Po darbo pas portugalų ūkininką - savižudybė

 (8)
Antradienį Biržų girioje (Biržų r.) buvo rastas keturiasdešimties metų biržiečio Gintaro Š. lavonas su šautine žaizda galvoje.
Manoma, kad vyriškis nusišovė legaliai savigynai jam išduotu šautuvu. Spėjama, kad vyras nusišovė įdėjęs šautuvo vamzdį į burną. Po šūvio neliko pusės galvos, smegenys buvo išdrabstytos aplinkui.

Įvykį tiriantis Biržų rajono prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis sakė beveik neabejojąs, kad tai - savižudybė.

Į mišką vyriškis nuvažiavo savo automobiliu. Šalia buvo rasta pusė nugerto degtinės butelio, mašinoje - žmonai skirtas laiškas.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Gintaras Š., pasibaigus darbo sutarčiai, kartu su dviem draugais grįžo iš Portugalijos, kur mėnesį dirbo pas ūkininką. Parsivežė pinigų, dovanų savo dviem vaikams.

Pasak prokuroro, iš paliktų raštelių sunku daryti išvadą, kodėl žmogus atsisveikino su gyvenimu. Jis teigė padaręs didelę klaidą, kad išvažiavo iš namų, nes pateko į pragarą.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (9)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (2)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.