jį į kitą mašiną ir antrankiais surakinti kojas.

Pasak pareigūnų, atvežtas į policijos komisariatą 23 metų Kaišiadorių rajono gyventojas apsiramino. Alkoholio matuoklis parodė nulius, tai tik sustiprino įtarimą, kad vaikinas apsvaigęs ne nuo alkoholio, o nuo narkotikų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Nepasidalino kaimo keliu – kultūristas ūkininkui sulaužė nosį (62)

Nedidelės gyvenvietės Prienų rajone kelio atkarpa sukėlė nemenka konfliktą tarp žinomo kultūrizmo sportininko bei vietos gyventojo. Liepos viduryje dviejų vyrų akistata vienam iš jų baigėsi ligoninėje. Vežionių kaimo gyventojas Kęstutis Vitunskas kaltina kultūristą Rolandą Žeimį, neva sportininkas jį užpuolė ir sulaužė jam nosį. Pats R. Žeimys to neneigė, tačiau kiek kitaip pasakoja konflikto aplinkybes.

Po kratų Kaune pareigūnai prašo apžiūrėti daiktus: ar nieko iš Jūsų nepavogė (3)

Liepos 14 d. Kaune, Šiaurės pr. esančiame bute bei Islandijos pl. esančiame garaže, Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK pareigūnai atliko kratas pas vyrą, gimusį 1984 m., ir rado galimai vogtus daiktus.

Gelbėdamas dviratininko gyvybę, sudaužė tris stovinčius automobilius (45)

„Atsargiai vairuokite Karklėje, dviratininkai ir automobilių vairuotojai turi būti itin atidūs“, – tokią žinią siunčia avariją užfiksavę Pajūrio regioninio parko darbuotojai.

Kauno policija ieško nufilmuoto baro „Veronika“ lankytojo

Birželio 11 d. apie 23.00 val. Kaune, Savanorių pr., netoli baro „Veronika“ du nepažįstami asmenys sužalojo vyrą (gimusį 1964 m.) ir nuplėšė nuo kaklo auksinę grandinėlę.

Čilėje konfiskuota 11 mln. eurų vertės narkotikų siunta: policijos operacijos kadrai

Čilėje policija įvykdė operaciją, kurios metu pareigūnams pavyko konfiskuoti daugiau nei 11 mln. dolerių vertės narkotikų siuntą, skirtą Ispanijai. Suimti trys asmenys, įtariami narkotikų gabenimu. Patvirtinta, kad du iš jų yra Ispanijos piliečiai.