Plėšikų akiratyje - apatinis trikotažas

 (2)
Saugos bendrovė antrąkart neapsaugojo tos pačios parduotuvės Vilniuje.
Antradienį 10 valandą ryto Vilniuje, Trakų gatvėje, atidariusi parduotuvės-salono "Nostalgija" duris, jos darbuotoja Irena Prapiestytė nustėro pamačiusi tuščias lentynas ir kabyklas.

Bendrovei "Sorėja" priklausanti parduotuvė prekiauja brangiu apatiniu trikotažu. I.Prapiestytė pasigedo brangiausių "Christian Dior", "Nina Ricci", "May" bei kitų žinomų gamintojų apatinių drabužių. Brangiausia "Nina Ricci" liemenėlė kainavo daugiau nei 700 litų.

I.Prapiestytė tvirtino, kad nuostoliai gali būti didesni nei 80 tūkstančių litų. Moteris sakė, kad po tokio įžūlaus apiplėšimo ją ištiko šokas. "Sorėja" turi sudariusi sutartį su saugos bendrove "Gauda", tačiau jos darbuotojai plėšimą pražiopsojo.

Apie 3 valandą nakties suveikė signalizacija ir prie parduotuvės atvyko "Gaudos" patrulis. Tačiau, apžiūrėjęs fasadines parduotuvės duris, jokių įsilaužimo pėdsakų jis nepastebėjo ir grįžo atgal.

Plėšikai į parduotuvę įsilaužė iš kiemo pusės. Vagys išlupo metalines lango žaliuzes ir per jį įsigavo į vidų. "Gaudos" patrulis iš kiemo parduotuvės neapžiūrėjo ir padarė lemtingą klaidą.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (12)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (7)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (28)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.

Draugas sustabdė nuo žmogžudystės, tačiau dėl nusikaltimo iš aistros vis tiek teks kalėti (4)

Klaipėdos apygardos teismas praneša, kad pirmadienį skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę 45 metų S. K., kuris, įtaręs, kad sugyventinė neištikima, rengėsi ją nužudyti, taip pat prieš ją smurtavo bei neteisėtai disponavo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Neblaivus vyrukas pavežiojo seserį: per avariją jai lūžo stuburo slankstelis (6)

Spalio 23 d. 19.15 val. Joniškio r., Jauneikių k., kelyje Joniškis-Linkaičiai-Staneliai-Gruzdžiai, neblaivus (0,9 prom.) ir neturintis teisės vairuoti vaikinas, gimęs 1996 m., vairavo automobilį „Volvo V70“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.