Pasieniečiai rado per 4,5 tonos kontrabandinio cukraus

Ketvirtadienio vakarą Varėnos pasieniečiai netoli Baltarusijos sienos sulaikė beveik 4,5 tonas baltarusiško kontrabandinio cukraus ir du kontrabandininkus. Dar vienam kontrabandininkui pavyko pasprukti, jis nesulaikytas iki šiol.
Pasak Pasienio policijos departamento, kontrabandinį krovinį ties Šalčininkų kaimu 19 val. 20 min. sulaikė Varėnos pasienio policijos rinktinės (PPR) Specialiosios paskirties būrio ir Operatyvinio skyriaus pareigūnai.

Turėdami išankstinės informacijos, pasieniečiai vieną po kito sulaikė Šalčininkų link važiavusius visureigį "Nissan Patrol" ir UAZ 452. Pamatęs pareigūnus, UAZ vairuotojas iššoko iš automobilio ir pabėgo. Pasieniečiai sulaikė "Nissan Patrol" vairavusį 23 metų vilnietį Marijaną Taraškevičių ir UAZ keleivį vilnietį taip pat 23 metų Kastytį Šimkų.

Patikrinimo metu automobilio "Nissan Patrol" salone pasieniečiai rado 44 maišus, kurių kiekviename buvo po 50 kilogramų cukraus. UAZ salone aptikta dar 40 maišų cukraus. Ant vieno maišo aptikta etiketė su Baltarusijos Gorodeijsko miesto cukraus fabriko prekiniu ženklu. Likę maišai buvo be etikečių.

Sulaikytieji pasieniečiams paaiškino, kad sienos nekirto, esą tik buvo nuvykę į netoli sienos esantį mišką, kur stovėjo cukraus maišų prikrautas sunkvežimis. Vyriškiai teigė, kad, persikrovę cukrų į automobilius, važiavo link Šalčininkų.

Sulaikytasis K. Šimkus pasieniečiams paaiškino, kad pabėgęs UAZ vairuotojas pasiūlė jam užsidirbti kraunant cukrų ir už tai pažadėjo 30 litų.

Padidinus alkoholinių gėrimų akcizą Baltarusijoje, populiariausia kontrabandine preke Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje tapo cukrus. Šiemet Lietuvos pasieniečiai jau sulaikė beveik 245 tonas kontrabanda į Lietuvą gabento cukraus. 190 tonų sulaikyta pasienyje su Baltarusija, likusi cukraus kontrabanda - pasienyje su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Girtas nuo dviračio kritęs ir susižalojęs politikas sukaupė drąsą atsiprašyti (9)

Neblaivus dviračiu į kelią išriedėjęs ir sankryžoje apvirtęs Panevėžio Tarybos narys Gintaras Šileikis tvirtina nesislapstęs nuo viešumos – jis tik laukė tinkamos akimirkos atsiprašyti.

Policija vagių grobį rado anksčiau nei jo pasigedo apvogtieji (2)

Pastaruoju metu Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas registravo keletą vagysčių Lietuvos-Lenkijos pasienyje iš krovininių automobilių. Kol jų vairuotojai ilsisi, vagys jau tris kartus įsigudrino apšvarinti Kalvarijos sav. automobilių stovėjimo aikštelėse (degalinėse) stovinčius vilkikus su kroviniais.

Teisėja pamokė sąvadautojus: iš prostitučių gauti pinigai atiteks valstybei (73)

Įspūdingas sumas iš pelnymosi prostitucija gavę sąvadautojai nepraturtėjo – teismas nutarė, kad jie uždirbtus pinigus privalės grąžinti, o kol jie nebus pervesti į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sąskaitą, bus areštuotas sąvadautojų turtas.

Nufilmuota avarija „Via Baltica“ kelyje: savivartis išvažiavo prieš eismą (19)

Mirties keliu vadinamame „Via Baltica“ įvykusią avariją nufilmavo Lietuvos automobilininkų sąjungos atstovai. Jų žiniomis, avarija įvyko sutrikus vieno vairuotojų sveikatai.

Teksase susidūrus bažnyčios autobusui ir sunkvežimiui žuvo 13 žmonių (3)

Pietvakarių Teksase trečiadienį dviejų eismo juostų greitkelyje susidūrus autobusui, vežusiam vienos bažnyčios narius iš stovyklavietės, ir nedideliam sunkvežimiui, žuvo 13 žmonių, o dar du asmenys buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.