Pakruojyje degė nebeveikianti medinė sinagoga

 (17)
Sekmadienį naktį Pakruojyje degė vienos seniausių Lietuvoje, nebeveikiančios medinės sinagogos pastatas, kuris įtrauktas į Lietuvos respublikos Kultūros vertybių registrą. Gaisro metu išdegė pusė pastato. Ugnį malšino dešimt ugniagesių ir trys autocisternos. Įtariamas tyčinis padegimas. Nuostolis nustatinėjamas, pranešė Policijos departamentas.
Pasak tinklalapio musupaveldas.lt, 1801 metais statyta sinagoga stovi miesto centrinėje dalyje ant Kruojos upelio dešiniojo kranto. Pokario metais čia buvo įrengtas kino teatras, vėliau sandėlys.

Pastaruoju metu medinis sinagogos pastatas nebuvo naudojamas.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Žiaurus buvusio mylimojo kerštas: padegta moteris šaukėsi pagalbos, tačiau niekas nereagavo (18)

Vieno Romos universiteto studentę gyvą sudegino jos buvęs vaikinas, pirmadienį pranešė Italijos policijos pareigūnai.

Į kraupią avariją Kaune sulėkė visos tarnybos (61)

Pirmadienį vakare Kaune į Užnemunės gatvę iškviesti policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai. Po avarijos bendruoju pagalbos telefonu skambinę liudininkai abejojo, ar metalo nuolaužos neprispaudė žmonių.

Policijos reidai virto nesėkmingais girtų vairuotojų nuotykiais (3)

Savaitgalį, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai vykdė eismo dalyvių kontrolę, kurios metu įkliuvo net 28 pažeidėjai. Eismo dalyviai viršijo leistiną važiavimo greitį, vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės ir būdami neblaivūs.

Kinijoje stipriai sužalotas eskalatoriuje užstrigęs žmogus

Pietvakarių Kinijoje esančiame Čongčingo mieste daugybines traumas patyrė eskalatoriuje užstrigęs remonto meistras. Nutikimas įvyko šio miesto Beibei rajone, šalia prekybos centro.

Girta vairavusi policijos tyrėja nuo teisingumo neišsisuko (2)

Girta avariją sukėlusi policijos tyrėja iš Alytaus sulaukė teismo verdikto. Už policijos pareigūno vardo pažeminimą iš pareigų atleistai Sandrai Struckaitei teks ne tik patuštinti piniginę, bet ir trejiems metams atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu. Buvusi tyrėja teismo sprendimo išklausyti neatvyko.