Persekiodami savo skriaudikus, sumuštieji Vilniaus pakraštyje pateko į avariją

 (25)
Antradienį, 13.28 val., Bendrajame pagalbos centre Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Raistelių ir Salininkų gatvių sankryžoje, susidūrė du automobiliai, nukentėjo du žmonės.
© DELFI

Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Nukentėjo vyras (kraujuoja sumuštas veidas) ir jauna moteris (krūtinės skausmai).

Netrukus ėmė aiškėti neįprastos šios avarijos aplinkybės. 13.24 val. policija gavo pranešimą apie muštynes Baltosios Vokės sodų g. Pranešėja teigė, kad mušeikos pasišalino automobiliu, o nukentėjusieji juos nusivijo automobiliu „VW Passat“.

O po keleto minučių gautas pranešimas apie avariją. Persekiojamas automobilis sėkmingai įveikė sankryžą, o persekiotojams nepavyko - išvažiuojant iš šalutinio kelio jų „VW Passat“ trenkėsi į techninės pagalbos „Mercedes“.

„VW Passat“ buvę vyras ir moteris teigė, jog nukentėjo ne susidūrimo metu, o per muštynes, įvykusias kiek anksčiau. Į ligoninę važiuoti jie nepageidavo.

Persekiodami savo skriaudikus, sumuštieji Vilniaus pakraštyje pateko į avariją
© DELFI
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Seksualinis maniakas aukų tykojo prie M. Romerio universiteto: čia studijuoja gražios merginos (111)

Prie Mykolo Romerio universiteto siautėjęs seksualinis maniakas nusižiūrėjo vėlai vakare iš universiteto skaityklos ėjusią studentę – grasindamas peiliu vyras ją nusitempė į miškelį ir išžagino. Nors nusikaltėlis bandė slėpti įkalčius, tačiau nepavyko – netrukus buvo sulaikytas.

Panevėžio policija prašo atpažinti spjaudalių (108)

Kovo 12 d. Panevėžyje, Savitiškio g., prie prekybos centro, automobilių stovėjimo aikštelėje buvo apspjautas automobilio „VW Transporter“ priekinis stiklas. Stiklą apspjovė asmuo su akiniais.

BMW vairuotojas grasino papjauti karo policininkus, bet nurimo, prieš akis išvydęs ginklo vamzdį (278)

Kovo 22 d., apie 20.50 val., Karo policijos Kauno įgulos patrulis vyko iš užduoties ir kelio Rukla–Gegužinė (Ruklos seniūnija) griovyje pastebėjo automobilį BMW. Karo policininkai sustojo norėdami suteikti pagalbą.

Nufilmuota moteris sudomino pareigūnus: o Jūs pastebėsite, ko trūksta? (59)

Kaune, Draugystės gatvėje esančiame prekybos centre moteris sudomino policijos pareigūnus - virdulio dėžę paėmė, tačiau pro pardavėjas praėjo jau be prekių.

Šiaulių policija ieško vyro, kuris įtariamas pasidarbavęs prekybos centre „Bruklinas“ (15)

Šiaulių apskrities policija prašo atpažinti vyriškį, kuris įtariamas kovo 16 d. 13.30 val., Šiauliuose, Pramonės g., prekybos centre „Bruklinas“, iš neužrakintos saugojimo spintelės pavogęs rankinę, kurioje buvo nešiojamas kompiuteris „HP“.