Per sprogimus korėjiečių krikščioniškojoje misijoje

Per sprogimus korėjiečių krikščioniškojoje misijoje 5 žmonės žuvo ir 15 buvo sužeista.
Šaltiniai Tadžikistano teisėsaugos institucijose "Interfax" pranešė,kad dviejų sužeistųjų būklė kritiška ir vilčių juos išgelbėti beveik nėra.

Sprogimai misijoje nugriaudėjo sekmadienį ryte kelių minučių skirtumu. Pirmasis įvyko trečiajame aukšte, ir kai pastate buvę žmonės puolė bėgti, pasigirdo antrasis sprogimas.

Įvykio vietoje dirba Generalinės prokuratūros ir Vidaus reikalų ministerijos tardytojų grupės.

Visi maldos namuose buvę ir likę sveiki žmonės yra Dušanbės centrinėje vidaus reikalų valdyboje, kur vykta tyrimas.

Oficialių duomenų apie sprogimo galingumą ir sprogstamojo užtaiso tipą kol kas nėra.

Šiuo metu tiriama versija, kad su sprogimu gali būti susijęs vienas anksčiau kriminaliniais nusikaltimais kaltintas žmogus, kurio dokumentai buvo rasti sprogimo vietoje.

Nepriklausomų ekspertų nuomone, sprogimas Dušanbėje yra teroro aktas.

Šiuo metu misija apsupta milicininkų, žurnalistų į ją neleidžia.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Eišiškėse pavogtas seifas su auksu ir pinigais (20)

Gruodžio 9 d., apie 11.30 val., Šalčininkų r., Eišiškėse, iš namo, patekus per virtuvės plastikinį langą, pavogtas metalinis seifas, kuriame buvo 15 000 eurų ir įvairūs auksiniai dirbiniai.

Iš „Maisto banko“ socialinė darbuotoja pradangino produktų už tūkstančius eurų (109)

Į policiją kreipėsi „Maisto banko“ Panevėžio skyriaus vadovė ir pranešė, kad nuo šių metų sausio 16 d. iki liepos 17 d. Rokiškio socialinės paramos centro darbuotoja (gim. 1970 m.) netinkamai vykdė įgaliojimą, neišdalindavo paimtų maisto produktų sutartyje nurodytai tikslinei grupei, ir tuo labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“ padarė 7440 eurų nuostolį.

Biržų jaunimas sodyboje: vienas spyris - šeši dantys (13)

Biržuose gyvenantis jaunuolis (gim. 1996 m.) policijai pranešė, kad šeštadienio naktį būnant kaimo turizmo sodyboje, esančioje Biržų r., apie 1 val., pažįstamas 20-metis vieną kartą spyrė į veidą ir išmušė 6 dantis.

Žarėnuose vėl įsibrauta į bažnyčią (15)

Šiaulių r., Žarėnų kaime penktadienį, apie 10 val., pastebėta, kad išdaužus Šv. Mikalojaus parapijos namų lango stiklą, patekta į vidų ir pavogtos 8 žvakidės, 50 lėkščių, o Šv. Mikalojaus bažnyčioje sulaužytos dvi kėdės.

Tėvas teigia, kad po smūgio gitara per galvą neatsimena, kaip nužudė sūnų (54)

Šeštadienį, apie 6 val., Elektrėnų sav. Lajaus kaime, namuose, rastas A. N. (gim. 1980 m.) lavonas su durtine žaizda pilve. Įtariamas nužudytojo tėvas V. N. (gim. 1957 m.), jis sulaikytas.