Pateikti kaltinimai apsukriam žvaigždžių finansiniam patarėjui

Dana Giachetto, Leonardo DiCaprio, Matto Damono, roko grupės “Phish” bei kitų garsenybių finansinis patarėjas, pagaliau buvo apkaltintas neteisėtai pasisavinęs 9 milijonus dolerių iš savo klientų sąskaitų, pranešė “Reuters”.
Giachettui, investicijų kompanijos “Cassandra Group” savininkui, taip pat buvo pateikti kaltinimai dėl melavimo specialiai teisminei komisijai bei dėl paso neteisėto pakeitimo.

37-erių metų Giachetto naudojosi savo klientų pinigais tam, kad sumokėtų už savo biurų nuomą, asmenines keliones bei pramogas. Be to, 90 000 savo klientams priklausiusių dolerių jis be savo garsiųjų klientų žinios pervedė Niujorko Menų akademijai ir nusipirko naujutėlaitį prabangų “Mercedes Benz” automobilį.

Kai finansininko klientai imdavo skųstis dėl iš sąskaitų dingstančių pinigų, Giachetto susirasdavo naujus klientus, pasiimdavo iš jų grynųjų ir kompensuodavo pirmųjų nuostolius.

Anot “Reuters”, finansiniai dokumentai parodė, kad vien “Phish” prarado net 750 000 dolerių, kuriuos investavo į “Cassandra Group”, o pačiam Giachetto yra pateiktas daugiau kaip 8 milijonų dolerių ieškinys iš 25 neįvardintų jo klientų.

Jeigu finansininkas bus pripažintas kaltu, jo laukia 35 metai nelaisvės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Ignalinoje atvira liepsna degė namas

Sekmadienį vėlai vakare užsiliepsnojo medinis namas Ignalinos mieste.

Kaune kaktomuša susidūrė du BMW: sužeisti trys žmonės (17)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie sekmadienio vakarą Kaune įvykusią skaudžią avariją. Jos metu sunkiai sužaloti mažiausiai du asmenys.

Vilniuje karys sukėlė avariją, du žmonės sužaloti (5)

Šeštadienio vakarą Vilniuje blaivus LDK Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono būrio vadas automobiliu „VW Passat“ nepraleido kito tokio paties automobilio ir jie susidūrė.

Vilniuje padegtas BMW, ugnis išplito (11)

Šeštadienio rytą Vilniuje užsiliepsnojo BMW. Liepsnos perėjo ant šalia stovėjusio kito automobilio. Įtariamas padegimas.

Per sprogimą Jonavoje smarkiai nudegė vyras (3)

Kai šeštadienio rytą Jonavoje sprogo katilas, vyras apdegė 50 proc. kūno, pranešė policija.