Per reidą be teisių įkliuvo žinomo politiko ir teisininko sūnus

 (39)
Žinomo Lietuvos politiko ir teisininko sūnus naktį iš penktadienio į šeštadienį įkliuvo vairuodamas automobilį „City Bee“ automobilį, nors nė neturi vairuotojo pažymėjimo.
© DELFI

Policijos pareigūnai netoli Rasų gatvėje esančių kapinių pamatė, kaip „CityBee“ automobilis staiga pasuko į šalutinį kelią, tad vienas iš reide dalyvavusių policijos motociklininkų nusivijo patikrinti, kodėl vairuotojas taip pasielgė. Pareigūnų nuojauta neapgavo, prie vairo buvo teisių neturintis jaunuolis.

Patikrinus jo dokumentus paaiškėjo, kad tai vienas iš žinomo Lietuvos politiko ir teisininko sūnų. Kaip jaunuolis paėmė „City Bee“ automobilį, neatskleidė, tik pasakė, esą padėjo draugas, kuris turi vairuotojo pažymėjimą.

Į reido vietą teko kviesti jaunuolio tėvus. Atvyko mama, kuri pabendravusi su pareigūnais, pasiėmė sūnų.

Politiko sūnaus pavardės skelbti negalime, nes tai draudžia Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas. Saugo taip pat ir jo neteisėto elgesio atveju.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Brazilijoje per operaciją „Kreko šalyje“ suimti 34 asmenys

Brazilijos riaušių policija sekmadienį anksti ryte San Paulo rajone, žinomame kaip Cracolandia (Kreko šalis) – zona, kurioje laisvai šlitinėja apsvaigę vadinamojo kreko vartotojai ir nuo jo priklausomi narkomanai – suėmė 34 asmenis.

Vilniaus geležinkelio stotyje aptikti sprogmenys, ant kojų sukelta sostinės policija (53)

Pirmadienio pavakarę, prieš 17 val., Vilniaus geležinkelio stotyje, senovinių traukinių ekspozicijoje, aptikti sprogmenys. Įvestas planas „Skydas“.

Neblaiviam „VW Passat“ vairuotojui „žirgai“ po variklio dangčiu nepakluso – automobilis atsidūrė griovyje

Autostradoje neišsiteko neblaivus vairuotojas su „VW Passat“ . Automobilis trenkėsi į apšvietimo stulpą ir nuvažiavo nuo kelio. 1950 m. gimusiam vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Kazachas bandė apsimesti lietuviu (4)

Patikrinę maršrutiniu autobusu vykusio keleivio dokumentus Kalvarijos užkardos pasieniečiai nustatė, kad jo pateikti Lietuvos pasas ir tapatybės kortelė yra visiškos klastotės. Lietuviškai vyras nesuprato nė žodžio. Vėliau jis prisistatė Kazachstano piliečiu, praneša VSAT.

Už nužudytos I. Strazdauskaitės atminimo niekinimą žiniasklaidoje – ikiteisminis tyrimas (234)

Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 313 str. 2 d., dėl mirusiojo atminimo paniekinimo.