Panevėžio rajone buvo užpulti du sklandytojai

Panevėžio rajone penktadienio naktį keturi nusikaltėliai užpuolė ir apiplėšė du Lietuvos atviros klases sklandymo čempionate dalyvaujančius sklandytojus.
Netrukus po įvykio įtariamuosius sulaikė Panevėžio rajono policijos pareigūnai. Per akistatą sklandytojai atpažino užpuolikus.

Per varžybas sklandytuvai tūpė į iš oro pasirinktas aikšteles. Vėliau sklandytojai automobiliais su priekabomis važiavo jų pasiimti, kad galėtų nutempti į Pociūnų aerodromą netoli Prienų.

Apie 1 val. nakties du grįžtantys sklandytojai pasiklydo ir sustojo pasiklausti pro šalį automobiliu važiavusių asmenų kelio.

Automobiliu "Audi 100" su Panevėžio registracijos numeriais važiavę vaikinai sklandytojams parodė kelią, neva kuriuo jiems reikia važiuoti. Sklandytojams įvažiavus į aklavietę, vaikinai juos atsekė ir liepė atiduoti pinigus.

Lietuvos sklandymo federacijos trenerių tarybos narys Vladas Motuza BNS sakė, kad atidavę 33 litus, sklandytojai sėdo į savo automobilį. Jiems važiuojant, užpuolikai savo automobiliu ėmė stumti juos nuo kelio.

Per incidentą maždaug 14 metrų ilgio priekabą su sklandytuvu tempęs automobilis įvažiavo į griovį ir apsivertė.

Per autoįvykį pilotai Saulius Kavaliauskas ir Vytautas Šveikauskas nenukentėjo.

Išlipę iš automobilio, sklandytojai pabėgo nuo nusikaltėlių.

Pastarieji iš į griovį nuvirtusio sklandytojų automobilio dar išplėšė magnetolą.

Pakeleivingo automobilio vairuotojas padėjo sklandytojams iškviesti policiją. Atvykę Panevėžio rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė 4 įtariamuosius.

Pasak V. Motuzo, per įvykį buvo apgadintas sklandytuvas. Pirminiais duomenimis, jį bus galima suremontuoti.

Lietuvoje pagamintas "Lak 12 Lietuva" sklandytuvas, kurio vertė yra maždaug 50-70 tūkst. litų, išsamiai bus apžiūrėtas gamykloje.

Pasak V. Motuzo, iki šiol sklandytojai nebuvo nukentėję nuo nusikaltėlių - sklandytojus užpuldavo tik dėl nutūpimo ant jų pievų nepatenkinti kaimiečiai arba sklandytuvus apgadindavo smalsūs vaikai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Per reidą neblaivus kelių erelis mojavo kumščiais, dar 5 įkliuvo be pažymėjimų (4)

Penktadienio vakarą reido metu Vilniuje pasimatė, kiek daug gatvėse vairuotojų be pažymėjimo: per kelias valandas įkliuvo net penki. Taip pat pareigūnams teko tvarkytis su ne vienu kelių ereliu: vienas agresyvus ir neblaivus, kitas apsimelavęs, o trečias nesutiko tikrintis blaivumo.

Egidijus Dragūnas-Selas vėl prisidirbo: pasivažinėjimas baigėsi komisariate (85)

Šeštadienio naktį Vilniaus policiją papiktino skandalingojo Egidijaus Dragūno-Selo elgesys. Atkreipęs dėmesį rėkavimu bei įžeidžiančiais gestais, po patikrinimo atlikėjas atsidūrė komisariate.

Raseinių rajono gyventojui turtus krovė išgalvoti užsieniečiai (20)

Metus automobilius pardavinėjęs, iš to gerą pelną gavęs ir mokesčių nemokėjęs 55 metų Raseinių rajono gyventojas greitu laiku stos prieš teismą, nes jo nusikalstama veikla buvo demaskuota.

Šiauliuose ieškoma moteris, kuriai parūpo svetima piniginė (6)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose, Tilžės g., esančioje parduotuvėje „Savas Rūbas“ padarytos vagystės. Spalio 14 d. apie 16.00 val. iš moters kuprinės buvo pavogta piniginė. Vaizdo kameros užfiksavo įtariamąją.

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (6)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.