Policijos pareigūnai rasti girti tarnyboje

Du Prienų rajono policijos komisariato Veiverių policijos nuovados viešosios policijos pareigūnai sekmadienio vakarą į tarnybą atėjo įkaušę.
Apie tai, kad 36 metų policininkas Juozas Slavickas ir 20-metis Evaldas Klizas yra neblaivūs, pastebėjo už tarnybą tądien atsakingas Prienų policijos komisariato pareigūnas.

Jis tikrino, ar visi pareigūnai yra savo vietose, ir apie 20 val. 45 min., nuvykęs į Veiverių policijos nuovadą, du uniformuotus viešosios policijos policininkus rado apgirtusius.

Pasak Policijos departamento, E. Klizui buvo nustatytos 1,84 promilės alkoholio, o J. Slavickui - net 2,49 promilės alkoholio.

Nuovadoje tuo metu blaivus buvo tik vienas pareigūnas - policininkas vairuotojas.

Neblaivūs pareigūnai laikinai nušalinti nuo tarnybos iki tarnybinio patikrinimo pabaigos.

Pasak Prienų rajono komisariato atstovės spaudai Dalios Baranauskienės, pernai dėl girtavimo iš tarnybos buvo atleisti 3 komisariato pareigūnai.

E. Klizas VRM sistemoje dirba nuo 1993 metų, Prienų policijoje - nuo 1998 metų. J. Slavickas 1999 metų rugpjūtį baigė Teisės akademiją ir atėjo dirbti į Prienų policiją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šiaulių policija ieško degalinėje šeimininkavusių kaukėtų vyrų (1)

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

Nužudęs moterį ir jos sūnų pareiškė: nenoriu prisiminti tos dienos (10)

Trečiadienį Kauno apygardos teisme 21 metų marijampolietis Neimantas Šarkauskas išgirdo teismo nuosprendį. Vyras kaltintas itin žiauriu nusikaltimu, kuomet išgertuvių metu peiliu nužudė du bejėgiškos būklės žmones.

„Aras“ išminuotojus ant kojų sukėlęs paauglys „privirė košės“ ir sau, ir tėvams (7)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai tą pačią dieną nustatė asmenis, kurie melagingai pranešė apie Ievos Simonaitytės mokykloje padėtą sprogmenį.

Ugniagesiai suskubo į AB „Achema“, užsidegė išsiliejęs tepalas (7)

2016-10-26 d. 11 val. 58 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Jonavos r., Ruklos sen., Jonalaukio k., AB „Achema“ vidinėse patalpose kilo gaisras.

Palangos policijos vadovas įtariamas piktnaudžiavimu tarnyba įtariamųjų yra ir daugiau (52)

Palangos miesto policijos komisariato viršininkui Alvydui Katkauskui – rimti nemalonumai. Jis įtariamas pasinaudojęs savo tarnybine padėtimi.