Neblaivi moteris policininkui sužalojo nosį

42 metų marijampolietei Levutei Dainauskienei, pasipriešinusiai ir sužalojusiai policijos pareigūną, gresia baudžiamoji byla.
Antradienį į policiją paskambino vienas P.Vaičaičio gatvės gyventojas ir pranešė, jog kaimynų kieme įsiplieskė konfliktas, o penkiolikmetis Karolis Dainauskas kėsinasi išdaužyti jį supykdžiusios moters namo langus.

Atvykę pareigūnai kieme rado besibarančius kelis žmones. Apylinkės inspektorius Vytenis Kulakauskas K.Dainauskui liepė eiti į tarnybinį automobilį, kur ketino išsiaiškinti konflikto priežastis. Tačiau paauglys ėmė stumdyti kitą kartu buvusį policininką, pareiškė niekur nevažiuosiąs.

Ginti savo sūnaus prie pareigūnų pripuolė ir neblaivi anksčiau teista L.Dainauskienė. Ji staiga atsisuko į inspektorių V.Kulakauską ir trenkė kumščiu jam į veidą. Iš pareigūno nosies pasipylė kraujas.

Nuo stambios moters smūgio susilankstė inspektoriaus akiniai. L.Dainauskienė rėkė neleisianti išvežti sūnaus.

Ir motina, ir jos septintokas sūnus policijai yra gerai žinomi. Prieš mėnesį jie abu buvo sulaikyti po to, kai Karolis bandė reketuoti jį supykdžiusį kaimyną S.D.

Septintokas į vyriškio namo duris buvo įkišęs grasinamąjį laišką. Jame penkiolikmetis reikalavo tūkstančio JAV dolerių, kuriuos S.D. privalėjo įdėti į pašto dėželę.

Policijos pareigūnai, organizavę operaciją, susekė, jog pinigų iš pašto dėželės atėjo pasiimti L.Dainauskienė.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą

Šiaulių apskrities pareigūnai išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.

Gimnazistų žiaurumas: reketavo, mušė ir į ranką gesino smilkstančią cigaretę (28)

Antradienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis dviem Kauno gimnazijos moksleiviams, kaltintiems tuo, kad būdami nepilnamečiai, neturėdami teisėto pagrindo, panaudodami fizinį smurtą, atvirai savo naudai vertė kitą asmenį perduoti turtą.

Šiaulių policija ieško degalinėje šeimininkavusių kaukėtų vyrų (4)

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

Nužudęs moterį ir jos sūnų pareiškė: nenoriu prisiminti tos dienos (12)

Trečiadienį Kauno apygardos teisme 21 metų marijampolietis Neimantas Šarkauskas išgirdo teismo nuosprendį. Vyras kaltintas itin žiauriu nusikaltimu, kuomet išgertuvių metu peiliu nužudė du bejėgiškos būklės žmones.

„Aras“ išminuotojus ant kojų sukėlęs paauglys „privirė košės“ ir sau, ir tėvams (7)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai tą pačią dieną nustatė asmenis, kurie melagingai pranešė apie Ievos Simonaitytės mokykloje padėtą sprogmenį.