Pasieniečiai rado per 4,5 tonos kontrabandinio cukraus

Ketvirtadienio vakarą Varėnos pasieniečiai netoli Baltarusijos sienos sulaikė beveik 4,5 tonas baltarusiško kontrabandinio cukraus ir du kontrabandininkus. Dar vienam kontrabandininkui pavyko pasprukti, jis nesulaikytas iki šiol.
Pasak Pasienio policijos departamento, kontrabandinį krovinį ties Šalčininkų kaimu 19 val. 20 min. sulaikė Varėnos pasienio policijos rinktinės (PPR) Specialiosios paskirties būrio ir Operatyvinio skyriaus pareigūnai.

Turėdami išankstinės informacijos, pasieniečiai vieną po kito sulaikė Šalčininkų link važiavusius visureigį "Nissan Patrol" ir UAZ 452. Pamatęs pareigūnus, UAZ vairuotojas iššoko iš automobilio ir pabėgo. Pasieniečiai sulaikė "Nissan Patrol" vairavusį 23 metų vilnietį Marijaną Taraškevičių ir UAZ keleivį vilnietį taip pat 23 metų Kastytį Šimkų.

Patikrinimo metu automobilio "Nissan Patrol" salone pasieniečiai rado 44 maišus, kurių kiekviename buvo po 50 kilogramų cukraus. UAZ salone aptikta dar 40 maišų cukraus. Ant vieno maišo aptikta etiketė su Baltarusijos Gorodeijsko miesto cukraus fabriko prekiniu ženklu. Likę maišai buvo be etikečių.

Sulaikytieji pasieniečiams paaiškino, kad sienos nekirto, esą tik buvo nuvykę į netoli sienos esantį mišką, kur stovėjo cukraus maišų prikrautas sunkvežimis. Vyriškiai teigė, kad, persikrovę cukrų į automobilius, važiavo link Šalčininkų.

Sulaikytasis K. Šimkus pasieniečiams paaiškino, kad pabėgęs UAZ vairuotojas pasiūlė jam užsidirbti kraunant cukrų ir už tai pažadėjo 30 litų.

Padidinus alkoholinių gėrimų akcizą Baltarusijoje, populiariausia kontrabandine preke Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje tapo cukrus. Šiemet Lietuvos pasieniečiai jau sulaikė beveik 245 tonas kontrabanda į Lietuvą gabento cukraus. 190 tonų sulaikyta pasienyje su Baltarusija, likusi cukraus kontrabanda - pasienyje su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Tėvas teigia, kad po smūgio gitara per galvą neatsimena, kaip nužudė sūnų

Šeštadienį, apie 6 val., Elektrėnų sav. Lajaus kaime, namuose, rastas A. N. (gim. 1980 m.) lavonas su durtine žaizda pilve. Įtariamas nužudytojo tėvas V. N. (gim. 1957 m.), jis sulaikytas.

Naktinis reidas Vilniuje: įtariama, girtas rusų diplomatas užmigo ambasados automobilyje (205)

Šeštadienio naktį Kelių policijos reido metu Vilniuje įkliuvo ypatingas vairuotojas - iš pažiūros stipriai girtas Rusijos ambasados Vilniuje diplomatas. Dėl jo naktį teko keltis ambasados pirmajam sekretoriui Vladimirui Berezovikui.

Šilutėje liepsnojo automobilis (4)

Penktadienį, 15.31 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutėje, netoli Ramučių degalinės dega automobilis.

Nemalonumų darbe prislėgtas vaikinas dingo, jo ieško ir policija, ir pakruojiečiai (251)

Gruodžio 7 d. vakare, apie 18.15 val., iš namų Pakruojyje išėjo ir dingo 22 metų Modestas Paulauskas. Jo ieško ne tik policija, bet ir artimieji, draugai ir net nepažįstami, tačiau neabejingi žmonės.

Po 12 metų žudikai susilaukė atpildo (9)

Penktadienį Panevėžyje paskelbtas nuosprendis dėl 2004 metais Visagine įvykusios žmogžudystės. Šis nusikaltimas buvo atskleistas praėjus 12 metų nuo jo įvykdymo. Trims vyrams, teismo pripažintiems kaltais dėl tyčinio nužudymo organizuotoje grupėje, skirtos 15-20 metų laisvės atėmimo bausmės.