Neįtikėtina ir nesuvokiama kankinimų istorija: 21-erių metų psichikos negalią turinti mergina savo močiutės buvo nuolat pančiojama, rišama prie grandinės, gyveno apleista, tuštinosi ten, kur miegojo. Tokį vaizdą pamatė neabejingų jaunuolių į Šalčininkų rajoną pakviesta TV3 laidos „TV pagalba“ komanda.
© TV3

Vaikinai, kurie paskambino „TV pagalbai“, negalėjo patikėti savo akimis, kai atokioje Kiaulėkų kaimo sodyboje išvydo po kiemą šlitinėjančią supančiotą moterį. Jie informavo policiją ir paskambino laidai „TV pagalba“. Tiesa, jaunuolių pasakojimu ne iš karto patikėjo net visko matę laidos kūrėjai. Neabejingi jaunuoliai atsiuntė įrodymą – telefonu darytas nuotraukas, kuriose matosi supančiota mergina.

Į Šalčininkų rajoną nuvykusi gelbėtoja Rūta prisipažįsta, kad tai buvo vienas baisiausių jos matytų įvykių. „Atvykusi iš pradžių puoliau į paniką, nes tos neįgalios mergaitės namuose nebuvo, ji buvo pabėgusi, o iš artimųjų niekas jos neieškojo. Vos ne per prievartą įsisodinome močiutę į automobilį ir už poros kilometrų radome Reginą įsispraudusią į kampelį. Drebančią ir kūkčiojančią.

Ji tūnojo susirietusi kamputyje prie negyvenamos sodybos, o kartu su ja buvo du šuniukai. Man apskritai pasirodė, kad vieninteliai, kurie užjautė iškankintą merginą, buvo toje sodyboje esantys gyvūnai“, – vieną kraupiausių filmavimų prisimena Rūta.

Paradoksalu, tačiau šuniukai sodyboje lakstė visiškai laisvi, nė vienas nebuvo pririštas.

„TV pagalbos“ laidoje pamatysite ir merginos reakciją pamačius močiutę. Regina šypsojosi Rūtai, kurią matė pirmą kartą, tačiau vos pamačiusi močiutę gūžėsi ir verkė. Regina negali papasakoti, kokias kančias ji patyrė, nes nekalba, tačiau vien jau randai ir žaizdos ant jos kojų byloja apie nuolatinį pančiojimą. Nors Regina nekalba, ji puikiai viską supranta ir paprašyta parodyti, kur miega, nuveda prie pradvisusios, nešvarios lovos, šalia kurios – keli gabalėliai visiškai supelijusios duonos.

Į sodybą atvykęs seniūnas tikino, kad buvo rašoma daugybė skundų, kad neįgali mergina prižiūrima netinkamai, tačiau teismas globą vis tiek skyrė močiutei. „Iš tiesų norėtųsi šiek tiek papurtyti visus dėl tos apatijos. Visi kaimynai žinojo, visas kaimas šnekėjo ir ne vienerius metus šnekėjo, kad ji buvo ne tik kankinama, bet ir prievartaujama. Girdėjo jos klyksmus, bet niekas nedrįso garsiai pasakyti ir paskųsti“, – pasakojo „TV pagalbos“ žurnalistė Rūta.

Ką apie neįgalios merginos būklę pasakys į sodybą atvykę medikai ir policijos pareigūnai? Kaip savo poelgius vertina pati globėja – Reginos močiutė? Visa šiurpą kelianti istorija jau pirmadienio vakarą 16.30 „TV pagalbos“ laidoje per TV3.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ispanijoje įvykdyta dar viena ataka: nušauti penki teroristai, vilkėję mirtininkų liemenes sužeisti septyni žmonės (347)

Ispanijos pajūrio kurorte Kambrilse penktadienį paryčiais automobiliui „Audi“ įsirėžus į...

Pramogos Palangoje, kurios patiks ir vaikams, ir suaugusiems

Mėgstame sakyti – prie jūros per mažai pramogų arba tam reikia daug pinigų. Netiesa! Atrakcijų...

E. Jakilaitis: paskutinė mano laida, kurią rekomendavau pažiūrėti šeimai, buvo su R. Karbauskiu (58)

Trečius metus iš eilės DELFI vykdomame projekte „Lietuvos įtakingiausieji 2017“...

N. Vasiliauskaitė. Daugiau nei nužudymas, mažiau nei pergalė (4)

Įvykiai Virdžinijoje daugelyje reportažų pristatomi kaip smurtingosios ultradešinės susidūrimo...

Lėktuvnešio apsauga kelia abejonių: ant jo nutūpęs dronas liko nepagautas (54)

„HMS Queen Elizabeth“ lėktuvnešis – naujas, modernus ir didelis Jungtinės Karalystės...

Apklausa: konservatoriai jau lenkia valstiečius (291)

Opoziciniai konservatoriai pagal populiarumą aplenkė valdančiąją Lietuvos valstiečių ir...

Mirė Lietuvos futbolo federacijos komunikacijos vadovė V. Zizaitė (5)

Rugpjūčio 18-ą dieną po ilgos ir sunkios ligos mirė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgametė...

Papasakojo, kaip išsirinkti skaniausius vaisius ir daržoves (2)

8 iš 10 Lietuvos gyventojų vaisių ir daržovių kokybę vertina remdamiesi vien jų išvaizda....

Keisis atliekų tvarkymas: pokyčius pajus kiekvienas gyventojas (28)

Visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, greitai augant vartojimui planuojama, kaip spręsti sparčiai...