Pagrobėjas pasidavė, įkaitai vaikai - išlaisvinti

Ginkluotas norvegas, kuris su pistoletu vaikų lopšelyje paėmė įkaitais 35 vaikus ir suaugusius, pirmadienį pasidavė policijai.
Šis pagrobimas įvyko prie vaizdingo fiordo esančiame Vakarų Norvegijos Jelmelando miestelyje. Anksčiau pirmadienį šis vyras suėmė minėtus belaisvius iš pasipiktinimo, kad neteko savo vaikų globos teisių. Jis paleidinėjo žmones grupėmis, kol pasiliko įkaitais tik penkis vaikus ir du suaugusius. Incidentui pasibaigus, pagrobėją išvežė policija.

"Niekas fiziškai nenukentėjo", pareiškė "Reuters" policijos atstovas spaudai. Nusikaltėlis buvo nuvežtas į gretimo Stavangerio uostamiesčio nuovadą.

Įkaitų pagrobimo drama truko maždaug 11 valandų. Prieš pat pasiduodamas, vyras išėmė iš pistoleto du jame buvusius šovinius ir atidavė juos advokatui. Pasipiktinę vaikų tėvai smerkė pagrobėją, pasinaudojusį vaikais dėmesiui patraukti.

Vyras su pistoletu įsiveržė į darželį prieš vidurdienį (10 val. Grinvičo laiku). Netrukus darželį apsupo maždaug 20 gerai ginkluotų policininkų, kai kurie - su kaukėmis ir neperšaunamomis liemenėmis. Šalia laukė greitosios pagalbos sraigtasparnis.

Iš pradžių nusikaltėlis paėmė įkaitais 25 vaikus ir 10 darbuotojų moterų, tačiau per kiek laiko paleido visus įkaitus, išskyrus minėtą septynetą.

Vyras, kurio buvusi partnerė išsikovojo poros vaikų globos teisę, sakė esąs pasipiktinęs tuo, kad, pareiškus jam kaltinimus pasikėsinimu išžaginti, jis prarado net galimybę matytis su dviem sūnumis. Nė vienas jo vaikų nelankė šio darželio.

Vyras įsilaužė į šį darželį todėl, kad viena jo darbuotoja vėliau šį mėnesį turi liudyti prieš jį išžaginimo byloje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (4)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (30)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.

Vilniuje mergaitę automobiliu partrenkusi moteris nuvažiavo, jos ieško policija (13)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje tiriamas eismo įvykis, kai spalio 25 d. apie 7 val. 15 min. ties Laisvės pr. 79-tu pastatu, Vilniuje, nenustatytas automobilis, vairuojamas nenustatyto asmens (moters), nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė bei sužalojo dvylikametę mergaitę.