Per karo lėktuvo avariją žuvo lakūnai ir merginos

Per reaktyvinio Graikijos oro pajėgų lėktuvo avariją pajūrio kaime žuvo du lakūnai ir dvi merginos, pranešė policija.
Avarija įvyko 11 val. 20 min. (8 val. 20 min. Grinvičo laiku). Reaktyvinis lėktuvas "F-4 Phantom" rėžėsi į namą Andikiros kaime, kuris yra Viotijos žemės ūkio ir pramonės rajone, maždaug už 140 km į šiaurės rytus nuo Atėnų. Lėktuvas buvo pakilęs iš bazės Andravidoje į mokomąjį skrydį.

Dvivietis lėktuvas rėžėsi į sodą. Sprogimas sugriovė trijų aukštų namą, kuriame žuvo 17-metė ir 20-metė studentės, besirengiančios egzaminams. Namas užsiliepsnojo.

Taip pat žuvo du karo lakūnai veteranai, 31 metų leitenantas Constantinos Alexandrakis (Konstantinas Aleksandrakis) ir 29 metų leitenantas Polykarpos Mouktouris (Polikarpas Mukturis). Manoma, kad jie nebandė katapultuotis iš krentančio lėktuvo.

Lėktuvas buvo ginkluotas, ir manoma, kad dėl ginklų sprogimas galėjo būti galingesnis. Gelbėtojai dirbo, bandydami užkirsti kelią tolesniems sprogimams.

Žinių apie avarijos priežastį kol kas nebuvo.

Antradienį per pakilimą iš Kretos salos Sudos bazės nukrito kitas oro pajėgų naikintuvas "A7H Corsair II". Jo lakūnas buvo sunkiai sužeistas.

Nors įtampa tarp Graikijos ir Turkijos pastaruoju metu atslūgo, graikų lakūnai nuolat treniruojasi ir dažnai atlieka mokomuosius skrydžius.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (4)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (30)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.

Vilniuje mergaitę automobiliu partrenkusi moteris nuvažiavo, jos ieško policija (13)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje tiriamas eismo įvykis, kai spalio 25 d. apie 7 val. 15 min. ties Laisvės pr. 79-tu pastatu, Vilniuje, nenustatytas automobilis, vairuojamas nenustatyto asmens (moters), nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė bei sužalojo dvylikametę mergaitę.