Moteris apipilta rūgštimi

Pirmadienį Panevėžyje kol kas nenustatytos rūšies deginančiu skysčiu apipilta ir sunkiai sužalota 55 metų Liudvika Šimbelienė.
Moteris, dirbanti "Malsenos" bendrovės generalinio direktoriaus patarėja ekonomikos klausimais, pirmadienio rytą ruošėsi į darbą. Jos vyras tuo metu dar gulėjo lovoje. Suskambėjus skambučiui ji atidarė buto duris. Laiptinėje stovėjo nepažįstamas vyriškis. Jis paklausė, ar čia gyvena Rasa. L.Šimbelienė atsakė, kad tokios čia nėra. Staiga vyriškis šliūkštelėjo ant jos deginantį skystį ir nubėgo.

Apipilta moteris puolė į vonią praustis. Ji neskubėjo kviestis greitosios pagalbos, manė, kad nemalonus deginantis skausmas praeis. Moteris paskambino į darbą ir pranešė, kas atsitiko. Tačiau skausmas stiprėjo, tik tada L.iimbelienė išsikvietė medikus.

Ligoninėje gydytojai nustatė, kad apdegė daugiau nei 35 proc. viso jos kūno kaklas, krūtinė, pilvas. Po pietų L.Šimbelienė buvo išvežta į Kauno medicinos universiteto klinikų plastinės chirurgijos ir nudegimų skyrių.

Kol kas neaišku, kokiu skysčiu panevėžietė buvo apipilta, tačiau įtariama, kad sieros rūgštimi.

"Malsenos" generalinis direktorius Petras Zablockis tikina, kad jo patarėjai niekas negalėjo keršyti. Panevėžio policija tiria kelias versijas. Neatmetama versija, kad kažkas keršijo jos vyrui Leonui Šimbeliui. Jis išsinuomojęs žaidimų aikštelę ir atrakcionus viename miesto parkų. Pramogų centras ne kartą buvo apvogtas. Gali būti, kad užpuolikas sumaišė butus.

Šimbelių šeima gyvena antrame aukšte, o virš jų kažkada gyveno Rasa, dabar išsikėlusi gyventi į Vilnių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune perėjoje partrenktas vyras išgyveno vos kelias valandas (5)

Kaune ketvirtadienio vakarą pėsčiųjų perėjoje sunkiau sužalotas vyras. Jo gyvybė užgeso po kelių valandų.

Vogtą automobilį pareigūnai rado anksčiau, nei jo pasigedo šeimininkė (4)

Panevėžio apskr. policijos atstovai informuoja, kad Pasvalio rajono gyventoja vogto automobilio iškart po įvykio nepasigedo.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (168)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (12)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (22)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.