„Pramogų banke“ siautėjusiam nuogam vyrui teko surakinti ne tik rankas, bet ir kojas

 (544)
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniaus centre esančiame „Nesė pramogų banke“ buvo neramu: pradžioje kilo nemenkos muštynės, o kiek vėliau čia ėmė siautėti visiškai nuogas jaunas vyras.
„Pramogų banke“ siautėjusiam nuogam vyrui teko surakinti ne tik rankas, bet ir kojas
© DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)

Po vidurnakčio į „Nesė pramogų banką“ suvažiavo net šeši policijos patrulių ekipažai, nes čia kilo nemažos muštynės. Patruliai į komisariatą išvežė 4 mušeikas. Pasak pareigūnų, ten tuo metu vyko rusų grupės „Ruki Vverch“, šeštadienio vakarą koncertavusios Vilniuje, vakarėlis, vadinamasis „after party“, kitoje pastato dalyje tuo pačiu metu vyko techno muzikos vakarėlis - karnavalas.

O apie 2.30 val. „Nesė pramogų banke“, kurio šūkis - „Kitokios pramogos visą parą!“, ėmė siautėti nuogas jaunas vyras (iš drabužių ant jo buvo likę tik kojinės). Pasilinksminimo įstaigos apsauga policijai pranešė, kad čia siautėja agresyvus, neadekvatus vyras, įtariama, apsvaigęs nuo narkotikų. Jis puldinėjo „Pramogų banko“ lankytojus.

Policininkai jį surakino, apdengė užuolaida ar pan. ir šaukiantį išvedė. Vedamas nuogalius priešinosi, be perstojo šaukė: „Vyrai, neužmuškit!“.

Į policijos automobilį jis niekaip nenorėjo sėsti, jį teko įgrūsti. Mašinoje jis spardėsi, rėkavo, vardino kažkokių žmonių vardus, plūdo policininkus ir nuolat prašė jo neužmušti. Greitosios pagalbos mediko paklaustas, ką vartojo, šaukė, kad vartojo „viską“: kokainą, LSD, ekstazį.

Policijos automobilyje jis taip spardėsi, kad vos pradėjus važiuoti išspyrė langą. Teko sustoti, perkelti jį į kitą mašiną ir antrankiais surakinti kojas.

Pasak pareigūnų, atvežtas į policijos komisariatą 23 metų Kaišiadorių rajono gyventojas apsiramino. Alkoholio matuoklis parodė nulius, tai tik sustiprino įtarimą, kad vaikinas apsvaigęs ne nuo alkoholio, o nuo narkotikų.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Filmuoti vaizdai: gelbėdami traumą patyrusį vaiką pareigūnai lėkė per 130 km/val. greičiu (24)

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams, savaitgalį dirbusiems Marijampolėje, teko vykdyti neeilinę užduotį - į ligoninę nuvežti 2 metų berniuką su mama.

Nusikaltėlių pabėgimui paruoštame „Audi“ dūminis užtaisas nepadėjo: bėgliai rėžėsi į medį (2)

Įspūdingai sprukimui paruoštas automobilis „Audi A6“, kontrabanda ir vadinamasis „šucheris“ - mergina. Be to įtariamieji buvo ginkluoti ir apsirūpinę stebėjimo įranga iš oro. Tačiau net ir geras pasiruošimas sprukti nuo policijos kontrabandininkams nepadėjo išlikti laisvėje.

Nufilmuota, kaip elnias taranavo važiuojantį policijos automobilį (51)

Akmenės r., ties Saunorių k., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio patrulių būrio vyriausiasis patrulis R. V., tarnybos metu vairuodamas tarnybinį automobilį „Nissan NV 200“, atsitrenkė į staiga į kelio važiuojamąją dalį išbėgusį elnią.

Tariamo verslininko gudrybės: apgavo 207 žmones, 15 metų slapstėsi, bet bausmės gali išvengti (4)

Per 20 metų daugiau nei 200 žmonių galimai apgavęs 45 metų klaipėdietis Žilvinas Margelis veikiausiai nujaučia, jog už savo nusikaltimus gali išsisukti nuo atsakomybės. Liepą baudžiamojoje byloje sueina senaties terminas, o kaltinamasis dar nepasirodė nė viename teismo posėdyje.

Išnaudojo apleistas patalpas: aptiktas 40 kvadratinių metrų ploto kanapių šiltnamis (16)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai sostinės Liepkalnio g., apleistose patalpose, aptiko įrengtą ir užmaskuotą kanapių auginimo laboratoriją dirbtinėmis sąlygomis auginti kanapių augalus.