Parduotuvėse vagia ne tik klierikai

Vakar Kaune, prekybos centre "Maxima", apsaugos darbuotojai sulaikė apsipirkti, o ir pavalgyti nutarusį policijos pareigūną.
Vyriausiojo policijos komisariato areštinės darbuotojas Aurelijus Andriuška bevaikščiodamas prekybos salėje išgėrė dvi puslitrines alaus "Fax" skardines ir sušveitė traškučių pakelį. Dar į burną įsibėrė ir spėjo sužiaumoti saują riešutų.

Abejotina, ar iki darbo areštinėje operatyvinėje tarnyboje plušėjęs pareigūnas nežinojo, kad centre "Maxima" klientai stebimi vaizdo kameromis, o apsaugos darbuotojai beveik tiksliai įtaria, kuris iš pirkėjų ryšis neprognozuojamiems veiksmams.

A.Andriuška prekybos salėje pasirodė apie 8 val. ryto. Jį kameros akys sekė apie pusantros valandos. Tiek laiko nepabodo pirkėjui klaidžioti tarp stendų. Jį stebėdami apsaugos darbuotojai taip pat nenuobodžiavo.

Įtartinas vyrukas, nelabai domėdamasis prekių kainomis, krovėsi maisto produktus į savo vežimėlį. Šiek tiek pavaikščiojęs atsikimšo alaus skardinę, o ją ištuštinęs padėjo atgal ant lentynos. Netrukus stebimas objektas, matyt, praalko, užkando traškučių, o užkandęs vėl ištroško, tad išgėrė dar vieną skardinę alaus.

A.Andriuška rengėsi įsigyti produktų už 203 Lt. Dar 21 Lt ir 61 ct parduotuvės darbuotojai įvertino išgertą alų ir traškučius. Tik riešutų vertės nepavyko nustatyti, todėl į nuostolius jie nebuvo įtraukti.

Vakar apsaugos darbuotojai visiškai nesistebėjo, kad teko sulaikyti policijos pareigūną. Parduotuvių "juodąsias knygas" puošia ne viena žymaus žmogaus pavardė. Tarp jų aukštas pareigas einantis policijos komisaras, Šiaulių dramos teatro režisierius ir net Kunigų seminarijos klierikas. Visi jie buvo nutarę ką nors įsigyti ir kartu užkąsti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (1)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.

Direktoriumi apsimetę apgavikai įtikino buhalterę pervesti pinigus į sąskaitą užsienyje

Į direktoriaus prašymą reagavusi buhalterė, tik atlikusi pavedimą sužinojo, kad užkibo ant sukčių kabliuko.

Perėjoje berniuką partrenkęs „Audi“ vairuotojas jį įsisodino į automobilį policija prašo pagalbos (1)

Spalio 21 d., apie 14.45-15.00 val., Vilniuje, L.Giros ir M. Sleževičiaus g. sankryžoje, nereguliuojamoje šviesoforų pėsčiųjų perėjoje, „Audi A4“ automobilis partrenkė ir sužalojo nepilnametį pėsčiąjį.

Neatidus autobuso vairuotojas tarpduryje prispaudė vaiką ir asfaltu vilko kelis metrus (9)

Šiauliuose autobuso vairuotojas, neįsitikinęs, kad vieni keleiviai saugiai sėdi, o kiti jau saugiai išlipę, sužalojo vaiką.

Lazdijuose naktį automobilyje užmigęs Lenkijos pilietis tapo plėšikų auka (5)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lazdijuose užpultas automobilyje užmigęs Lenkijos pilietis.