Per lėktuvo avariją JAV žuvo visi 19 žmonių

Visi 19 žmonių sekmadienį žuvo, kai lėktuvas "Ba-31 Jetstream" per rūką ir lietų rėžėsi į kalno viršūnę ir užsiliepsnojo, pranešė valdžios atstovai.
Du žuvusieji buvo lakūnai, o kiti 17 - keleiviai.

Dvimotoris turbosraigtinis lėktuvas pakilo iš Niu Džersio valstijos Atlantik Sičio miesto. Pranešama, kad jame atsirado techninių nesklandumų. Pirmasis bandymas nusileisti Vilks-Barės-Skrentono tarptautiniame oro uoste buvo nesėkmingas. Šis oro uostas yra Pensilvanijos valstijos šiaurės rytuose, maždaug už 200 km į šiaurę nuo Filadelfijos.

Savo sode buvusi liudininkė pasakojo išgirdusi, kaip kažkur virš debesų skridusio lėktuvo variklis du kartus suūžė ir užsikirto. Netrukus, 11 val. 48 min. vietos laiku, lėktuvas nukrito miškingame rajone už 14 km nuo Vilks-Barės miesto.

Žinių apie keleivių asmenybę kol kas nebuvo. Tačiau atstovai mano, kad tai buvo užsakomasis ekskursinis reisas iš Atlantik Sičio - Rytų Pakrantės kurorto bei azartinių lošimų sostinės.

Gelbėtojai ir ugniagesiai iš pradžių atvyko prie avarijos rajono visureigiais.

Avarijos tyrėjai taip pat tiria iš oro transporto dispečerinės gautą prieš avariją vykusių pokalbių su lėktuvo įgula nuorašą.

ABC News transliavo pokalbio ištrauką, kurioje girdėti vieno lakūnų balsas - "pasakyk jam, kad mes netekome abiejų variklių". Antrasis lakūnas sako dispečerinei - "mes netekome abiejų variklių...".

Paskutinė ankstesnioji šio tipo lėktuvų avarija įvyko 1993 metų gruodį Minesotos valstijos Hibingo mieste. Per ją žuvo 18 žmonių, pranešė Nacionalinė transporto saugumo valdyba.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (10)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (3)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.