Pasienyje Rusijos pasieniečiai stabdo lietuvius sakydami, jog vykdo nurodymą iš Maskvosatnaujinta 15.36

 (1037)
Pasienyje Rusijos pasieniečiai stabdo lietuvius sakydami, jog vykdo nurodymą iš Maskvos
© VSAT

Šį savaitgalį rusų pasieniečiai staiga smarkiai apsunkino lietuvių ir kitų Europos Sąjungos piliečių įvažiavimą į Kaliningrado sritį. Rusai stabdo ir visaip vilkina ne tik įvažiavimą į jų teritoriją, bet ir trukdo lietuviams išvažiuoti.

Šešias valandas pasienyje praleidęs DELFI skaitytojas rašo: „Įvažiuojant pro Rusijos muitinę Kaliningrado srityje ties Nida lietuvių lengvieji automobiliai yra statomi rusų muitinėje į šoną ir atliekamas neva detalus patikrinimas, žmonės stovi po 9 valandas... Lietuvos pasieniečiai žino, kad tai vyksta nuo penktadienio ir perspėja keliautojus geriau į Rusiją nevažiuoti. Rusų muitinėje tik pasako, kad toks nurodymas duotas iš Maskvos, nes atseit D. Grybauskaitė per daug į Ameriką skraido".

Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis DELFI patvirtino, kad nenormali padėtis visą savaitgalį yra visuose prie sienos su Kaliningrado sritimi esančiuose punktuose - Kybartų, Ramoniškių, Panemunės. Pavyzdžiui, Ramoniškių punkte per valandą į Rusiją įvažiuodavo 10-20 automobilių iš Lietuvos, o dabar per valandą rusai įsileidžia 1-2 mašinas (Rusijos piliečiai praleidžiami be trukdymų).

Rusų pareigūnai kolegoms lietuviams teigia, kad problemų kilo dėl naujos, šiomis dienomis įdiegiamos pasienio kontrolės kompiuterinės sistemos - neva duomenų įvedimas į sistemą vyksta labai lėtai. Tačiau šis pasiaiškinimas atrodo nelogiškas, nes lietuvių automobiliai taip pat stabdomi ir išvažiuojant iš Kaliningrado srities, nors išvykstant pasienio procedūros daug paprastesnės.

Tačiau po pietų automobilių eilės ištirpo. Kaip DELFI pranešė skaitytojas Kęstutis, pasienyje su Rusija ties Nida eilių nebuvo.

www.DELFI.lt
 
1037
Registruoti (3) Anonimiški (1034)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Garsiajame Kauno „pastate-vaiduoklyje“ - vyriškio lavonas įtariama žmogžudystė

2015 kovo mėn. 6 d. 21:13
Penktadienio vakarą kraupus radinys aptiktas garsiajame Kauno „pastate – vaiduoklyje“ Karaliaus Mindaugo prospekte. Vadinamajame „Respublikos“ viešbutyje rastas vyriškos lyties lavonas. Kūną bandyta slėpti, tad neatmetama galimybė, kad vyriškis mirė smurtine mirtimi.

Atgailaujantį suvaidinęs ir sprukęs Kauno mafijozas, įtariama, slapstosi Lutone (31)

2015 kovo mėn. 6 d. 19:17
Algimantas Ringaila, filmuotos Policijos departamento medžiagos stopkadras
Stopkadras
Lietuvis, kurio Didžiosios Britanijos policija ieško dėl įtariamų rimtų organizuotų nusikaltimų, gali būti Lutone, skelbia Londono policija.

Sukčių talentas įtikinti: moterys atidavė 21 tūkstantį eurų (8)

2015 kovo mėn. 6 d. 17:23
Penktadienį Šiaulių apylinkės teisme pradėta nagrinėti baudžiamoji byla dėl sukčiavimų organizuotoje grupėje, valstybės tarnautojo vardo pasisavinimų ir vaikų įtraukimo į nusikalstamas veikas. Tai telefoninių sukčių byla, teisininkų vadinama „Alio, mama“.

Lentvaryje į gaisrą atskubėję ugniagesiai name rado žuvusį žmogų

2015 kovo mėn. 6 d. 16:49
Lentvaryje į gaisrą atskubėję ugniagesiai name rado žuvusį žmogų
DELFI skaitytojo nuotr.
Penktadienį į gaisrą Trakų rajone nuskubėję ugniagesiai name rado žmogaus kūną.

Alkoholiu tvoskiantis vairuotojas keiksmais ir kumščiais bandė aiškinti savo tiesas (5)

2015 kovo mėn. 6 d. 16:22
Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai susigrūmė su aršiu vairuotoju
Lietuvos kelių policijos tarnybos nuotr.
Ketvirtadienį, kovo 5-ąją, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams, vykdžiusiems specialiąją užduotį Vilniuje, teko susigrumti su aršiu vairuotoju.