Paslaptingai dingusios porelės istorijoje – atomazga

 (83)
Lapkričio 28-isios vakarą socialiniuose tinkluose ėmė sklisti žinia, kad be žinios dingo jauna pora. Nepilnametės merginos policija ieškojo jau nuo penktadienio, o štai kartu su ja dingusio vaikino paieškos skelbti neskubėta.
© Generalinė miškų urėdijos konkurso nuotr

Tauragės policija paskelbė, kad nepilnametė 2016 m. lapkričio 25 d. apie 7.30 val. išėjo į mokyklą ir iki šiol negrįžo į namus. Mergina apie 160 cm ūgio, šviesiai rusvų plaukų. Dingimo dieną ji vilkėjo juodą striukę su gobtuvu, tamsias kelnes ir rudus batus.

Socialiniuose tinkluose sunerimusi Tautvydo Čiulkevičiaus sesuo pranešė, kad ieškoma mergina buvo su jos broliu ir dingo ne tik ji, bet ir vaikinas. Vaikino tėvai gyvena Plungėje. Antradienį Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė DELFI sakė, kad ieškant paauglės, policija nuvyko pas vaikino tėvus ir su jais kalbėjosi. Tačiau Tautvydo Čiulkevičiaus paieškos neskelbė, nes jis pilnametis, nors tėvai negalėjo su juo susisiekti.

Tik trečiadienį paaiškėjo, kad sunerimusios sesers viešas prašymas padėti pagaliau išgirstas. A. Grauslienė patvirtino, kad jauno vyro paieška pagaliau paskelbta.

Nors skelbta, kad paauglė dingo dar penktadienį, T. Čiulkevičiaus sesuo nurodė, kad paauglė ir jos brolis tą dieną buvo kartu. Tik šeštadienį abu dingo ir iki šiol nepasiekiami telefonu.

„Neįmanoma su jais susisiekti. Jie buvo Palangoje (šeštadienį), apie 19 val. jau ketino važiuoti į Klaipėdą“, - pasakojo jauno vyro sesuo.

Papildyta 13.33 val.: Paskutiniais duomenimis, pora buvo pastebėta Vilniuje, tai DELFI patvirtino policijos pareigūnai, tačiau deja, tai nereiškia, kad jauni žmonės šiuo metu vis dar sostinėje.

Ketvirtadienio pavakarę policija pranešė, kad dingusioji nepilnametė kartu su draugu atsirado. Jie abu sveiki ir gyvi. Pirminiais duomenimis, jaunuoliai patys atvyko į komisariatą Kaune.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Plinta mirtinas žaidimas „Mėlynasis banginis“: stebėkite vaikus

iš pradžių pasirodžiusi mistinė „Mėlynojo banginio“ istorija tapo mirties nešėja. Neva į paauglių drąsą apeliavęs vyras tapo siaubingo nusikaltimo platintojų: jis kaltinamas privedimu prie savižudybės.

Švėkšnos sekso skandalas: lytinę aistrą su nepilnametėmis tenkinę vyrai pasiųsti už grotų (25)

Švėkšnos globos namų auklėtines vyrams, kurie norėjo patenkinti savo lytinę aistrą, pardavinėjusios tos pačios įstaigos gyventojos realios laisvės bausmės išvengė, o stipriosios lyties atstovai, kurie nevengdavo nusipirkti ir ne po vieną mergaitę, pasiųsti už grotų.

Sulūžus pastoliams dideliame aukštyje pakibo statybininkas (1)

Ketvirtadienį, kovo 23d., sulūžus pastoliams ant virvės liko kaboti dideliame aukštyje besidarbavęs statybininkas. Laimei, jį pavyko saugiai nuleisti ant žemės. Šis pavojingas incidentas įvyko Majami Biče, Floridoje.

Teisėsaugą lyg ant adatų laikęs S. Rachinšteinas nusprendė, kad vėl laikas priminti apie save (6)

Kauno apygardos teisme penktadienį atmestas Sergejaus Rachinšteino skundas dėl Kaišiadorių rajono apylinkės teismo nutarties. Jis ir toliau bausmę atlikinės pataisos namuose.

Nuomojamame bute sprogimą sukėlęs jaunuolis paaiškino: gaminau raketą (11)

Kovo 23 d. 21 val. 2 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Vilniuje, Pauliaus Širvio g., bute, kažkas užsidegė ir sprogo.