Pateikti kaltinimai kompiuterių piratų grupei

 (3)
JAV prokurorai paskelbė kaltinimą programinės įrangos piratų grupei ir penkiems “Intel” darbuotojams, kurie keitė techninę įrangą į piratines programas.
Čikagos federalinis teisėjas paskelbė kaltinimą 17 asmenų, įskaitant buvusį “Microsoft” darbuotoją bei du europiečius, kurie pažeidė daugiau nei 5 tūkst. programų autorines teises.

12 kaltinamųjų priklausė “Pirates with Attitudes (PWA) grupei, į kurią pernai buvo infiltruoti vyriausybės agentai.

Grupės svetainė ir programinė įranga, kurios apsauga buvo panaikinta, buvo rasti viename kompiuterių Kanados Sherbrooke universitete. Keturi “Intel” darbuotojai grupei teikė techninę įrangą ir už tai galėjo iš svetainės atsisiųsti programinės įrangos. Penktasis “Intel” darbuotojas visa tai koordinavo.

Kompanija apie šį susitarimą nieko nežinojo, teigė prokurorai.

Dar vienas kaltinamasis, tuo metu “Microsoft” darbuotojas, grupei teikdavo korporacijos kuriamos programinės įrangos kopijas, o grupės vadovui suteikė priėjimą prie vidinio “Microsoft” tinklo.

Grupės vadovui 32 metų Robinui Rothbergui kaltinimai pateikti dar vasarį. Jis buvo suimtas, tačiau paleistas už užstatą. Pripažinus jų kaltę, kaltinamiesiems gresia penkerių metų laisvės atėmimo bei 250 tūkst. JAV dolerių bauda.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikų kelią iš Ispanijos į Lietuvą organizavę vyrai turėjo įtikinėjimo dovaną (4)

Tarptautinio narkotikų kelio organizavimu kaltinami vyrai sugebėjo įtikinti ne vieną, kad tai net labai naudinga tiems, kurie su jais bendradarbiauja. Narkotikų pervežimai vykdyti gana įžūliai, vienas kaltinamųjų tam naudojo savo įmonės vilkiką. Visgi į nusikaltimą įtrauktas vairuotojas išdavė nusikaltimo planą.

Mažeikių rajone siautėjo pražūtinga liepsna (6)

Mažeikių rajone naktį iš pirmadienio į antradienį kilęs gaisras pražudė žmogų.

Girtas vairuotojas Vilniuje sužalojo pėsčiąją (5)

Neblaivus prie vairo sėdęs vyras sužalojo moterį, ji patyrė žastikaulio lūžį.

Kauno rajone suniokotas bankomatas, įtariama, jį bandyta sprogdinti

Spalio 24 d. ryte pastebėta, kad nakties metu Kauno rajone, Ramučių kaime esančio prekybos centro pastato išorėje apgadintas bankomatas, išlaužtas užraktas, pro kurį paduodami pinigai, į bankomato vidų galimai prileista dujų, bandyta sukelti dujų sprogimą.

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (13)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.