Nubaustas "Internete" gydęs medikas

JAV teismas nubaudė gydytoją Styven Moss (Stiveną Mosą) 5 tūkstančių dolerių bauda ir 10 metų kalėjimo.
Jis išrašinėjo savo pacientams “Viagrą” ir kitus medikamentus “Internetu”. Bylos pretekstu tapo ta aplinkybė, kad medikas prieš išrašydamas receptus neapžiūrėdavo savo pacientų ir nežinodavo tikrosios jų sveikatos būklės.

Medikas plačiai reklamavo savo paslaugas ir siūlė preparatus nuo nuplikimo, artrito, kenksmingų įpročių.

Pats S.Mosas neigia savo kaltę: “Esu įsitikinęs, kad po dešimties metų man pateikti kaltinimai pasirodys absurdiški. Medicinine praktika “Internete” užsiiminės daugelis”.

Virtuali medicina, JAV vyriausybės atstovų manymu, jau rimtai pradėjo kelti grėsmę gyventojų sveikatai. Nors kol kas statistikos duomenys nėra bauginantys, o “Internetas” dar netapo medikų pajamų šaltiniu. Tačiau JAV Sveikatos apsaugos ministerija prognozės neguodžia: kai kurie specialistai, o veikiau – tikri šarlatanai, vis dažniau naudoja “Internetą” ir patiklius jo vartotojus pasipelnymo tikslu.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Eišiškėse - dar vienas vandalizmo išpuolis (4)

Sekmadienį ryte Eišiškių gyventojus papiktino nupjautas krikščionybės simbolis - kryžius. Panašus vandalizmo aktas užfiksuotas ir prieš dvi savaites, prieš pirmąjį rinkimų turą, bei 2015-ais.

Šiaulių r. gauja sumušė girtą oro gynybos eilinį (8)

Šeštadienį į Šiaulių ligoninę pristatytas sužalotas neblaivus Radviliškio oro gynybos bataliono ryšininkas, jaunesnysis eilinis.

Kario pasivažinėjimas su girtu draugu baigėsi smūgiu į medį (2)

Šeštadienį Varėnos r. neblaivus vyras nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į pakelės medžius ir susižalojo. Taip pat nukentėjo kartu važiavęs „Geležinio vilko“ brigados eilinis.

Vyras susikišo į burną narkotikų ir įkando pareigūnui (10)

Penktadienio vakarą kelyje Vilnius-Klaipėda patikrintas vyras į burną susikišo galimai narkotines medžiagas ir tyčia įkando jas išimti bandžiusiam pareigūnui į pirštą.

Reanimacijoje komos būsenos - sumušta 2 metų mergytė (47)

Šeštadienį į ligoninę iš buto Gargžduose atvežta žiauriai sumušta vos 2 metų mergaitė.