„Pramogų banke“ siautėjusiam nuogam vyrui teko surakinti ne tik rankas, bet ir kojas

 (544)
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniaus centre esančiame „Nesė pramogų banke“ buvo neramu: pradžioje kilo nemenkos muštynės, o kiek vėliau čia ėmė siautėti visiškai nuogas jaunas vyras.
„Pramogų banke“ siautėjusiam nuogam vyrui teko surakinti ne tik rankas, bet ir kojas
© DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)

Po vidurnakčio į „Nesė pramogų banką“ suvažiavo net šeši policijos patrulių ekipažai, nes čia kilo nemažos muštynės. Patruliai į komisariatą išvežė 4 mušeikas. Pasak pareigūnų, ten tuo metu vyko rusų grupės „Ruki Vverch“, šeštadienio vakarą koncertavusios Vilniuje, vakarėlis, vadinamasis „after party“, kitoje pastato dalyje tuo pačiu metu vyko techno muzikos vakarėlis - karnavalas.

O apie 2.30 val. „Nesė pramogų banke“, kurio šūkis - „Kitokios pramogos visą parą!“, ėmė siautėti nuogas jaunas vyras (iš drabužių ant jo buvo likę tik kojinės). Pasilinksminimo įstaigos apsauga policijai pranešė, kad čia siautėja agresyvus, neadekvatus vyras, įtariama, apsvaigęs nuo narkotikų. Jis puldinėjo „Pramogų banko“ lankytojus.

Policininkai jį surakino, apdengė užuolaida ar pan. ir šaukiantį išvedė. Vedamas nuogalius priešinosi, be perstojo šaukė: „Vyrai, neužmuškit!“.

Į policijos automobilį jis niekaip nenorėjo sėsti, jį teko įgrūsti. Mašinoje jis spardėsi, rėkavo, vardino kažkokių žmonių vardus, plūdo policininkus ir nuolat prašė jo neužmušti. Greitosios pagalbos mediko paklaustas, ką vartojo, šaukė, kad vartojo „viską“: kokainą, LSD, ekstazį.

Policijos automobilyje jis taip spardėsi, kad vos pradėjus važiuoti išspyrė langą. Teko sustoti, perkelti jį į kitą mašiną ir antrankiais surakinti kojas.

Pasak pareigūnų, atvežtas į policijos komisariatą 23 metų Kaišiadorių rajono gyventojas apsiramino. Alkoholio matuoklis parodė nulius, tai tik sustiprino įtarimą, kad vaikinas apsvaigęs ne nuo alkoholio, o nuo narkotikų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune nagrinėjama sudėtinga dviejų senolių nužudymo byla, kūnų taip ir nepavyko rasti

Pirmadienį Kauno apygardos teismas pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Karolis Neoras kaltinamas nužudęs dvi garbaus amžiaus moteris. Pagrindiniu motyvu nužudant 86 metų Valeriją Urmonienę ir 62 metų Nijolę Vaškevičienę įvardinamas siekis užgrobti senolių turtą.

Rusijos pilietis per Lietuvą vežė nelegalą iš Šri Lankos

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Rusijos pilietį, automobiliu „Mercedes Benz S500L“ gabenusį nelegalų migrantą, Šri Lankos pilietį. Abiem į areštinę uždarytiems užsieniečiams pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Vilniuje dingo iš ligoninės išėjęs 14-metis, policija prašo pagalbos (3)

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Šarūno Juškevičiaus (gimusio 2001 m.).

Palikęs sužalotą draugą, 18-metis vairuotojas pabėgo (5)

Ankstų sekmadienio rytą, 5.21 val., Tauragės r., Žygaičių kaime, automobilį „Nissan Primera“ vairavęs neblaivus 18-metis vaikinas nesuvaldė mašinos, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į pakelės medį.

Girtas vairuotojas vogtu visureigiu toli nenuvažiavo (1)

Sekmadienio vakarą, tiksliai nenustatytu laiku, Akmenės r., Karniškių kaime, sodyboje, vyras, pasinaudojęs automobilio spynelėje buvusiais rakteliais, pagrobė bendrovei priklausantį visureigį „Opel Frontera“.