Persekiodami savo skriaudikus, sumuštieji Vilniaus pakraštyje pateko į avariją

 (25)
Antradienį, 13.28 val., Bendrajame pagalbos centre Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Raistelių ir Salininkų gatvių sankryžoje, susidūrė du automobiliai, nukentėjo du žmonės.
© DELFI

Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Nukentėjo vyras (kraujuoja sumuštas veidas) ir jauna moteris (krūtinės skausmai).

Netrukus ėmė aiškėti neįprastos šios avarijos aplinkybės. 13.24 val. policija gavo pranešimą apie muštynes Baltosios Vokės sodų g. Pranešėja teigė, kad mušeikos pasišalino automobiliu, o nukentėjusieji juos nusivijo automobiliu „VW Passat“.

O po keleto minučių gautas pranešimas apie avariją. Persekiojamas automobilis sėkmingai įveikė sankryžą, o persekiotojams nepavyko - išvažiuojant iš šalutinio kelio jų „VW Passat“ trenkėsi į techninės pagalbos „Mercedes“.

„VW Passat“ buvę vyras ir moteris teigė, jog nukentėjo ne susidūrimo metu, o per muštynes, įvykusias kiek anksčiau. Į ligoninę važiuoti jie nepageidavo.

Persekiodami savo skriaudikus, sumuštieji Vilniaus pakraštyje pateko į avariją
© DELFI
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Girta kompanija automobiliu pakilo į orą ir tėškėsi į žemę – penki sužaloti (97)

Sekmadienį apie 17.30 val. Šilutės r. prastai baigėsi girtos kompanijos kelionė pirkti alkoholio. Kelyje Šilutė-Pagėgiai, šalia Juknaičių kaimo, „Opel Vectra“ nuskriejo nuo kelio ir apsivertė. Sužaloti penki žmonės, kai kurie – sunkiai.

Vilniaus centre į gėlyną įlėkusio taksi vairuotojas apspardė savo automobilį ir pabėgo (17)

Sekmadienį paryčiais, apie 5.10 val., Vilniaus centre, žiedinėje sankryžoje šalia Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro, taksi automobilis įlėkė į gėlyną.

Į areštinę uždarytas karinės žvalgybos ir kontržvalgybos pareigūnas (28)

Birželio 24 d. 19.30 val. Trakų r., Račkūnų kaime, namuose, neblaivus (1,48 prom.) Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos pareigūnas B. K. (gim. 1982 m.), mažametės dukros (gim. 2011 m.) akivaizdoje, smurtavo prieš žmoną (gim. 1975 m.).

Naktį Šventojoje praeiviai rado žiauriai sumuštą, šoko ištiktą 17-metę (140)

Birželio 24-osios naktį, apie 1.30 val., Šventojoje, Prieplaukos g., praeiviai aptiko stipriai sumuštą ir šoko ištiktą merginą. Žmonės iškvietė policiją ir greitąją pagalbą.

Jonavos r. dingusio moldavo ieškojo policininkai ir kariškiai, bet iš miško jis parėjo pats (3)

Birželio 25 dieną apie 4.30 val. Lietuvos kariuomenė gavo Policijos departamento budėtojo prašymą skirti sraigtasparnį - padėti Kauno apskr. VPK pareigūnams ieškoti Jonavos rajono Šveicarijos kaimo „Ešaloto“ poilsiavietės miške dingusio be žinios Moldovos Respublikos piliečio (gim. 1986 m.).