Paslaptingai dingusios porelės istorijoje – atomazga

 (82)
Lapkričio 28-isios vakarą socialiniuose tinkluose ėmė sklisti žinia, kad be žinios dingo jauna pora. Nepilnametės merginos policija ieškojo jau nuo penktadienio, o štai kartu su ja dingusio vaikino paieškos skelbti neskubėta.
© Generalinė miškų urėdijos konkurso nuotr

Tauragės policija paskelbė, kad nepilnametė 2016 m. lapkričio 25 d. apie 7.30 val. išėjo į mokyklą ir iki šiol negrįžo į namus. Mergina apie 160 cm ūgio, šviesiai rusvų plaukų. Dingimo dieną ji vilkėjo juodą striukę su gobtuvu, tamsias kelnes ir rudus batus.

Socialiniuose tinkluose sunerimusi Tautvydo Čiulkevičiaus sesuo pranešė, kad ieškoma mergina buvo su jos broliu ir dingo ne tik ji, bet ir vaikinas. Vaikino tėvai gyvena Plungėje. Antradienį Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė DELFI sakė, kad ieškant paauglės, policija nuvyko pas vaikino tėvus ir su jais kalbėjosi. Tačiau Tautvydo Čiulkevičiaus paieškos neskelbė, nes jis pilnametis, nors tėvai negalėjo su juo susisiekti.

Tik trečiadienį paaiškėjo, kad sunerimusios sesers viešas prašymas padėti pagaliau išgirstas. A. Grauslienė patvirtino, kad jauno vyro paieška pagaliau paskelbta.

Nors skelbta, kad paauglė dingo dar penktadienį, T. Čiulkevičiaus sesuo nurodė, kad paauglė ir jos brolis tą dieną buvo kartu. Tik šeštadienį abu dingo ir iki šiol nepasiekiami telefonu.

„Neįmanoma su jais susisiekti. Jie buvo Palangoje (šeštadienį), apie 19 val. jau ketino važiuoti į Klaipėdą“, - pasakojo jauno vyro sesuo.

Papildyta 13.33 val.: Paskutiniais duomenimis, pora buvo pastebėta Vilniuje, tai DELFI patvirtino policijos pareigūnai, tačiau deja, tai nereiškia, kad jauni žmonės šiuo metu vis dar sostinėje.

Ketvirtadienio pavakarę policija pranešė, kad dingusioji nepilnametė kartu su draugu atsirado. Jie abu sveiki ir gyvi. Pirminiais duomenimis, jaunuoliai patys atvyko į komisariatą Kaune.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos r. susidūrė 3 automobiliai, susidarė spūstys (11)

Šeštadienį Klaipėdos r. įvyko avarija dėl kurios vienai moteriai prireikė medikų pagalbos. Dėl eismo įvykio susidarė spūstys.

Policijos tyrėja sužalota avarijoje (7)

Penktadienį Kaune eismo įvykio metu buvo sužalota policijos tyrėja.

Įsibrovėliai nusiaubė JAV ambasados darbuotojų pastatą Vilniuje (28)

Šeštadienio naktį įsilaužta į JAV ambasados darbuotojų gyvenamąjį namą Vilniuje.

Per avariją prie Druskininkų „Snow Arenos“ sužalota moteris (20)

Šeštadienį įvyko avarija Druskininkuose, šalia „Snow Arenos“. Susidūrus automobiliams, buvo sužalota moteris.

Girti iš pat ryto: vienas vairuotojas nulėkė nuo kelio, kitas skubėjo pas žmoną į ligoninę (38)

Neblaivių ir greitį mėgstančių vairuotojų medžioklę Klaipėdos rajone pareigūnai surengė šeštadienio rytą. Per kelias valandas pareigūnams įkliuvo trys vyrai, kurie vairavo neblaivūs, 21 vairuotojas nubaustas už greičio viršijimą.