Pakruojyje degė nebeveikianti medinė sinagoga

 (17)

Sekmadienį naktį Pakruojyje degė vienos seniausių Lietuvoje, nebeveikiančios medinės sinagogos pastatas, kuris įtrauktas į Lietuvos respublikos Kultūros vertybių registrą. Gaisro metu išdegė pusė pastato. Ugnį malšino dešimt ugniagesių ir trys autocisternos. Įtariamas tyčinis padegimas. Nuostolis nustatinėjamas, pranešė Policijos departamentas.

Pasak tinklalapio musupaveldas.lt, 1801 metais statyta sinagoga stovi miesto centrinėje dalyje ant Kruojos upelio dešiniojo kranto. Pokario metais čia buvo įrengtas kino teatras, vėliau sandėlys.

Pastaruoju metu medinis sinagogos pastatas nebuvo naudojamas.

www.DELFI.lt
 
17
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Kauno policija prašo atpažinti (4)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 16:38
Kauno policija prašo atpažinti
Kauno aps. VPK
Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate (PK) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo ir turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Švedijoje sulaikyti du lietuviai su norvegiškų sauskelnių kontrabanda (17)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:55
Šiaurės Švedijoje policija sulaikė du Lietuvos piliečius su nelegalia 25 tūkst. Norvegijoje pagamintų sauskelnių siunta. Manoma, kad sauskelnės buvo skirtos juodajai Rytų Europos rinkai, praneša Norvegijos naujienų portalas anglų kalba „The Local“.

Be žinios dingusį senolį po poros dienų rado tik pakėlę sraigtasparnį (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:42
Be žinios dingusį senolį po poros dienų rado tik pakėlę sraigtasparnį
VSAT
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) pareigūnai ir pasieniečių sraigtasparnio pilotai antradienį, rugsėjo 30 d., Alytaus rajone surado iš namų, rugsėjo 27–osios vakare, išėjusį ir pasiklydusį senolį.

Iš degančio namo išneštas vyras mirė po 11 minučių (1)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:29
VPGT
Antradienį, 13.42 val., ugniagesiai buvo iškviesti į Kauno r. esantį Mastaičių kaimą (Alšėnų sen.) - degė dviejų aukštų namas.

Šių laikų vergvaldžiai aukas ženklina kaip gyvulius (9)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:02
Tūkstančiai žmonių patenka į šiuolaikinių vergvaldžių rankas. Jie su savo aukomis elgiasi kaip su gyvuliais ir kai kuriais atvejais savo aukas net ženklina.