Pasienyje Rusijos pasieniečiai stabdo lietuvius sakydami, jog vykdo nurodymą iš Maskvosatnaujinta 15.36

 (1037)
Pasienyje Rusijos pasieniečiai stabdo lietuvius sakydami, jog vykdo nurodymą iš Maskvos
© VSAT

Šį savaitgalį rusų pasieniečiai staiga smarkiai apsunkino lietuvių ir kitų Europos Sąjungos piliečių įvažiavimą į Kaliningrado sritį. Rusai stabdo ir visaip vilkina ne tik įvažiavimą į jų teritoriją, bet ir trukdo lietuviams išvažiuoti.

Šešias valandas pasienyje praleidęs DELFI skaitytojas rašo: „Įvažiuojant pro Rusijos muitinę Kaliningrado srityje ties Nida lietuvių lengvieji automobiliai yra statomi rusų muitinėje į šoną ir atliekamas neva detalus patikrinimas, žmonės stovi po 9 valandas... Lietuvos pasieniečiai žino, kad tai vyksta nuo penktadienio ir perspėja keliautojus geriau į Rusiją nevažiuoti. Rusų muitinėje tik pasako, kad toks nurodymas duotas iš Maskvos, nes atseit D. Grybauskaitė per daug į Ameriką skraido".

Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis DELFI patvirtino, kad nenormali padėtis visą savaitgalį yra visuose prie sienos su Kaliningrado sritimi esančiuose punktuose - Kybartų, Ramoniškių, Panemunės. Pavyzdžiui, Ramoniškių punkte per valandą į Rusiją įvažiuodavo 10-20 automobilių iš Lietuvos, o dabar per valandą rusai įsileidžia 1-2 mašinas (Rusijos piliečiai praleidžiami be trukdymų).

Rusų pareigūnai kolegoms lietuviams teigia, kad problemų kilo dėl naujos, šiomis dienomis įdiegiamos pasienio kontrolės kompiuterinės sistemos - neva duomenų įvedimas į sistemą vyksta labai lėtai. Tačiau šis pasiaiškinimas atrodo nelogiškas, nes lietuvių automobiliai taip pat stabdomi ir išvažiuojant iš Kaliningrado srities, nors išvykstant pasienio procedūros daug paprastesnės.

Tačiau po pietų automobilių eilės ištirpo. Kaip DELFI pranešė skaitytojas Kęstutis, pasienyje su Rusija ties Nida eilių nebuvo.

www.DELFI.lt
 
1037
Registruoti (3) Anonimiški (1034)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Sukčius papasakojo, kaip apgavo M. A. Pavilionienę: sąskaita dega raudonai (141)

2015 sausio mėn. 31 d. 20:03
Apgauti patiklius žmones yra labai paprasta. Bent tuo įsitikinęs jau 19-ąjį nuosprendį išgirdęs sukčius, nuo kurio nukentėjo ir ilgametė Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė.

Naktinis reidas: Plungės r. vietiniai pademonstravo itin savitą gyvenimo būdą pareigūnui lūžo pirštas (114)

2015 sausio mėn. 31 d. 14:39
Naktinis reidas: Plungės r. vietiniai pademonstravo itin savitą gyvenimo būdą
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Nepaliaujamai Žemaitiją prausiant smelkiančiam lietui, Klaipėdos kelių policijos pareigūnai vis tiek išsiruošė į reidą. Naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo tikrinamas Skuodo ir Plungės rajonų vairuotojų blaivumas. Skuodo vairuotojai problemų nesukėlė, o Plungės rajono vairuotojai ne visi buvo malonūs ir draugiški.

Smūgis į stulpą: medikai parą kovojo dėl jauno vyro gyvybės papildyta nuotraukomis (39)

2015 sausio mėn. 31 d. 12:40
Kaune po "VW Golf" smūgio į stulpą ligoninėje mirė jaunas vyras
DELFI montažas
Kaune automobilio nesuvaldžiusiam jaunam vairuotojui avarija itin skaudi. Parą medikai kovojo dėl kartu su juo važiavusio keleivio gyvybės, tačiau jos išgelbėti nepavyko.

Nepavydėtina naktis: prabudusį buto šeimininką vagys sumušė ir išvažiavo jo automobiliu (8)

2015 sausio mėn. 31 d. 12:35
Rukloje gyvenantis vyras naktį sulaukė nekviestos kompanijos. Prabudęs savo namuose užtiko vagis, kurie prieš sprukdami, sumušė buto šeimininką.

Kiekvieną savaitę dėl narkotikų ir alkoholio iš mokyklos šalinamas pradinukas (30)

2015 sausio mėn. 31 d. 12:11
Kiekvieną savaitę dėl narkotikų ir alkoholio iš mokyklos šalinamas pradinukas
Vilniaus apskr. VPK nuotr.
Šokiruojanti statistika atskleidė, kad kiekvienais metais JK dėl narkotikų ir alkoholio iš pradinių mokyklų šalinama kelios dešimtys vaikų. Kartą per savaitę iš mokyklos dėl rūkymo, piktnaudžiavimo alkoholiu ar prekybos narkotikais šalinamas vienas jaunesnis nei 11 metų amžiaus vaikas.