Policininku apsimetęs nusikaltėlis pagrobė autobusiuką su cigaretėmis

 (2)
Marijampolės rajone policininku apsimetęs nusikaltėlis su bendru ketvirtadienį pagrobė krovininį autobusiuką su jame į Klaipėdą vežtomis cigaretėmis.
Pagrobta transporto priemonė buvo rasta tos pačios dienos vėlų vakarą Kaune, netoli IX forto. 87 dėžių su cigaretėmis jame nebebuvo, pranešė Policijos departamentas.

Apie 11 val. Marijampolės rajone, kelyje Marijampolė-Kaunas, už Ąžuolų Būdos gyvenvietės, UAB "Otagra" krovinį automobilį "Volkswagen LT 28" vairavusį 31 metų R. P. aplenkė automobilis "Audi 100". Pastarasis važiavo su įjungtu policijos švyturėliu, tačiau kitų policijos skiriamųjų ženklų neturėjo.

Aplenkusiame automobilyje šalia vairuotojo sėdėjęs policijos uniforma vilkintis vyras parodė ženklą sustoti.

Kai krovininio autobusiuko vairuotojas sustojo, policininko uniforma apsirengęs vyras dokumentų patikrinimui liepė jam persėsti į automobilį "Audi 100".

R. P. paklusus ir persėdus, "Audi 100" vairuotojas, grasindamas į pistoletą panašiu daiktu, užmovė R. P. maišą ant galvos ir smogė į galvą.

Krovininio autobusiuko vairuotojas sąmonę atgavo miške. Atgavęs sąmonę, jis pasigedo vežtų 87 dėžių su cigaretėmis, 8500 litų, mobilaus ryšio telefono bei dokumentų.

Marijampolės rajono policijos komisariato kriminalinės policijos komisaras Laimonas Noreika BNS sakė, kad įtariamieji kol kas nenustatyti ir nesulaikyti, iškelta baudžiamoji byla.

Patirti materialiniai nuostoliai nustatinėjami.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune perėjoje partrenktas vyras išgyveno vos kelias valandas (5)

Kaune ketvirtadienio vakarą pėsčiųjų perėjoje sunkiau sužalotas vyras. Jo gyvybė užgeso po kelių valandų.

Vogtą automobilį pareigūnai rado anksčiau, nei jo pasigedo šeimininkė (4)

Panevėžio apskr. policijos atstovai informuoja, kad Pasvalio rajono gyventoja vogto automobilio iškart po įvykio nepasigedo.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (168)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (12)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (22)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.