Negyvą kūdikį po lova slėpusią jonavietę teismas pasiuntė už grotų

 (112)
Sekmadienį į teismą atvežta savo kūdikio nužudymu įtariama jonavietė. Kauno apylinkės teismas Šv. Velykų dieną nusprendė 23 metų moterį suimti 12 parų. Prokuroras prašė suimti įtariamąją 3 mėnesiams.
© DELFI (R. Achmedovo nuotr.)

Atvežta į teismą moteris ėjo pati, pareigūnai jos nevedė, jauna mama nesidangstė nuo fotografų bei atrodė labai nusiminusi. Laukdama teismo salėje, moteris nesulaikė ašarų.

DELFI primena, kad kovo 24 d., 15 val. 35 min., į Jonavos ligoninę kreipėsi ir dėl nukraujavimo paguldyta jauna moteris (gim. 1992 m.). Medikams kilo įtarimas, kad moters tokia būklė po gimdymo, tad apie tai pranešė policijai.

Policijos pareigūnai tą pačią dieną, apie 18 val., apžiūrėdami jos namus Jonavoje, bute, rado kūdikio lavoną. Moteris susilaukė mergytės, ji rasta negyva, paslėpta po lova.

Kodėl ji nesikreipė į medikus ir nepranešė artimiesiems, moters artimieji nesupranta. Anot su moterimi glaudžius santykių palaikančios giminaitės, kitus du vaikus jauna moteris myli, prižiūri. Pati turėjo darbą, vaikus leido į darželį. Tik juos auginti tenka be vyro.

DELFI žiniomis, pareigūnai kūdikio lavoną rado po lova, įdėtą į kibirą. Moteris gimdė vonioje.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje „Opel“ vairuotoja rėžėsi į šviesoforą

Į darbą važiavusi vilnietė V. Pietario gatvėje pamatė sulaužytą šviesoforą, o atokiau stovintį automobilį, kuriam keičiama padanga. Policijos pareigūnų duomenimis, automobilis „Opel“, kurį ir pastebėjo DELFI skaitytoja, iš tiesų pateko į avariją.

DELFI kamera užfiksavo, kaip įvyko Geležinio Vilko gatvę milžiniška spūstimi pavertusi avarija (90)

Vilniuje pagrindinė miesto arterija, Geležinio Vilko gatvė, penktadienį ryte kelioms valandoms vairuotojams tapo tikru kantrybės išbandymu, mat avarija užkimšo gatvę. DELFI kameros nufilmavo, kaip įvyko lemiamas smūgis.

Automobiliui partrenkus antį prasidėjo dramatiška ančiukų gelbėjimo operacija

JAV Kalifornijos valstijos Rančo Bernardo laukinės gamtos kontrolės pareigūnai išgelbėjo 11 į rimtą bėdą patekusių ančiukų. Mažyliai buvo įstrigę nutekamajame vamzdyje, skirtame lietaus vandeniui.

Klaipėdos pareigūnai pričiupo du dešimtmečius Vokietijos teisėsaugos ieškotą įtariamąjį nužudymu (1)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, vykdydami Vokietijos Federacinės Respublikos (toliau - VFR) Tarptautinės pagalbos prašymus (iš viso net 5), per daugiau nei pusę metų trukusį tyrimą Lietuvoje padėjo atskleisti prieš 20 metų įvykdytą nužudymą.

Kaune moters vairuojama „Toyota“ rėžėsi į stulpą, vairuotoja ligoninėje (24)

Paskutinė savaitės darbo diena ne itin nesėkmingai prasidėjo vienai kaunietei. 50 metų moteris važiuodama Jonavos gatvėje, nesuvaldė savo „Toyota Versus“, trenkėsi į stulpą ir apvirto.