Pakruojyje degė nebeveikianti medinė sinagoga

 (17)
Sekmadienį naktį Pakruojyje degė vienos seniausių Lietuvoje, nebeveikiančios medinės sinagogos pastatas, kuris įtrauktas į Lietuvos respublikos Kultūros vertybių registrą. Gaisro metu išdegė pusė pastato. Ugnį malšino dešimt ugniagesių ir trys autocisternos. Įtariamas tyčinis padegimas. Nuostolis nustatinėjamas, pranešė Policijos departamentas.
Pasak tinklalapio musupaveldas.lt, 1801 metais statyta sinagoga stovi miesto centrinėje dalyje ant Kruojos upelio dešiniojo kranto. Pokario metais čia buvo įrengtas kino teatras, vėliau sandėlys.

Pastaruoju metu medinis sinagogos pastatas nebuvo naudojamas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Nufilmuota: Kinijoje automobilio partrenkta mergaitė beveik nenukentėjo

Čudžou mieste, esančiame rytinėje Kinijos Anhujaus provincijoje, važiuojantis automobilis partrenkė ketverių metų mergaitę, kuri netikėtai išbėgo į gatvę. Įraše, kurį nufilmavo automobilio kamera, matyti, kaip mergaitė staiga išbėga iš už dviejų prie gatvės pastatytų automobilių, ir kaip ją partrenkia mašina, kuri taip greit nesugebėjo sustoti.

Priliuobęs iki 5 promilių vyras ėmė smurtauti (2)

Šeštadienį Alytaus raj. neblaivus (5.00 prom. girtumo) vyras namuose smurtavo prieš savo brolį, todėl buvo uždarytas į Alytaus areštinėje.

Sulaikytas vairuotojas spyrė pareigūnui ir apdegino dujomis (9)

Šeštadienį Jonavos r. pareigūnams teko tramdyti agresyvų ir galimai neblaivų vairuotoją, kuris atsisakė tikrintis blaivumą, pasipriešino patruliui, spyrė į liemens sritį bei kliudė dujų balionėlį.

Vilniuje gauja plėšikų užpuolė ukrainietį (9)

Ukrainos pilietis kreipėsi į policiją. Jis teigė, kad jį Vilniuje užpuolė keturi asmenys, kurie grasino peiliu ir atėmė rankinę su nemažai turto.

Panevėžyje aidėjo šūviai į buto langus

Šeštadienį Panevėžyje buvo per langą apšaudytas vyro butas, žmonės nenukentėjo, tačiau buvo apgadintas turtas.