Policija nesėkmingai ieško D.Lavrinovičiaus

 (3)
Vilniaus policijos pareigūnai antra para ieško už grupinį išžaginimą kalėti nuteisto krepšininko Darjušo Lavrinovičiaus.
Kovo 22 dieną Aukščiausiajam Teismui atmetus skundus, teismai ir policija pradėjo vykdyti nuosprendį.

Pirmadienį Vilniaus 6-sis policijos komisariatas gavo Šalčininkų rajono apylinkės teismo nutartį suimti D. Lavrinovičių. Tačiau antradienį bute Justiniškių gatvėje, kur gyvena krepšininkas, policija jo nerado.

Justiniškių policijos nuovados vyresnysis inspektorius Gediminas Šarauskas BNS sakė, kad pareigūnai D. Lavrinovičiaus nerado apsilankę ir trečiadienio rytą.

"Tokiu atveju rinksime kitus duomenis apie jo galimas buvimo vietas", sakė inspektorius G. Šarauskas.

D. Lavrinovičiaus motina pareigūnams teigė, kad sūnus išvykęs į Alytų, o jo buvimo vietos tame mieste ji nežino. D. Lavrinovičius žaidžia Lietuvos krepšinio lygos komandoje "Alita".

Jeigu policijai trečiadienį ir ketvirtadienį nepavyks suimti nuteisto krepšininko, bus skelbiama jo kriminalinė paieška.

D. Lavrinovičių ir jo brolį Kšyštofą Lavrinovičių nuteisė kalėti 5 metus. Jų pusbrolį Andrejų Borodkiną teismas nuteisė šešeriems metams ir konfiskavo penktadalį jo turto.

K. Lavirnovičius ir S. Borodkinas bausmę atlieka Pravieniškių sustiprinto režimo pataisos darbų kolonijoje. Po suėmimo į ją taip pat bus atvežtas ir D. Lavrinovičius.

K. Lavrinovičius ir jo pusbrolis buvo suimti netrukus po nusikaltimo įvykdymo. Už D. Lavrinovičių krepšinio klubas "Alita" sumokėjo piniginį užstatą ir kol byla buvo tiriama ir nagrinėjama teisme, krepšininkas buvo laisvėje.

Broliai Lavrinovičiai ir pusbrolis buvo nuteisti už tai, kad 1998 metų spalio 18 dieną miške Šalčininkų rajone įvairiais būdais išžagino 17-metę Nataliją Tomaševič.

Žagintojai išvažiavo, išrengtą auką šaltyje palikę vieną miške, o A. Borodkinas dar pasiėmė merginos auksinį žiedą.

Kai byla buvo jau ištirta ir turėjo būti nagrinėjama teisme, nukentėjusioji netikėtai ištekėjo už D. Lavrinovičiaus.

Teisme ji pakeitė per parengtinį tardymą duotus parodymus ir teigė, kad su vaikinais mylėjosi savo noru.

Per parengtinį tardymą N. Tomaševič prokuratūrai pasakojo, kad krepšininkai su savo pusbroliu ją jėga išvilko iš mašinos, žagino ir tyčiojosi.

Kadangi N. Lavrinovič prieš išžaginimą krepšininkams melavo, kad ji yra pilnametė, teismas žagintojams bausmę skyrė kaip už pilnametės išžaginimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šiauliuose ieškoma moteris, kuriai parūpo svetima piniginė (1)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose, Tilžės g., esančioje parduotuvėje „Savas Rūbas“ padarytos vagystės. Spalio 14 d. apie 16.00 val. iš moters kuprinės buvo pavogta piniginė. Vaizdo kameros užfiksavo įtariamąją.

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (4)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (4)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (357)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (23)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.