Paviešintas dar vienas mažylės gyvybės gelbėjimo operacijos vaizdo įrašasmergaitė sulaukė mielos dovanos

 (42)
Žaibiškai į pagalbos prašymą reagavę policijos pareigūnai pusantrų metų mergytei išgelbėjo gyvybę. Į Lazdynų ligoninę pareigūnų trečiadienį atvežta mažylė netrukus turėjo dar vieną kelionę. Reamobiliu ji pervežta į Santariškes. Tiesa, tokio įvykio sukrėsti tėvai nusprendė, kad jiems nereikia viešumo ir medikų paprašė neteikti informacijos apie dukrytės būklę.
Paviešintas dar vienas mažylės gyvybės gelbėjimo operacijos vaizdo įrašas
© Stop kadras

Pareigūnai dviem automobiliais lydėjo policijos ekipažą, kuris Žirnių gatvėje pasitiko iš Juodšilių seniūnijos, Vilniaus rajono į Lazdynų ligoninę vežė sąmonę vis prarandančią mažylę.

Policijos pareigūnai gelbėjimo operaciją nufilmavo iš abiejų automobilių. Vaizdu iš pirmojo policija pasidalijo dar trečiadienį. Antrasis vaizdas išplatintas ketvirtadienį, kaip pusantrų metų mergyte jau rūpinosi Santariškių Vaikų ligoninės medikai. Jį galite pamatyti čia:

Policijos vyresnysis tyrėjas Tadeušas Makovskis
Policijos vyresnysis tyrėjas Tadeušas Makovskis
© Policijos nuotr.

DELFI primena, kad Policijos pareigūnas, vyresnysis tyrėjas Tadeušas Makovskis su kolega buvo nuvykę į Šiaudinės kaimą, esantį Juodšilių seniūnijoje, Vilniaus rajone, nes gavo iškvietimą, kad sūnus smurtauja prieš motiną. Kai pareigūnai bendravo su juos kvietusia moterimi, jų pagalbos paprašė prie automobilio pribėgę žmonės - sąmonę prarado jų 2014 m. gimusi dukra.

Žaibiškai įvertinę situaciją pareigūnai mažylę nuvežė į Lazdynų ligoninę. Pakeliui T. Makovskiui teko net kelis kartu gaivinti mergytę, ji vis prarasdavo sąmonę. Laimei, mažylės gyvybę pavyko išgelbėti. Šiuo metu ji medikų rankose. DELFI žiniomis, mažylės gyvybei pavojus negresia, būklė stabili.

Na o nuo sūnaus nukentėjusi moteris turėjo išskirtinę galimybę pamatyti, kaip dirba pareigūnai. Jie moterį vežėsi kartu, gelbėdami mergytę, kad sūnus neturėtų galimybės toliau skriausti mamos. Po gelbėjimo operacijos pareigūnai parvežė moterį į namus, o jos sūnų išsivežė apklausai ir užbaigė darbą, dėl kurio ir buvo iškviesti.

Papildyta 17:00 val.: Ketvirtadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai mergaitę aplankė ligoninėje. Pasidomėję mažosios pacientės būkle, pareigūnai išgelbėtai mergaitei paliko dovanėlę – pliušinį vaikų draugą Inspektorių Amsį.

„Tikimės, kad jis ne tik džiugins mergaitę vaikystėje, bet ir bus ilgalaikiu prisiminimu“, - atviravo mažylę aplankę pareigūnai.

Paviešintas dar vienas mažylės gyvybės gelbėjimo operacijos vaizdo įrašas
© Vilniaus aps. VPK nuotr.
www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Milijonų grobstymu įtariamą kazachą priglaudusi Lietuva neketina atiduoti nei Kazachstanui, nei Ukrainai (4)

Generalinė prokuratūra teiks apeliacinį skundą prašydama panaikinti antradienį paskelbtą Vilniaus apygardos teismo nutartį, kuria atsisakoma išduoti Kazachstano Respublikos pilietį Syrymą Shalabayevą baudžiamajam persekiojimui vykdyti Kazachstano Respublikai ir Ukrainai.

Policijos persekiojamas girtas motorolerio vairuotojas rizikavo sūnaus gyvybe (7)

„Sunkiai suvokiama! Tik tokia mintis apie tėvą, kuris taip rizikuoja ne tik savo, bet ir sūnaus gyvybe“, - net pareigūnams nepavyksta nuslėpti pasipiktinimo, kai girtas tėvas rizikuoja mažamečio sūnaus gyvybe.

Gal atpažįstate, kas pasiėmė svetimą piniginę? (3)

Utenos policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos. Gal žinote, kas tas asmuo, susigundęs svetima pinigine.

Vilniuje be žinios dingo sveikatos sutrikimų turintis jaunas vyras (1)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Michoelo Birgerio (gimusio 1990 m.). Birželio 27 d. apie 11 val. dvidešimt šešerių metų vyras išėjo iš namų Slucko g., Vilniuje, ir iki šiol negrįžo.

Internetinė pažintis baigėsi baudžiamąja byla (2)

Šiaulių apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Kėdainių rajono apylinkės teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje sukčiavimu kaltinama 46-erių metų kėdainiškė.