„Pramogų banke“ siautėjusiam nuogam vyrui teko surakinti ne tik rankas, bet ir kojas

 (544)
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniaus centre esančiame „Nesė pramogų banke“ buvo neramu: pradžioje kilo nemenkos muštynės, o kiek vėliau čia ėmė siautėti visiškai nuogas jaunas vyras.
„Pramogų banke“ siautėjusiam nuogam vyrui teko surakinti ne tik rankas, bet ir kojas
© DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)

Po vidurnakčio į „Nesė pramogų banką“ suvažiavo net šeši policijos patrulių ekipažai, nes čia kilo nemažos muštynės. Patruliai į komisariatą išvežė 4 mušeikas. Pasak pareigūnų, ten tuo metu vyko rusų grupės „Ruki Vverch“, šeštadienio vakarą koncertavusios Vilniuje, vakarėlis, vadinamasis „after party“, kitoje pastato dalyje tuo pačiu metu vyko techno muzikos vakarėlis - karnavalas.

O apie 2.30 val. „Nesė pramogų banke“, kurio šūkis - „Kitokios pramogos visą parą!“, ėmė siautėti nuogas jaunas vyras (iš drabužių ant jo buvo likę tik kojinės). Pasilinksminimo įstaigos apsauga policijai pranešė, kad čia siautėja agresyvus, neadekvatus vyras, įtariama, apsvaigęs nuo narkotikų. Jis puldinėjo „Pramogų banko“ lankytojus.

Policininkai jį surakino, apdengė užuolaida ar pan. ir šaukiantį išvedė. Vedamas nuogalius priešinosi, be perstojo šaukė: „Vyrai, neužmuškit!“.

Į policijos automobilį jis niekaip nenorėjo sėsti, jį teko įgrūsti. Mašinoje jis spardėsi, rėkavo, vardino kažkokių žmonių vardus, plūdo policininkus ir nuolat prašė jo neužmušti. Greitosios pagalbos mediko paklaustas, ką vartojo, šaukė, kad vartojo „viską“: kokainą, LSD, ekstazį.

Policijos automobilyje jis taip spardėsi, kad vos pradėjus važiuoti išspyrė langą. Teko sustoti, perkelti jį į kitą mašiną ir antrankiais surakinti kojas.

Pasak pareigūnų, atvežtas į policijos komisariatą 23 metų Kaišiadorių rajono gyventojas apsiramino. Alkoholio matuoklis parodė nulius, tai tik sustiprino įtarimą, kad vaikinas apsvaigęs ne nuo alkoholio, o nuo narkotikų.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Pakelėje šalia „Audi“ rastas negyvas žmogus, policija prašo pagalbos (1)

Kupiškio rajono policija ieško tragiškos avarijos liudininkų.

Vilniuje į masinę avariją iškviesti net ugniagesiai, susidarė spūstis (46)

Trečiadienį vakare Vilniuje, šalia Gariūnų, įvyko masinė avarija. Bendruoju pagalbos telefonu apie 18 val. pranešta, kad susidūrė aštuoni automobiliai. Į nurodyta vietą išsiųstos policijos ir ugniagesių pajėgos.

Britanija: įstatymą priėmė, tačiau policija nieko nebaudžia (1)

Įstatymas, draudžiantis rūkyti automobiliuose, kuriuose yra vaikų iki 18 metų amžiaus, Didžiojoje Britanijoje buvo priimtas dar praėjusių metų spalį. Tačiau paaiškėjo, kad JK policija nesiima įgyvendinti naujojo teisės akto.

Pagrobimo istorija subliuško: nei tėvas, nei seneliai vaiko negrobė (2)

Trečiadienį Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį vaiko pagrobimo byloje. Kaltinamasis mergaitės tėvas ir seneliai išteisinti dėl mažamečio vaiko pagrobimo. Tačiau tėvas pripažintas kaltu dėl teismo sprendimo, nesusiėjusio su bausme, nevykdymo.

Meškerės nė neturėjęs „žvejys“ su bičiuliais užsidirbo laisvės atėmimo bausmes (2)

Trečiadienį Klaipėdos apygardos teismas už neteisėtą beveik 21 tūkst. eurų vertės rusiškų cigarečių gabenimą į Lietuvą nuteisė keturis asmenis. Trims vyrams skirtos realios laisvės atėmimo bausmės, vienam jos vykdymas atidėtas.