Moksleiviai gamino ir platino padirbtus litus

 (2)
Policija Lazdijuose sulaikė moksleivius, gaminusius ir platinusius padirbtus litus, pranešė Policijos departamentas.
Antradienį apie 16 valandą Lazdijuose, Seinų gatvėje esančioje parduotuvėje, A. Kirsnos vidurinės mokyklos 7-tos klasės moksleivis bandė realizuoti netikrą dvidešimties litų banknotą.

Policijos pareigūnų apklausiamas nepilnametis paaiškino, kad spalvotu kopijavimo aparatu ir rašaliniu spausdintuvu pagamintą kupiūrą jis gavo iš M. Gustaičio vidurinės mokyklos 9-tos klasės moksleivio.

Apklausiant nurodytą 16-metį, buvo paimtos septynios to paties nominalo, serijos ir numerio dvidešimties litų kupiūros.

Tiriant įvykį nustatyta, kad šias kupiūras pagamino dar vienas M. Gustaičio vidurinės mokyklos moksleivis - 15-metis, besimokantis 8-oje klasėje.

Šio nepilnamečio namuose pareigūnai rado ir paėmė kompiuterį, kuriuo, kaip įtariama, buvo gaminami netikri pinigai, disketes bei keturias netikras šimto litų kupiūras.

Įvykį toliau tiria Lazdijų rajono policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo grupės pareigūnai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Neblaivus vyrukas pavežiojo seserį: per avariją jai lūžo stuburo slankstelis (1)

Spalio 23 d. 19.15 val. Joniškio r., Jauneikių k., kelyje Joniškis-Linkaičiai-Staneliai-Gruzdžiai, neblaivus (0,9 prom.) ir neturintis teisės vairuoti vaikinas, gimęs 1996 m., vairavo automobilį „Volvo V70“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykla vėl tapo taikiniu (3)

Pirmadienį Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje popietę teko nutraukti pamokas. Pranešta apie galima pavojų. Nors didelė tikimybė, kad pranešimas melagingas, nereaguoti į jį mokyklos vadovai negali.

Kaune po merginos išžaginimo lyg kine sulaikytas juodaodis įtikinėjo, kad jį apkalba abejones išsklaidė DNR (102)

Pirmadienį Kauno apylinkės teismas pustrečių metų laisvės atėmimo bausme nuteisė 22 m. Nigerijos pilietį D. N., kuris pripažintas kaltu dėl lietuvės išžaginimo.

Kauno senamiestyje sieną išardę ugniagesiai rado moters kūną (22)

Ugniagesių pagalbos paprašę policijos pareigūnai juos pasikvietė į gana neįprastą operaciją. Teko ardyti sieną, nes ieškojo žmogaus.

Šakių rajone po automobilio smūgio į medį sužalotos keturios moterys (2)

Šakių rajone automobilio nesuvaldžiusi moteris nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Sužaloti keturi žmonės, viena moteris ligoninėje.