Pakruojyje degė nebeveikianti medinė sinagoga

 (17)
Sekmadienį naktį Pakruojyje degė vienos seniausių Lietuvoje, nebeveikiančios medinės sinagogos pastatas, kuris įtrauktas į Lietuvos respublikos Kultūros vertybių registrą. Gaisro metu išdegė pusė pastato. Ugnį malšino dešimt ugniagesių ir trys autocisternos. Įtariamas tyčinis padegimas. Nuostolis nustatinėjamas, pranešė Policijos departamentas.
Pasak tinklalapio musupaveldas.lt, 1801 metais statyta sinagoga stovi miesto centrinėje dalyje ant Kruojos upelio dešiniojo kranto. Pokario metais čia buvo įrengtas kino teatras, vėliau sandėlys.

Pastaruoju metu medinis sinagogos pastatas nebuvo naudojamas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kelyje Šiauliai-Palanga „Fiat“ numušė nuo kelio „Audi“ (6)

Pirmadienį keliu Šiauliai-Palanga važiavusi moteris nesitikėjo, kad kelionę baigs avarija ir dar griovyje.

Sūnaus netekties skausmą narkotikais malšinanti moteris: man jau nedaug liko (193)

Tabore „dozę“ perkantys narkomanai pastaruoju metu masiškai miršta. Policijos pareigūnai į tai nežiūri pro pirštus ir kiek įmanoma ima kontrolę į savo rankas - didžiulis būrys pareigūnų savaitės pradžioje vėl krėtė „mirties prekeivių“ būstus. Toks policijos pareigūnų dėmesys akivaizdžiai nepatinka Vilniaus taboro gyventojams, o narkomanai lyg niekur nieko, į taborą vis tiek traukia būriais. Kai kurie iš čia nė nesitraukia - apsigyvena šalia „prekeivių mirtimi“.

Kelią Klaipėda-Kaunas užtvėrė su BMW susidūręs vilkikas iš Latvijos (23)

DELFI skaitytojas praneša, kad 17 val. 50 min. Kelyje Klaipėda - Kaunas 25 kilometre apvirto vilkikas latviškais numeriais.

Kauno policija ieško BMW: vairuotojas sužalojo žmogų ir dingo (5)

Liepos 26 d. apie 22.00 val. Kaune, V. Krėvės pr. – Pramonės pr. žiedinėje sankryžoje, turimais duomenimis BMW markės automobilis parbloškė ir sužalojo per važiuojamąją kelio dalį pėsčiųjų perėja ėjusį pėsčiąjį ir iš įvykio vietos pasišalino.

Netoli Londono kraupioje motociklo avarijoje žuvo jaunas lietuvis (17)

Londono policijos pareigūnai prašo liudininkų pagalbos suteikiant daugiau informacijos apie kraupią avariją Lutone, kurios metu žuvo jaunas lietuvis.