Policija tebeieško pavojingų plėšikų

Marijampolės policija trečia para ieško grupės plėšikų, kurie praėjusio šeštadienio rytą iš paštininkų Netičkampio kaime pagrobė 146 tūkst. litų.
Pirmadienio rytą įtariamieji dar nebuvo sulaikyti.

Penki kaukėti ir peiliais ginkluoti vyrai Marijampolės pašto vairuotoją užpuolė 7 val. 30 min., kai jis į kaimą automobiliu "Ford Transit" atvežė pinigus pensijoms sumokėti.

Užpuolikai sumušė ir peiliais sužalojo automobilio vairuotoją bei pensininką.

Iš pašto vairuotojo nusikaltėliai pagrobė tarnybinį "Nagan" sistemos revolverį su 6 šoviniais, mobiliojo ryšio telefoną.

Po to kaukėti asmenys sėdo į pašto automobilį "Ford Transit" ir nuvažiavo. Automobilyje buvo 10 maišų su pinigais, 11 maišų su laiškais, 15 spaudos ryšulių bei 17 siuntų.

Į Netičkampio kaimą Marijampolės pašto vairuotojas atvežęs 11 maišų ir prieš užpuolimą vieną jų buvo nunešęs į pašto patalpas. 11-oje maišų buvo gabenama 146 800 litų.

Tą pat dieną 9 val. 25 min. už 10 kilometrų nuo užpuolimo vietos, Buktos kaimo miške, rastas pagrobtas automobilis "Ford", tačiau 10-ties maišų su pinigais nerasta.

Nukentėjusiam vairuotojui ir pensininkui suteikta medicinos pagalba.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kraupus nusikaltimas: pareigūnas nužudė kūdikį ir žmoną, nes įtarė, kad ji neištikima (8)

Sverdlovsko srityje atliekamas tyrimas dėl moters ir naujagimio nužudymo, o nusikaltimą, kaip įtariama, įvykdęs specialiųjų tarnybų pareigūnas. Remiantis viena iš keliamų versijų, Federalinės saugumo tarnybos (FST) tarnautojas nužudė namiškius būdamas apsvaigęs nuo narkotikų.

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (6)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (41)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.