Negyvą kūdikį po lova slėpusią jonavietę teismas pasiuntė už grotų

 (112)
Sekmadienį į teismą atvežta savo kūdikio nužudymu įtariama jonavietė. Kauno apylinkės teismas Šv. Velykų dieną nusprendė 23 metų moterį suimti 12 parų. Prokuroras prašė suimti įtariamąją 3 mėnesiams.
© DELFI (R. Achmedovo nuotr.)

Atvežta į teismą moteris ėjo pati, pareigūnai jos nevedė, jauna mama nesidangstė nuo fotografų bei atrodė labai nusiminusi. Laukdama teismo salėje, moteris nesulaikė ašarų.

DELFI primena, kad kovo 24 d., 15 val. 35 min., į Jonavos ligoninę kreipėsi ir dėl nukraujavimo paguldyta jauna moteris (gim. 1992 m.). Medikams kilo įtarimas, kad moters tokia būklė po gimdymo, tad apie tai pranešė policijai.

Policijos pareigūnai tą pačią dieną, apie 18 val., apžiūrėdami jos namus Jonavoje, bute, rado kūdikio lavoną. Moteris susilaukė mergytės, ji rasta negyva, paslėpta po lova.

Kodėl ji nesikreipė į medikus ir nepranešė artimiesiems, moters artimieji nesupranta. Anot su moterimi glaudžius santykių palaikančios giminaitės, kitus du vaikus jauna moteris myli, prižiūri. Pati turėjo darbą, vaikus leido į darželį. Tik juos auginti tenka be vyro.

DELFI žiniomis, pareigūnai kūdikio lavoną rado po lova, įdėtą į kibirą. Moteris gimdė vonioje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Ekstravagantiškas bėglys yra prikrėtęs nemažai šunybių (51)

Praėjusį savaitgalį daugybės dėmesio susilaukė ekstravagantiškos išvaizdos vyras, sprukęs kabrioletu „Ford“ nuo policijos pareigūnų. DELFI pavyko išsiaiškinti, kad kabrioleto vairuotojas Eugenijus jau seniai žinomas policijos pareigūnams.

Ugniagesių ištrauktas skenduolis Lampėdžiuose kriminalistams užminė mįslę (25)

Trečiadienio pavakarę Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie Lampėdžiuose galimai plūduriuojantį žmogaus kūną. Tai portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino Kauno ugniagesiai, apie kurių vykimą Lampėdžių link, pranešė pastabieji skaitytojai, kurie teiravosi, kokie gelbėjimo darbai vyksta mieste.

„Via Baltica“ prie Kauno susidūrė vilkikas su traktoriumi (78)

Trečiadienio vakarą Kaune „Via Baltica“ kelio atkarpoje kelio atkarpoje Marijampolė-Kaunas, likus keliems kilometrams iki Garliavos, susidūrė traktorius su priekaba ir vilkikas.

Vaikų akivaizdoje ežere nuskendo vyras patikslinta (15)

Skaudi nelaimė trečiadienio popietę įvyko Lazdijų rajone, Veisiejų seniūnijoje. Vyras su vaikais atėjo prie ežero nusimaudyti. Vaikams likus ant kranto jis išplaukė, tačiau iš vandens taip ir neišlipo. Jo kūną iš ežero ištraukė Alytaus narai.

Kauno centre įkliuvo į politikus taikęs vyras, važiavęs „BRAT2“ numeriais išsiskiriančiame automobilyje (153)

Trečiadienį Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai nusprendė priminti eismo dalyviams, kaip reikia teisingai elgtis gyvenamojoje zonoje, todėl surengė reidą.