Per kratą - vyriškio šuolis iš devintojo aukšto

Marijampolės policija tiria priežastis, kodėl trečiadienį per kratą iš 9-jo namo aukšto iššoko 22 metų vyras.
Tarnybinį patikrinimą atliks Policijos departamento Organizuoto nusikalstamumu tyrimo tarnyba (ONTT).

Policijos departamento ONTT vyriausiasis komisaras Vizgirdas Telyčėnas BNS sakė, kad kratą atlikę ONTT pareigūnai tarnybos įgaliojimų neviršijo ir savo elgesiu negalėjo Marių Albertavičių pastūmėti tokiam poelgiui. Kad jis šoks per langą, taip pat nebuvo galima numatyti.

Manoma, kad 22 metų M. Albertavičius norėjo nusižudyti. Anksčiau su juo dažnai bendravę Marijampolės kriminalistai pastebėjo, kad jis yra impulsyvus ir labai jautrus.

M. Albertavičiaus būklė sunki. Vyras susilaužė kaulus ir susižalojo vidaus organus. Reanimacijoje gydomas M. Albertavičius reaguoja į aplinką, tačiau bendrauti su pareigūnais negali.

M. Albertavičius pro savo buto Kokolos gatvėje langą iššoko trečiadienio vidurdienį, kai vienas kratą atlikusių ONTT pareigūnų atsivedė jį į kambarį apklausti. Prieš tai M. Albertavičiui buvo uždėti antrankiai.

Per kratą buvo rasta apie 100 gramų trotilo ir narkotinių medžiagų.

ONTT pareigūnas greičiausiai negalėjo pastebėti, kad langas atviras, nes jo per dideles užuolaidas buvo beveik nematyti.

Laikinasis Marijampolės rajono policijos komisariato kriminalinės kriminalinės policijos komisaras Romualdas Kubilius BNS sakė, kad ONTT pareigūnams atvykus, M. Albertavičius jiems durų neatidarė, tačiau agresyviai nesielgė.

M. Albertavičių anksčiau policija buvo nutvėrusi dalyvaujant išperkant pavogtus automobilius. Jis prisipažino tai daręs.

Kauno apygardos teismas dabar nagrinėja ginkluoto plėšimo bylą, kur M. Albertavičius yra vienas kaltinamųjų. Jis vienintelis iš visų teisiamųjų prisipažįsta kaltas, jam paskirta su laisvės atėmimu nenusijusi kardomoji priemonė.

Policijai yra žinoma, kad buvę bendrai M. Albertavičiui daro spaudimą, tačiau jis oficialiai dėl to nesikreipė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Po problemų šeimoje nutarė gėdingai atsipalaiduoti: tai – mano gyvenimo tragedija (16)

Žalingų įpročių neturintis ir sveiką gyvenseną propaguojantis 39 metų vilnietis Artūras Čivilis po šeimoje kilusių problemų nutarė atsipalaiduoti, tačiau vyras pasirinko tokį būdą, kuris kitus turėtų mažų mažiausiai šokiruoti.

Vilniuje prieš eismą išvažiavęs girtas vairuotojas sukėlė avariją (28)

Antradienio vakarą į Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas neblaivus.

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (12)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (19)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (11)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.