Muitininkai mano atskleidę rimtą kontrabandos sistemą

 (2)
Muitinės departamentas teigia atskleidęs įtakingų valdžios užtarėjų turinčią kontrabandos sistemą, kurią vilkinama išaiškinti.
Generalinė prokuratūra iki kitų metų balandžio mėnesio turės patikrinti dėl kontrabandos iškeltų, tačiau nutrauktų arba sustabdytų baudžiamųjų bylų pagrįstumą.

Kaip pranešė Muitinės departamentas, susirūpinimas nėra be pagrindo, nes kaip rodo praktika, muitinės pareigūnams atskleidus keletą metų vykdytą didelio masto aferą bylų tyrimas ima strigti. Dažniausiai tyrimas vilkinamas siuntinėjant bylas iš vienos valstybės įstaigos į kitą.

"Nesuvokiami prokurorų nutarimai patvirtina prielaidą, kad su tokio užmojo nusikaltimu yra susiję asmenys, galintys daryti įtaką aukštiems pareigūnams", rašoma pranešime.

"Kas galėtų paneigti, jog išsklaidant bylas nesistengiama sumenkinti atskleistos kontrabandos masto, o siuntinėjant jas iš prokuratūros į prokuratūrą nesiekiama apskritai jų numarinti?", teigiama Muitinės departamento pranešime.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (12)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (8)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.

Direktoriumi apsimetę apgavikai įtikino buhalterę pervesti pinigus į sąskaitą užsienyje (3)

Į direktoriaus prašymą reagavusi buhalterė, tik atlikusi pavedimą sužinojo, kad užkibo ant sukčių kabliuko.

Perėjoje berniuką partrenkęs „Audi“ vairuotojas jį įsisodino į automobilį policija prašo pagalbos (3)

Spalio 21 d., apie 14.45-15.00 val., Vilniuje, L.Giros ir M. Sleževičiaus g. sankryžoje, nereguliuojamoje šviesoforų pėsčiųjų perėjoje, „Audi A4“ automobilis partrenkė ir sužalojo nepilnametį pėsčiąjį.

Neatidus autobuso vairuotojas tarpduryje prispaudė vaiką ir asfaltu vilko kelis metrus (12)

Šiauliuose autobuso vairuotojas, neįsitikinęs, kad vieni keleiviai saugiai sėdi, o kiti jau saugiai išlipę, sužalojo vaiką.