Per Velykas Pietų Afrikos keliuose - didžiausias nelaimių skaičius

Liūdnai pagarsėjusiuose Pietų Afrikos keliuose per Velykų šventes buvo sumušti didžiausi rekordai - nuo penktadienio eismo nelaimėse žuvo 91 žmogus, pirmadienį pranešė Transporto departamentas.
Šeštadienį į šiaurės rytus nuo Pretorijos, automobiliui susidūrus su kitu policininko vairuojamu automobiliu, žuvo moteris ir jos 7 mėnesių kūdikis.

Per kitą taip pat šeštadienį įvykusį incidentą Mpumalango provincijoje, susidūrus dviem automobiliams, 4 žmonės žuvo ir 3 vaikai buvo sunkiai sužaloti.

Pietų Afrikos keliai laikomi vienais pavojingiausių pasaulyje. Švenčių dienomis, kai gyventojai skuba ištrūkti iš miestų į garsiuosius paplūdimius ir pramogų parkus, keliuose užregistruojamas didžiausias nelaimių skaičius.

Tačiau per pastaruosius metus transporto avarijų aukų skaičius kiek sumažėjo, nes buvo vykdoma kampanija, visuomenėje propaguojanti saugų eismą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (16)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.

Draugas sustabdė nuo žmogžudystės, tačiau dėl nusikaltimo iš aistros vis tiek teks kalėti (3)

Klaipėdos apygardos teismas praneša, kad pirmadienį skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę 45 metų S. K., kuris, įtaręs, kad sugyventinė neištikima, rengėsi ją nužudyti, taip pat prieš ją smurtavo bei neteisėtai disponavo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Neblaivus vyrukas pavežiojo seserį: per avariją jai lūžo stuburo slankstelis (4)

Spalio 23 d. 19.15 val. Joniškio r., Jauneikių k., kelyje Joniškis-Linkaičiai-Staneliai-Gruzdžiai, neblaivus (0,9 prom.) ir neturintis teisės vairuoti vaikinas, gimęs 1996 m., vairavo automobilį „Volvo V70“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykla vėl tapo taikiniu (5)

Pirmadienį Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje popietę teko nutraukti pamokas. Pranešta apie galima pavojų. Nors didelė tikimybė, kad pranešimas melagingas, nereaguoti į jį mokyklos vadovai negali.