Pasieniečiai rado per 4,5 tonos kontrabandinio cukraus

Ketvirtadienio vakarą Varėnos pasieniečiai netoli Baltarusijos sienos sulaikė beveik 4,5 tonas baltarusiško kontrabandinio cukraus ir du kontrabandininkus. Dar vienam kontrabandininkui pavyko pasprukti, jis nesulaikytas iki šiol.
Pasak Pasienio policijos departamento, kontrabandinį krovinį ties Šalčininkų kaimu 19 val. 20 min. sulaikė Varėnos pasienio policijos rinktinės (PPR) Specialiosios paskirties būrio ir Operatyvinio skyriaus pareigūnai.

Turėdami išankstinės informacijos, pasieniečiai vieną po kito sulaikė Šalčininkų link važiavusius visureigį "Nissan Patrol" ir UAZ 452. Pamatęs pareigūnus, UAZ vairuotojas iššoko iš automobilio ir pabėgo. Pasieniečiai sulaikė "Nissan Patrol" vairavusį 23 metų vilnietį Marijaną Taraškevičių ir UAZ keleivį vilnietį taip pat 23 metų Kastytį Šimkų.

Patikrinimo metu automobilio "Nissan Patrol" salone pasieniečiai rado 44 maišus, kurių kiekviename buvo po 50 kilogramų cukraus. UAZ salone aptikta dar 40 maišų cukraus. Ant vieno maišo aptikta etiketė su Baltarusijos Gorodeijsko miesto cukraus fabriko prekiniu ženklu. Likę maišai buvo be etikečių.

Sulaikytieji pasieniečiams paaiškino, kad sienos nekirto, esą tik buvo nuvykę į netoli sienos esantį mišką, kur stovėjo cukraus maišų prikrautas sunkvežimis. Vyriškiai teigė, kad, persikrovę cukrų į automobilius, važiavo link Šalčininkų.

Sulaikytasis K. Šimkus pasieniečiams paaiškino, kad pabėgęs UAZ vairuotojas pasiūlė jam užsidirbti kraunant cukrų ir už tai pažadėjo 30 litų.

Padidinus alkoholinių gėrimų akcizą Baltarusijoje, populiariausia kontrabandine preke Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje tapo cukrus. Šiemet Lietuvos pasieniečiai jau sulaikė beveik 245 tonas kontrabanda į Lietuvą gabento cukraus. 190 tonų sulaikyta pasienyje su Baltarusija, likusi cukraus kontrabanda - pasienyje su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Rytinis reidas sostinėje: trečias kartas nemeluoja, nubaustas girtas ukrainietis (16)

Šeštadienį kelių policijos surengtas rytinis reidas prasidėjo ramiai. Pavyzdingi vairuotojai džiugino pareigūnus. Įkliuvo į darbą važiuojantis neblaivus ukrainietis. Vėliau sustabdytas jaunas vaikinas nuvežęs merginą į stotį, grįžo susimokėti baudą.

Kaune, daugiabučio aštuntame aukšte, kilo gaisras (4)

Šeštadienį 12.46 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaune, Sukilėlių pr. 89, aštuntame aukšte esančiame bute kilo gaisras.

Avarija Vilniuje: prieš eismą važiavęs kaltininkas toks girtas, kad po susidūrimo užmigo (59)

Šeštadienį, 12.07 val., sostinės policija gavo pranešimą apie avariją prie Oslo g. ir Vakarinio aplinkkelio sankirtos, ant estakados. Susidūrė „VW Golf“ ir „VW Sharan“.

Joninių naktį įkliuvo lietuvis karininkas ir su Nyderlandų kariuomene dirbantis olandas (34)

Šventinę šeštadienio naktį Kaune ir Jonavoje policija sustabdė du prie vairo sėdusius neblaivius karo vyrus. Lietuvis buvo girtesnis, jo laukia griežtesnė atsakomybė.

Telefoniniai sukčiai sugalvoja vis naujų mulkinimo būdų (17)

Per pastarąjį mėnesį Vilniuje ir Kaune užfiksuoti pakartotiniai sukčiavimo atvejai, kuomet telefoniniai sukčiai, siekdami apvogti gyventojus, siekė juos išvilioti iš namų ar įsiprašyti įleidžiami į butą apsimetant būsto administratoriais.