Po mirtino šūvio į kaimyną - kulka ir sau

Varėnos rajone su neteisėtai laikytu pistoletu šeštadienį siautėjęs, kaip įtariama, neblaivus vyras nušovė atsitiktinį praeivį, o vėliau nusišovė pats.
Apie 10 val. Kamorūnų kaime 51 metų Bronius Bartkėnas norėdamas pagrasinti tėvui, namuose iššovė tris kartus į sienas iš neteisėtai laikomo pistoleto "Brawning Depose". Tėvas pasislėpė nuo siautėjančio sūnaus. Pastarasis su pistoletu išėjo į kiemą.

Po to eidamas per kaimą vyras grasino pistoletu sutiktiems asmenis.

Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai BNS sakė, kad B. Bartkėnas su pistoletu buvo užpuolęs senyvą moterį. 74 metų moteris nubėgo į krūmus ir paspruko nuo užpuoliko.

Po to B. Bartkėnas netoli kapinių sutiko pas tėvus į kaimą atvykusį Varėnos miesto gyventoją 56 metų Alfonsą Stankų ir 2 šūviais jį nušovė.

Vėliau žudikas nuėjo dar 500 metrų ir prie savo motinos kapo ir pistoleto šūviu į galvą nusišovė pats.

Kamorūnų kaimo žmonės policijos pareigūnams teigė, kad B. Bartkėnas jau keletą dieną ištisai girtavo. Dėl kokių priežasčių jis šaudė ir ko reikalavo, nežinoma. Pasak pareigūnų, sutikęs žmogų, ginkluotas vyras imdavo plūstis ir šaukti, kad nušaus.

Įvykį tiria Varėnos rajono apylinkės prokuratūra.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune prieš BMW išniro „Volkswagen“, po smūgio vienai moteriai prireikė medikų (2)

Trečiadienio vakarą Kauno gatvėse neapsieita be skaudžių įvykių. Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, Utenos gatvėje įvykęs eismo įvykis atrodo gana rimtai, automobiliai apgadinti stipriai.

Alytaus apskr. policija ieško ištroškusio įtariamojo (7)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės.

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą (21)

Šiaulių apskrities pareigūnai per reidą išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.

Gimnazistų žiaurumas: reketavo, mušė ir į ranką gesino smilkstančią cigaretę (43)

Antradienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis dviem Kauno gimnazijos moksleiviams, kaltintiems tuo, kad būdami nepilnamečiai, neturėdami teisėto pagrindo, panaudodami fizinį smurtą, atvirai savo naudai vertė kitą asmenį perduoti turtą.

Šiaulių policija ieško degalinėje šeimininkavusių kaukėtų vyrų (7)

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.