Pasieniečio vairuojamame automobilyje policija rado daug ikonų

Įtariama, kad ikonos kontrabanda buvo pergabentos iš Baltarusijos.

27 metų Vilniaus Pasienio policijos rinktinės Pavoverės pasienio policijos užkardos policininko A.Jefimenkos vairuojamą automobilį "Opel Ascona" kelių patruliai sulaikė 14 val. 20 min.

Patikrinus automobilį, jame buvo rastos 42 į krepšius sudėtos ikonos.

Pasienietis teigė nieko nežinąs apie ikonas. Jo teigimu, atvežti neva rastus krepšius paprašė 35 metų jo pažįstamas pabradiškis G. A.

Pabradiškis teigė, kad krepšius su ikonomis ketvirtadienį rado pasienio kaimelyje ir paprašė savo pažįstamo A.Jefimenkos nuvežti juos į policiją.Radinį bevežant, sulaikė kelių policija.

Šia versija Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai abejoja.

Švenčionių rajono policijos komisariato komisaras Arvydas Sinius BNS sakė, kad kreiptasi į Lietuvos vidaus reikalų ministeriją ir į Baltarusijos teisėsaugą, prašant informuoti, ar pastaruoju metu nebuvo ikonų vagysčių.

Švenčionių policijos pareigūnai linkę manyti, kad ikonos perneštos iš Baltarusijos.

Pasak komisariato kriminalinės policijos komisaro inspektoriaus Sergejaus Dubinovo, ikonos greičiausiai yra sentikių ir tapytos ne šiame amžiuje. Jų vertė dar nenustatyta.

Pasienio pareigūnas automobilį vairavo ne tarnybos metu, buvo neuniformuotas. Ir pareigūnas, ir keleivis yra pabradiškiai.

Pasienietis ir jo draugas po apklausos buvo paleisti.

Pasienio policijos departamento atstovas spaudai Rokas Pukinskas sakė, kad dėl įvykio atliekamas tarnybinis patikrinimas. Kol kas nėra pagrindo nušalinti pasieniečio A. Jefimenkos nuo tarnybos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kraupus nusikaltimas: pareigūnas nužudė kūdikį ir žmoną, nes įtarė, kad ji neištikima (1)

Sverdlovsko srityje atliekamas tyrimas dėl moters ir naujagimio nužudymo, o nusikaltimą, kaip įtariama, įvykdęs specialiųjų tarnybų pareigūnas. Remiantis viena iš keliamų versijų, Federalinės saugumo tarnybos (FST) tarnautojas nužudė namiškius būdamas apsvaigęs nuo narkotikų.

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (5)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (36)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.