Peiliu ginkluotas moksleivis užgrobė autobusą

 (3)
Trečiadienį Japonijoje ilgu peiliu ginkluotas moksleivis užgrobė tarpmiestinį autobusą, pranešė šalies žiniasklaida.
Autobusas išvyko iš Sagos miesto, esančio pietinėje Kiusiu saloje apie 1,2 tūkst. km į pietvakarius nuo Tokijo ir važiavo į Fukuoką.

Apie užgrobimą policijai pranešė viena keleivė, paprašiusi pagrobėjo išleisti ją į tualetą. Moteris paskambino prie greitkelio buvusiu avariniu telefonu.

Iš viso autobusu važiavo apie 20 keleivių.

Po pranešimo policijos automobiliai ėmė persekioti 40 vietų autobusą. Kiek vėliau, bevažiuojant, iš jo iššoko ir susižeidė kita keleivė, sakė Jamagučio prefektūros policijos atstovas spaudai.

Autobuso savininkės kompanijos "Nishi-Nippon Railroad Co." atstovas spaudai pranešė, kad po pagrobimo nebuvo galima susisiekti su vairuotoju.

Daugiau detalių nepateikiama.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kraupus nusikaltimas: pareigūnas nužudė kūdikį ir žmoną, nes įtarė, kad ji neištikima (8)

Sverdlovsko srityje atliekamas tyrimas dėl moters ir naujagimio nužudymo, o nusikaltimą, kaip įtariama, įvykdęs specialiųjų tarnybų pareigūnas. Remiantis viena iš keliamų versijų, Federalinės saugumo tarnybos (FST) tarnautojas nužudė namiškius būdamas apsvaigęs nuo narkotikų.

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (6)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (41)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.